Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
137
Favori
222.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde kutusu acılmamıs ipad air vardır.32 gb modeli turkcell garantilidir.almak isteyen pm atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaemre10

air alacağım galiba retina miniden vazgeçtim acaba 16gb alsam ilerde sorun yaratırmı hafıza arttırma gibi bir seçenek yok sanırım.

Maalesef hiçbir Apple iOS bazlı cihazda (iPhone, iPod, iPad) sonradan hafıza arttıramıyorsunuz; ilk aldığınızda neyse o. Şimdikilerde tamamen Lightning soketi var. Artık Android'li cihazlara mikro USB soketinden takılan harici flash bellekler çıktı (8-16-32 GB kapasitelerle...) ama iOS'lu cihazlarda bu olanak şimdilik yok. Bir süre sonra olacağını biliyorum ama Amerika'daki fiyatı bile çok pahalı. Bütçeniz elverdiğince yüksek hafızalı cihaz alınız.
  • Evet daha yüksek kapasiteli almak mantıklı, iPhone için şarjlı bir kılıf var hem kapasitesini de arttırıyor fakat çok ucuz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dx486107

En çok PDF okumak için aldıysan, cihazında veri depolamazsan, başka yerde tutar, lazım olunca cihaza alırsan 16GB neden yetmesin ki?

Ben PDF için iBooks kullanıyorum, işimi görüyor. "Goodreader 4" d önerilen bir uygulama.

Mail uygulamasında düzenle menüsünde tümünü seçerek yapabilirsin.

Son sürüme yükseltmekte sorun olmaz.

2 yıl garanti süresi verilmiş. Neden sorun olsun?

Cevabınız için çok teşekkürler, dediklerinizi uyguladım.

Bir de apple için klavye uygulaması var mı? Yazmak biraz zor gibi özellikle tahmin işleri, swiftkey tarzında bir uygulama? Tavsiyeleriniz ne olur?

Edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcornek -- 22 Haziran 2014; 16:16:29 >
  • Beni de eklerseniz sevinirim 16gb wifi cellular.
    Bir de şey soracağım bir uygulamada veya internette gezinirken sayfa kaldırdığımda çok hafif bir titreme görür oldum bu normal midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

quote:

Orijinalden alıntı: dx486107

En çok PDF okumak için aldıysan, cihazında veri depolamazsan, başka yerde tutar, lazım olunca cihaza alırsan 16GB neden yetmesin ki?

Ben PDF için iBooks kullanıyorum, işimi görüyor. "Goodreader 4" d önerilen bir uygulama.

Mail uygulamasında düzenle menüsünde tümünü seçerek yapabilirsin.

Son sürüme yükseltmekte sorun olmaz.

2 yıl garanti süresi verilmiş. Neden sorun olsun?

Cevabınız için çok teşekkürler, dediklerinizi uyguladım.

Bir de apple için klavye uygulaması var mı? Yazmak biraz zor gibi özellikle tahmin işleri, swiftkey tarzında bir uygulama? Tavsiyeleriniz ne olur?

Edit:ekleme

İosta klavye değiştiremezsiniz. Ios8de gelecek bu özellik o zaman SwiftKey kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekleyin hocam 32 gb gümüş

• 32 gb space gray wifi. 1330a aldım, iyi almisimdir ins

• Beyler logitech folio sarı kılıf aldım bi de 80 liraya media marktan, çok şık sağlam, hafif, aleti kaba gösterdiği yok son derece güzel tavsiye ederim. Ha ayrıca smartmış, adında yazmıyor ama ekranı kapatıp açıyor, son derece de güzel çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 24 Haziran 2014; 21:56:26 >
  • Ya arkadaşlar benim ıpaddimde dikey tuttuğum zaman sağ köşe diğer taraflardan biraz daha ısınıyor sizce bu normalmi

