Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
135
Favori
222.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Air 16 gb cihazım var. 7.1.1 yüklü. 8.1.1 yüklemeni tavsiye eder misiniz? Yada imza kapanmadan 8.1?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

evet. öyledir. bana 16 gb yetmiyor diye satmıştım 16 gb ipad air i.
    uygun fşyatlı ipad air 32gb mı alsam dedim önce. sonra geçmişken ipad air 2 ye geçeyim dedim. bunu aldık işte. daha küçük gibi duruyor.

Kesnilikle air 2 alman çok iyi olmus.. düzgün kullan 5 sene goturur...
    Cihaz gercekten tasarım harikası...
    Air 2 uygun kılıf kullan sadece...!

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Air 16 gb cihazım var. 7.1.1 yüklü. 8.1.1 yüklemeni tavsiye eder misiniz? Yada imza kapanmadan 8.1?

Forumda çogu kişi 7.1 daha saglıklı oldugunu ve programların acılıs sürelerinin daha hızlı oldugunu soyluyorlar...

7.1 - 8.1 geciste pek bir ozellik yok... 7.1 de kal bence...!

• MD785TU/A ve MD785TU/B arasında nasıl bir fark var dostlar ? İpad Air alacağım hepsiburada üzerinden. Fakat apple store'da B kodlu, hepsiburada üzerinde A kodlu. İkiside Apple Türkiye garantili. Sordum sadece üretim kodu farklıdır dediler. Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

MD785TU/A ve MD785TU/B arasında nasıl bir fark var dostlar ? İpad Air alacağım hepsiburada üzerinden. Fakat apple store'da B kodlu, hepsiburada üzerinde A kodlu. İkiside Apple Türkiye garantili. Sordum sadece üretim kodu farklıdır dediler. Ne diyorsunuz?

Bende hb dan almayı düşünüyorum. Hb de satılanlar bilkom mu ve bu kod mevzusuda ne

• Arkadaşlar Avplayer'in vermiş olduğu ip adresini tarayıcıya yada FTP programına yazdığımda bağlanamıyorum, bu konuda lütfen yardım edin nerede yanlış yapıyorum... !!! Her ikiside aynı wifiye bağlı, ne engelliyor olabilir...
  • Hepsinuradan aldım kutunun arkasında
    approved in all eu countries Yazıyor ve Altın'da ithal üründür yazıyor. Kutuyu açmadım. Paralel ürünse yarın sabah iade Gönderilen. Cevaplarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord987

Hepsinuradan aldım kutunun arkasında
    approved in all eu countries Yazıyor ve Altın'da ithal üründür yazıyor. Kutuyu açmadım. Paralel ürünse yarın sabah iade Gönderilen. Cevaplarsanız sevinirim.

Benimkinde yazan aynen şu. Approved in All EU countries + TR

ithal ürün.

Sizde + TR yazmıyorsa emin değilim ama belki dediğiniz gibidir.

(Sırf benim dememle göndermeyin cihazı. İyice araştırın.)

Bimeksden aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 24 Kasım 2014; 20:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

ithal ürün.

Bimeksden aldım.

Bendede tr yazıyor. Benim bildiğim bilkom kağıdı olması gerekmiyormu üzerinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

ithal ürün.

Bimeksden aldım.

Bendede tr yazıyor. Benim bildiğim bilkom kağıdı olması gerekmiyormu üzerinde

Bilkom garantiliyse bilkom kağıdı olur. Bilkom çıkışlı cihaz değilse olmaz. Paralel olduğu anlamına gelmez. Apple belki kendisi getirip ayrıca satıyordur perakendeci firmalara. Benim aldığım Ipadden de bilkom kağıdı filan çıkmadı. Öyle kıytırık bir kağıt işte üstünde bimeks mührü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 24 Kasım 2014; 21:38:48 >

• Ya bendede hiç şans yok. Ekran çok sarı çıktı. Iphone 5 imin ekranına çok sarı derdim diğer iphone lara göre ama telim ipad air yanında pamuk gibi kaldı. Ipad 4 dede sarı diye teknosaya iade etmiştim. Yani ipade hayran kaldım çok güzel ama böylede olmaz ki.bu ne saçma iş ya. Apple bunu niye yapıyor. Apple ürünü alırken heycan yapıyorum artık acaba varmı bir sorun. Ölü piksel mi dersin srı ekrn mı dersin ekranda tozmu dersin. Ama vardır bundada bir hayır. Ama yinede sinirim bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Air 16 gb cihazım var. 7.1.1 yüklü. 8.1.1 yüklemeni tavsiye eder misiniz? Yada imza kapanmadan 8.1?

