Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağol kardeşin apple hesabından çıkıp yeniden giriş yapınca düzeldi nedense böyle bir sorun oluştu.

• ipad air 1 için smart case mantığı gibi ince, sağlam, güzel oturan bir kılıf almak istiyorum. marka ve model önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar merhaba,

Sadece internette gezinmek ve mail kontrol amaçlı ipad almak istiyorum. Air-2 için aradaki farkın değmeyeceğini düşünüyorum, video-oyun falanla da işim olmadığı için 16 GB yeter diye düşünüyorum, ne dersiniz?
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Amacınız için kapasite yeterli gibi. Almışken air 2 alabilirseniz iyi olur. Airde safaride gezinirken bazen kasmalar olabiliyor, 1 gb ram yetmiyor sanırım.
  • http://www.hizlial.com/microsonic-ipad-air-smart-case-ve-arka-koruma-kilif-siyah/10411860

bu kılıfı alıyorum air 1 uzay grisi için kullanan var mı nasıl? sağlam mı, güzel mi, ince mi? özellikle o manyetik tablete zarar vermiyordur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arkadaşlar merhaba,

Sadece internette gezinmek ve mail kontrol amaçlı ipad almak istiyorum. Air-2 için aradaki farkın değmeyeceğini düşünüyorum, video-oyun falanla da işim olmadığı için 16 GB yeter diye düşünüyorum, ne dersiniz?

air 1 16 gb wifi aldım. arşivci değilim gb lik oyunlar oynamayı sevmem. hemen heryerde fiber var. 3g de almadım. hazır stoklarda eritilmeye çalışılıyor o yüzden vatan gibi yerlerden indirimle alabilirsiniz air 1. bi kaç nesil sonra satar yenisini alırsınız zarar etmezsiniz çok fazla. eğer air 2 alırsanız ilerde satınca çok daha fazla zarara girersiniz. ömürlük düşünmeyin bence bu aletleri bir önceki nesili al bi kaç yıl kullan ve sat mantığı daha iyi. kasma olayıda nadiren çok minik tepkiler oluyor o kadar da olsun androidden sonra yağ gibi geliyor insana. çok kasmaya gerek yok bence air 1 al işine devam et.

air 2 alanlar yanlış anlamasın teknoloji düşkünü olanlar alsın air 2 parası olanda alsın. ben sadece insanlar kriterini iyi belirlemeli diye düşünüyorum. adam 3g alıyor ayda kullandığı internet verisi 40-50 mb o halde ne gerek var ki 3g almaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

quote:

Arkadaşlar merhaba,

air 1 16 gb wifi aldım. arşivci değilim gb lik oyunlar oynamayı sevmem. hemen heryerde fiber var. 3g de almadım. hazır stoklarda eritilmeye çalışılıyor o yüzden vatan gibi yerlerden indirimle alabilirsiniz air 1. bi kaç nesil sonra satar yenisini alırsınız zarar etmezsiniz çok fazla. eğer air 2 alırsanız ilerde satınca çok daha fazla zarara girersiniz. ömürlük düşünmeyin bence bu aletleri bir önceki nesili al bi kaç yıl kullan ve sat mantığı daha iyi. kasma olayıda nadiren çok minik tepkiler oluyor o kadar da olsun androidden sonra yağ gibi geliyor insana. çok kasmaya gerek yok bence air 1 al işine devam et.

air 2 alanlar yanlış anlamasın teknoloji düşkünü olanlar alsın air 2 parası olanda alsın. ben sadece insanlar kriterini iyi belirlemeli diye düşünüyorum. adam 3g alıyor ayda kullandığı internet verisi 40-50 mb o halde ne gerek var ki 3g almaya.

Hocam sorması ayıp ne kadara aldınız ve nerden aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Judgement13

quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Hocam sorması ayıp ne kadara aldınız ve nerden aldınız?

Vatan 1099 tl. 9 taksit imkanı mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakında benden alıyorum iPad Air 16 gb Gümüş rengi :)))
  • 16 silver ile aranıza katıldım. Çok memnun kaldım 5S kadar seri ve stabil , iOS sağolsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide alın 16 gb gümüş :)
  • 33 Sayfayı okuyacak zamanım olmadığından yazayım, air için bluetooth klavye kullanan arkadaşlara sorum;

Logitech dışında bluetooth özellikli herhangi bir klavye alsak cihaz ile uyum sorunu çıkar mı? var mı aranızda muadil ürün kullanan. Cover case ultrathin olarak geçen modellerin AIR versiyonları haddinden fazla pahalı. Tavsiyesi olan varsa memnun oluruz:)

Edit;

Klavye alındı. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capricorn57 -- 23 Ocak 2015; 16:46:26 >
  • Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    Ben playstation için çıkan bluetooth klavye eşleştirdim, sorun çıkmadı. Bence en uygn fiyatlısından alın deneyin, en kötü ihtimalle cayma hakkınızı kullanıp iade edersiniz.

• Arkadaşlar ipadime kılıf bakıyorumda bulamadım siz önerir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayWinchester -- 29 Ocak 2015; 13:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

33 Sayfayı okuyacak zamanım olmadığından yazayım, air için bluetooth klavye kullanan arkadaşlara sorum;

Logitech dışında bluetooth özellikli herhangi bir klavye alsak cihaz ile uyum sorunu çıkar mı? var mı aranızda muadil ürün kullanan. Cover case ultrathin olarak geçen modellerin AIR versiyonları haddinden fazla pahalı. Tavsiyesi olan varsa memnun oluruz:)

Edit;

Klavye alındı. Teşekkürler

hocam hangi modeli aldınız ne kadara aldınız bi bilgi verebilirmisiniz ben de alıcam kararsızım
  • Kılıf olarak öneriniz nedir? Deri tarzı ve kaba kılıflar pek hoşuma gitmiyor. Logitech folio diye bir kılıf buldum nasıldır acaba o, kullanan varsa önerir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye olarak Q ancak TR olmayan bir model aldım. 49 TL ye, işimi görüyor. Bir logitech olmasa da idare eder.

Kılıf olarak ise piyasadakilerin muadili bir Smart Cover kullanıyorum. Klavyeli kılıf almadım bu yüzden ihtiyaç olmadığı sürece kullanmıyorum klavyeyi. Her ikisi de aşağıda..

Klavye:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kaliteli-tablet-bluetooth-klavye-137626880

Kılıf:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-5-air-kilif-smart-cover-kilif-2014-new-d-147016426?opi=136305736

İpad Air'e 1000 tl verip aksesuarlarına 300-500 TL ödemek gelmedi içimden:) Gittiği yere kadar kullanırız.

• 32gb a en ucuz ipad air arastiriyordum,iki siteye denk geldim.Teknoloji ankara ve mormani.bu iki siteden herhangi birinde alisveris yapan oldu mu?bir sıkıntı cikar mi?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.