• Arkadaşlar ıpad air 16gb 4g kullanıyorum 7.1.1 deyim sadece şöyle bir sorunum var cihazı açıp 15dk kullandıktan sonra sağ bölgede hafif bir ısınma seziyorum bu oyun oynadıkta artıyor oyundan çıkınca azalıyor sizce bu normalmi sıcak elimi yakmıyor ama hissediyorum ve sadece o bölgede bir ısınma var işlemci ortamı niye böyle

• qx5 kullanıcısına yanıt
    Bendede var yaa sorunmu bilmiyorum sne bulursan vanada söyle bende kafama taktım

• Ya cevapppp verin

• QEMREQ Q kullanıcısına yanıt
    Kardeş sakin ol forum burası mesaj değil anında cevap beklememelisin her yazdığın şeye aman)) elbet bi arkadaş açıklama yapar ben bişey söyleyemem fakat ben dikkat etmedim pek, dikkat ettiğim kadarıyla da hissetmedim öyle bi ısınma

Edit: çook hafif bi ısınma var evet ama rahatsız edici gelmedi bana batarya orda sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrkesen -- 26 Haziran 2014; 21:43:42 >
  • QEMREQ Q kullanıcısına yanıt
    Ben apple servis ile konuştum ve tableti yeni baştan kurdum. Ve hiç bir program kurmadım. Geçen gün lazım oldu ve internette gezindim yine aynı sıcaklık devam ediyor. Ayrıca geçen fark ettiğim olay şarj cihazı ateş gibi yanıyor. Apple da ki kadın tabletiniz iyi falan diyip geçiştirmişti o zamanlar aradığımda. Daha sonra düşündüm ben elimde ki sıfır cihazı apple'a göndersem bunlar bir şey yok diyip geri gönderecekler git-gel yaparken illa ki şağını solunu çizecekler. Teknosaya götürsem yine böyle olacak. Bu yüzden kararsız kaldım. Yarın bir daha görüşeceğim ve şarj cihaz olayını da söyleceğim eğer cihaz değişimini kabul ederlerse yollayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 26 Haziran 2014; 22:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: emincoo22

Hocam klavye ile uğraşmak istemiyorum ya. Sagolun cevaplar için . Birde kalem masrafi çıkacak ipad alirsak :S

Bir air kullanicisi olarak kalemle isin varsa kesinlikle samsung al o konuda airden gomlek gomlek ustun..

Arkadaslar digiturk playde televizyon izlerken ipad cok isiniyor sizdede oluyor mu ?

Biliyorum hocam , note 10.1 tam benim işimi görecek tablet, kalem konusunda baya önde ama diğer hiçbirşeyine güvenemiyorum samsungun. Aslında millet gayet güzel yazıyor ipad stylus kalem ile youtube'da filan. Şu kalem işini bi halledebilsem gönül rahatlığıyla alacağım ipadi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Hocam klavye ile uğraşmak istemiyorum ya. Sagolun cevaplar için . Birde kalem masrafi çıkacak ipad alirsak :S

Bir air kullanicisi olarak kalemle isin varsa kesinlikle samsung al o konuda airden gomlek gomlek ustun..

Arkadaslar digiturk playde televizyon izlerken ipad cok isiniyor sizdede oluyor mu ?

Biliyorum hocam , note 10.1 tam benim işimi görecek tablet, kalem konusunda baya önde ama diğer hiçbirşeyine güvenemiyorum samsungun. Aslında millet gayet güzel yazıyor ipad stylus kalem ile youtube'da filan. Şu kalem işini bi halledebilsem gönül rahatlığıyla alacağım ipadi

Bende Apple da kalemli tablet çıkarsa bir saniye düşünmeden alırım keşke bir süpriz falan yapsalar :(

• Merhaba arkadaşlar. Ben de Ipad Air almayı düşünüyorum ancak arkadaşlar Air 2'yi bekle, yakında çıkar diyor. Önerisi olan var mı acaba?
  • qx5 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım senin tabletin olursa vanada söyle kardeşim

• Ya oyun oynayınca filan diğer taraflar ılık ama o bölge ısınıyor oyundan çıkınca biraz duruyor ama orası hep daha fazla sıcak

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.