Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
134
Favori
222.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nihayet az önce kargo geldi. Beni de ekleyin. 128 GB 4G gümüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

Orijinalden alıntı: alpertfn

Cihazı 1 senedir smart cover ile kullanıyorum arkada ve ekranda koruma yok en ufak bir çizik yok. Ayrıca adonit jot script kalemle sık sık not alıyorum.
    NOT: Cihazları hor kullanırım. Aldığım mac air bile 1 haftada göçük ve 2-3 tane çizikle karşılaştı.

Hocam adonit jot Script nasıl hassaslığı spen gibi olabilir mi? Bir inceleme videosu çekseniz süper olur

hocam inceleme videosu çekmeye çalışırım ancak bunun için ekipmanım yok telefonla da çekmek istemiyorum. bir kaç gün içinde duruma bakayım.

Şöyle blogda inceleme yazısı yazmıştımhttp://fikiragorasi.com/samsung-note-adonit-jot-script-incelemesi, blog teknoloji üzerine kurulu olmadığı için biraz sade ancak bir süre yardımcı olarak fikir verir umarım. Kalemle ilgili her soruyu bana sorabilirsiniz bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpertfn -- 24 Eylül 2014; 10:47:18 >

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    wacom intuos creative stylus var bende. spen'i denemiştim teknoloji marketlerde. Hassaslık bir spen ayarında değil.
  • belki çok basit bir soru ama yardımcı olursanız sevinirim,

ipad'de yer kalmayınca epey uygulama sildim
    ama ne hikmetse önce yer açılır gibi oldu
    şimdi başlangıçtaki yer kadar gösteriyor,
    yani en az 2-3 gb'lık uygulama sildim ama şu anda 1 gb'lık bile yer yok...

daha önce alınıp da silinen uygulamalar yer kaplamaya devam ediyor mu,
    app.store'da satın alınanlar kısmında yanlarında bulut işareti olanlardan bahsediyorum...

çözemedim bir türlü, icloud'la ilgili bir ayar mı?

not: battery doctor'dan cache dosylarını sildim, 300 mb yer açıldı sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Öncelikle hayırlı olsun
    Case konusuna gelince , dikey kullanımı seviyorsanız case sadece yatay konumda imkan sağlıyor o yüzden sıkılabilirsiniz
    Sürekli yatay konumda ve sabit bir yerde kullanıyorsanız sıkıntı olmaz
    Koruma yönü ise gayet güzel bu arada ekran koruyucu almayı unutmayın
    iOS 8 güncellemesi bittikten sonra cihazınızın %100 den %1 e kadar ne kadar zaman kullanım sağladıysanız değerleri bizimle paylaşırsanız memnun oluruz

Merhabalar hocam o gece saat 01.00'de cihazın ios 8'e güncellemesini yaptım.. Şarj durumu %100 civarındaydı. Herşey gayet sorunsuz gitti. Aslında %1'e kadar kullanım yapıp değerleri paylaşacaktım ama şehir dışına çıkmam gerektiğinden yeni cihazın ilk şarj ve iOS 8 güncellemesi sonrası değerlerini şimdi paylaşmam gerekti.. Umarım bu değerler yardımcı olur. Sadece şunu belirteyim 3g kullanımını çok az yaptım.. Ayrıca bir yerde 20 liraya ekrana film uygulattım o işi de aradan çıkarmış oldum..

