Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
134
Favori
222.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bende air alarak aranıza katıldım. Cihazı açıp konum bilgisi Türkiye ve dil olarak da Türkçeyi seçtim. Kimlik oluşturuyorum ancak küçük i harfi olmuyor bir türlü. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba ?
  • Ben de bugun araniza katildim
    16 gb silver wifi ipad air

İos 8.1.1 iyimidir yoksa ios 8.1.3 e geceyımmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 17 Şubat 2015; 17:04:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar merhaba, bende air alarak aranıza katıldım. Cihazı açıp konum bilgisi Türkiye ve dil olarak da Türkçeyi seçtim. Kimlik oluşturuyorum ancak küçük i harfi olmuyor bir türlü. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba ?

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Ben de bugun araniza katildim
    16 gb silver wifi ipad air

İos 8.1.1 iyimidir yoksa ios 8.1.3 e geceyımmı

@qarakedi;

Ayarlar -> Genel -> Klavye -> Klavyeler -> Türkçe Q

ise olması gerek. olmuyorsa küçük i'nin abisi büyük I kabul edilebilir :)

-------------------------------------------

@flowerhorn
    İyi mi ettik kötü mü bilmesem de ben güncelledim:) Yavaşlama/hızlanma/şarj ile alakalı vs bi olumsuzluk yok.
    Artısı ne derseniz fark ettiğim tek şey depolama alanım arttı:)

• Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    Tşk :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iPad air ıma kılıf araştırıyordum ve Moshi versacover dikkatini çekti gerçekten güzel bir kılıfa benziyor kullananınız var mı?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/moshi-versacover-ipad-air-5-siyah-origami-kilif-139247805
    Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ancak orjinal mi bilmedim açıkçası,ürün fazla ucuz gözüktü bana.
    Veya Türkiye'de bu kılıfı satan bir yer biliyor musunuz?
    teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Arkadaşlar iPad air ıma kılıf araştırıyordum ve Moshi versacover dikkatini çekti gerçekten güzel bir kılıfa benziyor kullananınız var mı?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/moshi-versacover-ipad-air-5-siyah-origami-kilif-139247805
    Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ancak orjinal mi bilmedim açıkçası,ürün fazla ucuz gözüktü bana.
    teşekkürler.

Ben çinden sipariş verecegim 20 lira

• selamlar, ben de geçen hafta ipad air 16 gb ile aranıza katıldım. bir sorum olacak. iphone 5s'imde "battery doctor" isimli programı kullanıyorum. özellikle junk file temizleme konusunda faydalı olduğunu düşünüyorum. ipad'lerimiz için bunun gibi özellikle gereksiz dosya temizliğinde kullanılan bir program ismi istiyorum. ücretli de olabilir ama faydalı olsun. sizler ne kullanıyorsunuz?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar iPad air ıma kılıf araştırıyordum ve Moshi versacover dikkatini çekti gerçekten güzel bir kılıfa benziyor kullananınız var mı?
    teşekkürler.

Internetten alicaksaniz link alabilir miyim?

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler.

Internetten alicaksaniz link alabilir miyim?

http://tr.aliexpress.com/item/For-New-iPad-Air-Smart-Case-5-Shapes-Transformer-Folding-Cross-Pattern-Cover-For-Ipad-5/1520829381.html

• Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Ben de iPad Air 16 GB Wifi Silver ile aranıza katıldım. Ev de 1 tane tv, 1 tane laptop var. Ben laptopu tv'ye bağlayıp maç izlerken hanım da internetten dizi izliyor. Ben laptop ile internette gezinirken hanım da ipad ile takıılyor.
    iPad baya işimize yaradı. Dün de 1 tane kılıf aldım. Artık masanın üstünde TV gibi de kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALoT_BiTTeR_ -- 24 Şubat 2015; 11:33:43 >
  • İpad airi 7 den 8 e güncellemeli miyim? Sırf türkçe siri için değer mi acaba? Şarjda düşme veya alette donma yavaşlama oluyor mu?
  • Kapalıyken Şarja takdığımda cihazı açmadan şarj yüzdesine nasıl bakabilirim ?

• Selam arkadaşlar, Ipad Air 7 ay önce elimden kaydı ve yere düştü.
    2 köşede ufak darbeler ve dış yüzeyde ekran kısmına doğru biraz darbe belirtisi var.
    Düne kadar ne ekranda ne de çalışmasında hiçbir sorun olmadan kullandım.

Ama dün açma kapama tuşunun çalışmadığını farkettim.
    Şarjı biitip kendisi kapanırsa şarj ettikten sonra nasıl açabilirim?
    Mecburen şarjı %10 lara gelince hemen fişe takıyorum. Mazallah kapanırsa açamayacağım.

Bugün aldığım yere götürdüm, darbe izi olduğundan hemn düşme sonucu olmuş,
    servis garantiye sokmaz dediler. Ama dediğim gibi 7 aydır tuş çalışıyordu. Yani tuşun bozulması düşmeyle ilgili değil.

Garantiden olmazsa tuşun bedelini ödeyip taktıralım dedim.
    Bana Apple'ın parça değişimi yapmadığını, değişim bedeli alarak yenisini verdikleri söylendi.
    Doğruysa çok saçma, ne demek tamirat yapılmaz.
    Garanti sürsende kullanıcı hatasıyla parçası bozulan ya da kırılan ürünü çöpe mi atacağız?

• Air 32 Gb Space Gray aldım ben de.
    1 Haftadır kullanıyorum iOS önyargılarımı tamamıyla sildi. Documents uygulaması mükemmel zaten üniversitede kullanım için almıştım.
    iOS'ta File Manager biraz sıkıntılı olduğundan tereddüt ediyorum ama Documents hemen hemen bütün işimi görüyor. Drive'a hatta SFTP üzerinden kişisel siteme bile bağlanabiliyorum. iStorage 2 HD var bir de App Store'da. Lütfen para vermeyin şu uygulamaya. Documents'in yanında solda sıfır kalıyor.

Adonit'ten Jot Script, aliexpress ve ebay'den de iki farklı kılıf sipariş ettim. Şimdi çok pahalı olmayan bir bluetooth klavye arıyorum. Var mı tavsiyesi olan ?
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Kapanma kismina cevaben;

Apple cihazlar kapaliyken sarja takilinca, cihaza acilma komutu gidiyor ve aciliyor. Yani kapali kalma sansi yok. Aldiginizdan beri hic farketmediniz mi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 2 Mart 2015; 7:01:53 >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağ ol... Komple kapattığımda hiç şarja takmadım. Ama bu özeeliğe sevindim...şimdilik.
    Bu tuşu garantiden yaptırma şansımız var mıdır?
  • Güncelleme gelmiş Neler değişimiş ? yükleyen var mı acaba ?
  • Bugün 32gb alarak aramıza katılmış bulunmaktayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Cevap için sağ ol... Komple kapattığımda hiç şarja takmadım. Ama bu özeeliğe sevindim...şimdilik.
    Bu tuşu garantiden yaptırma şansımız var mıdır?

Bence hiç uğraşma hocam aldığımdan beri o tuşu en fazla 10 kez kullanmışımdır.Zaten ipadin şarjı dünyalar kadar gidiyor hiç bir zaman kapanmadı da,eğer cover özellikli kılıfınızda varsa hiç tableti kurcalatmayın derim.assistive touch da kullanırsanız hiç mi hiç gerek kalmayacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.