bende aynı soruyu soracaktım biz en iyisi 7.1de kalalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. iPad air cihazında iOS 8 ne kadar yer kaplıyor yani 16 gb lık model alsam bana kaç gb kalıyor. Bilgisi olan lütfen yazabilir mi kapasite tercihi yapmam Lazım da
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mcht0112

Selamlar. iPad air cihazında iOS 8 ne kadar yer kaplıyor yani 16 gb lık model alsam bana kaç gb kalıyor. Bilgisi olan lütfen yazabilir mi kapasite tercihi yapmam Lazım da
    Teşekkürler

Yaklaşık olarak 12-13 gb gibi bir yer kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Hayırlı olsun öncelikle. Sürümleri hemen güncellememenizi tavsiye ederim. Bu arada caseden biraz muzdaribim umarım sıkıntı yaşatmaz size.

Merhaba,
    iPad Air Smart Case'de yaşadığınız sıkıntılar neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Hayırlı olsun öncelikle. Sürümleri hemen güncellememenizi tavsiye ederim. Bu arada caseden biraz muzdaribim umarım sıkıntı yaşatmaz size.

Merhaba,

Dikey konumda kullanmak çok sevdiğim bir şey ama case epey zorluk çıkarıyor bu konuda 360 derece bir kılıf almam gerekirmiş, temizlemek çok zor hele içindeki kirler kesin kalıyor. Bir de şarj soketinin olduğu yerdeki ince şey biraz deforme oldu dikkatli kullanmak kazım. Onun dışında sağlam kaç defa yere düştü bir şey olmadı hissiyat da iyi.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Dikey konumda kullanmak çok sevdiğim bir şey ama case epey zorluk çıkarıyor bu konuda 360 derece bir kılıf almam gerekirmiş, temizlemek çok zor hele içindeki kirler kesin kalıyor. Bir de şarj soketinin olduğu yerdeki ince şey biraz deforme oldu dikkatli kullanmak kazım. Onun dışında sağlam kaç defa yere düştü bir şey olmadı hissiyat da iyi.

Dikey kullanım için belki önünde Y şeklinde çizgisi olan bir kılıflardan kullanabilirsiniz.
    Yani önceki Smart Case gibi yatay durma ile ilgili bir sorun yaşamıyor değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Dikey kullanım için belki önünde Y şeklinde çizgisi olan bir kılıflardan kullanabilirsiniz.
    Yani önceki Smart Case gibi yatay durma ile ilgili bir sorun yaşamıyor değil mi?

Yatay film izlemek için uygun ama dokunarak işlem yapmak için normal derecede çok iyi olduğu söylenemez. Bence önce bir gidin görün tanıdıkta falan verse deneyin öyle karar verin. Ben pişman değilim ama bu kadar paraya daha iyisi de alınabilirdi bence.

• Bende 1 haftadır iPad Air 32gb kullanıcısıyım uzay grisi. aslında beyaz istiyordum ama neyse buda güzel.

ios8.1 var ikinci el aldım. ipad üzerinden sistemi silip yeniden kurdum ipad ile . daha hiç bilgisayara bağlamadım.

yalnız ios8 çok yer kaplıyor. ondan sonraki çoğu program çok yer kaplıyor.
    bundan önce iPad New 16gb vardı. şu an 1 haftada 32gb zor yetecek gibi geldi bana. daha video+music+photo yok )) yarısından fazlası dolu.
  • ugur@ kullanıcısına yanıt
    ios 7.1.1 var ipad air 32 gb sadece 2 küsür gb yer kalmıştı ben de temizlik yaptım biraz dergileri filan sildim birkaç oyun sildim 6.3 gb gibi bir boş alan kaldı ios 8 e geçmedim daha geçersem demek daha da fena sadece müzik fotoğraflar birkaç tane de 1gb üstünde yer kaplayan büyük oyunlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 27 Kasım 2014; 22:32:25 >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.