Apple iPad Air [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankhamon -- 24 Eylül 2014; 13:58:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tutankhamon kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 3G kullanımı ve oyunda oynamışsınız ona rağmen güzel bir süre 20 liraya gayet iyi bir fiyat tekrar hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle güzel bir cihaz tadını çıkarın

• ipad mini retinadaki renk problemleri olduğunu okuduğumdan dolayı gidip geçici olsun diye ipad air 16 gb almıştım birkaç ay önce . bu da yetersiz geliyor hafıza olarak bana. ne zaman yenisi çıkacak air in ve mini retina nın acaba?
    ne gibi değişiklikler bekliyorsunuz?

yoksa bunu satıp ipad air 32 gb mı alsam çok değişiklik olmaycaksa
  • Bende Air var ve çok memnunum. Birşey merak ediyorum.
    Air2 nin 2gb ram ile çıkma ihtimali var mı ? Bir duyum var mı ?
    Neden merak ediyorum biliyormusunuz ; çünkü İphone 6 Plus almayı düşünüyorum, malum 1gb ram'i var.
    Eğer Air2 de 2gb olursa bu benim İphone 6 plus kararımı olumsuz etkileyecek. Biraz sinsi mi düşünüyorum sizce ? Demek ki İphone 6 Plus 2gb Ram taşımalıydı tezi haklılık kazanacak kanımca.
  • Arkadaşlar merhaba ipad air de airplay yokmuydu bi an aklıma geldi. Bilgi verebilirmisiniz

• IOS cahilliğimi maruz görün. Ben uygulamalarımı çektim epey bi sayfa oldu. Klasör olarak toparlıyorum ama taşıdığım ikonların yeri boş kalıyor. Bikaç ikon olan sayfalar oluştu. Otomatik sırala gibi bir seçenek yok mu? Her ikonu tek tek mi taşıyoruz? Safları sık tutalım diyemiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Bende Air var ve çok memnunum. Birşey merak ediyorum.
    Air2 nin 2gb ram ile çıkma ihtimali var mı ? Bir duyum var mı ?
    Neden merak ediyorum biliyormusunuz ; çünkü İphone 6 Plus almayı düşünüyorum, malum 1gb ram'i var.
    Eğer Air2 de 2gb olursa bu benim İphone 6 plus kararımı olumsuz etkileyecek. Biraz sinsi mi düşünüyorum sizce ? Demek ki İphone 6 Plus 2gb Ram taşımalıydı tezi haklılık kazanacak kanımca.

2 gb rami olmayan cihazi almayin hocam air kullaniyorsunuz siz de bilirsiniz ram yetmedigi icin safari sayfalari yeniliyor. 6Si bekleyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karbon fiber arka koruyucu sticker arayan varsa elimde 3 adet mevcut. 2 beyaz 1 siyah var. Ozellikle cihazda sadece smart cover kullananlara tavsiye. İstanbul icin elden verebilirim. İlgilenenler ozel mesajla ulasabilir.
    Apple iPad Air [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadan alınmış 16 gb wifi beyaz ipad air var. Kutusu açılmamış. 950 tl ye satıyorum . Almak isteyen arkadaş olursa pm ile iletişime geçebilir
  • ipad air 2 duyurusu geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 500 lira verebilirim.
  • Merhaba arkadaşlar, ipad air de vpn ile bağlanabilen var mı ? Güncellemeden sonra hiçbir vpn ile bağlanamıyorum İnternet'e böyle bir sorun yaşayan var mı?

• ios 8 kullananlar memnunlar mı? ne tür artılar eksiler var ios 8'li ipad air'in? 7.1 JB'li kullanıyorum. çok da memnunum bozmayı düşünmüyorum açıkçası
  • Merhaba arkadaşlar iPad air almak istiyorum iPad air 16gb modeli ikinci el 650 tl diğer ürün iPad air 128 gb sim kartlı model fiyat 1500 cihaz sıfır sizce hangisi tercih edilmeli değerli forum üyeleri?

• Kimse -bende dahil- İos 8.0 'a geçmeye cesaret edemedi galiba :) İos'un son zamanlarda prestiji baya sarsıldı. Yazılım olarak çok büyük bir yenilik getirmediği müddetçe geçmeyi düşünmüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn88

Merhaba arkadaşlar, ipad air de vpn ile bağlanabilen var mı ? Güncellemeden sonra hiçbir vpn ile bağlanamıyorum İnternet'e böyle bir sorun yaşayan var mı?

bağlanabiliyorum
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.