Şimdi Ara

iOS 7.0.3 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
3.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 7.0.3 yayınlandı

Bugün düzenlediği etkinlikle OS X Mavericks'i son kullanıcının beğenisine sunan Apple, iOS 7 tarafında ise iOS 7.0.3 güncellemesini kısa bir süre önce yayınladı.

Özellikle hesap adları, parola ve kredi kartı bilgilerinin tüm Mac ve iOS cihazlarında senkronizasyon imkanı sunan iCloud KeyChain özelliğini sisteme kazandıran ve bir süre önce ortaya çıkan iWork uygulamalarının sebep olduğu mavi ekran hatasını gideren çıkan iOS 7.0.3'ün içerdiği iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri şöyle:

• Hesap adlarınızı, parolalarınızı ve kredi kartı numaralarınızı onayladığınız aygıtların tümünde takip edebilmek için iCloud Anahtar Zinciri'ni ekler
    • Safari'nin çevrimiçi hesaplarınız için benzersiz, tahmin edilmesi zor parolalar önerebilmesi amacıyla Parola Oluşturucu'yu ekler
    • Touch ID kullanımdayken "kilidi açmak için kaydırın" ifadesinin görüntülenmesini geciktirmek amacıyla kilitli ekranı günceller
    • Spotlight aramasından Web ve Wikipedia üzerinde arama yapabilme özelliğini yeniden ekler
    • Bazı kullanıcılar için iMessage gönderilememesine neden olan bir sorunu düzeltir
    • iMessage'ın etkinleşmesini engelleyen bir hatayı düzeltir
    • iWork uygulamalarını kullanırken sistemin kararlılığını artırır
    • İvmeölçerle ilgili bir kalibrasyon sorununu düzeltir
    • Siri'nin ve VoiceOver'ın düşük kalitede ses kullanmasına neden olan bir sorunu giderir
    • Kilitli ekran parolasının atlanabilmesine olanak tanıyan bir hatayı düzeltir
    • Hem hareketi hem de canlandırmayı en aza indirmek için Hareketi Azalt ayarını geliştirir
    • VoiceOver girişinin aşırı duyarlı olmasına neden olan bir sorunu düzeltir
    • Kalın Metin ayarını, tuş takımındaki metinleri de değiştirecek şekilde günceller
    • Denetlenip yönetilen aygıtların, yazılımın güncellenmesinden sonra yönetilmeyen durumuna gelmesine neden olan bir sorunu giderir

iOS 7.0.3'ü iTunes ya da iCihazlar üzerinden OTA olarak indirebilir ve cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

• Şakamı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPAD 4'ü stabil hale getirsinler başka birşey istemem.

• Sonunda.

• Hareketi Azalt aktif iken ki animasyon değişmiş. Harika olmuş. iOS 7'nin animasyon sürelerini hep uzun bulurdum. Şimdi her şey şak şak diye açılıyor. iOS 6'nın animasyonlarından bile daha kısa.

Bu sürüme güncelleyen arkadaşlar mutlaka Ayarlar - Erişebilirlik menüsünden yeni hareketi azalt animasyonlarını görsünler.

Video hazırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 27 Ekim 2013; 17:12:49 >

• iphone 4 kasıyor stabil işletim sistemi diye diye öldüler androidden beter oldu iphone 4

• androidle dalga geçen arkadaşlar valla androidi geçtiniz.sabah akşam güncelleme gelmeye başladı.yakında 7.0.1565 felan olur bu güncellemeler.
  • Bana gelmedi7.0.3? Birde 8-9 saat giden ipqd4 7 saate düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

IPAD 4'ü stabil hale getirsinler başka birşey istemem.

Ben bu güncelleme ile iOS 6 stabilitesine dönüş yaptım. Tavsiye derim

• Güncelleme gelmeyen arkadaşlar Wi-Fi'yi kapatıp 3G ile yazılım güncelleme menüsüne girsinler. Öyle görüyor. Gördükten sonra tekrar Wi-Fi'yi aktif edip indirmeye devam edebilir.
  • Hareketi azalt olayında ciddi iyileştirme yapılmış. 4s kullanıcılarına tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Güncelleme gelmeyen arkadaşlar Wi-Fi'yi kapatıp 3G ile yazılım güncelleme menüsüne girsinler. Öyle görüyor. Gördükten sonra tekrar Wi-Fi'yi aktif edip indirmeye devam edebilir.

İşe yaramıyor.
  • quote:

Güncelleme gelmeyen arkadaşlar Wi-Fi'yi kapatıp 3G ile yazılım güncelleme menüsüne girsinler. Öyle görüyor. Gördükten sonra tekrar Wi-Fi'yi aktif edip indirmeye devam edebilir.

Wifi de güncelleme yok uyarısı verirken 3G ye aldım. Bende işe yaradı

İpucu için teşekkürler...
  • Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, ben iPhone 5 kullanıyorum fakat arkadaşım i4 kullanıyor ondan bakarak denedim biraz tam kasma denmese de yavaşlık baskın.
    Biraz geç algılıyor, program kapatırken falan 1 saniye beklemen gerekiyor yoksa algılamıyor.
  • Deneyenler bilgi versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MytHoLoG

quote:

Wifi de güncelleme yok uyarısı verirken 3G ye aldım. Bende işe yaradı

İpucu için teşekkürler...

Gelmedi hala
  • i4sm çok ciddi bir şekilde hızlandı :)
  • iPhone 5 kullanıyorum 7.0.2'e yazılımınız güncel diyor

• iPad 3'üme de gelmedi.

• Sonunda gelmiş.

Edit: 4S'te 52 MB civarı bi boyutta.

Edit: Hareketi azalt özelliği güzel olmuş. Çok hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masdera -- 23 Ekim 2013; 0:19:08 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.