Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
137
Favori
222.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: White Aura

2012 Kasım Ayında ayında almaya karar verdim.Baktım ipad 4 yetersiz,Ram ve az geldi gözüme bende 5. Nesil ipad'ı beklemeye karar verdim.
    2013 22 Ekim'de İpad Air tanıtıldı.Bakdım Ram de bir değişiklik yok fakat hafif.Kullananlar da Düşük Ram problemi yaşıyor,İOS 7 kasıyor.Bu yüzden İpad Air 2. Nesili beklemeye karar verdim.Tahminlerime göre Ekim ayında tanıtımı yapılır.

iPad Air 14. nesili de bekleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu ipad te hotspot özelliği varmı ? varsa , sorunsuz olarak çalışıyormu ?
  • Merhaba arkadaşlar. iPad air a lightning girişli otg kablosu alsak klavye flash bellek görür mu deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba beyler dün apple store dan ipad air 32gb wifi uzay grisi alarak aranıza katıldım. Bundan önce hiç ios deneyimim olmadı tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekler misin listeye? Bir de ana konu imzası yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

2012 Kasım Ayında ayında almaya karar verdim.Baktım ipad 4 yetersiz,Ram ve az geldi gözüme bende 5. Nesil ipad'ı beklemeye karar verdim.
    2013 22 Ekim'de İpad Air tanıtıldı.Bakdım Ram de bir değişiklik yok fakat hafif.Kullananlar da Düşük Ram problemi yaşıyor,İOS 7 kasıyor.Bu yüzden İpad Air 2. Nesili beklemeye karar verdim.Tahminlerime göre Ekim ayında tanıtımı yapılır.

Bence siz ipad air 3.nesili bekleyin.

Bence 5'i beklemeli.
  • Air 16 g silver da ben aladım arkadaşlar kılıf arıyorum. samsung telefona orjinal kılıf alıp paramın çöpe gittğini görünce ipad için orjinal olmayan çin malı çakma bir kılıf alacagım ama koruyrucu olmasını istiyorum
    tavsiye edeceğiniz kılıf varmı masanın üzerinede koyarım
  • 99 tl teknosadan aldım dostum.
    case logic marka.samimiyetle söylüyorum çok kalite.
  • Beyler ios 7.1.1 güncellemesini yükleyeniniz var mı? Ne gibi değişiklikler var sizce yüklenmeli mi?

• merhaba arkadaşlar. ipad air sahibiyim. aleti şarja takınca pil göstergesinin sağında bi şimşek işareti çıkıyo şarj ettiğini gösteriyo. bu simge %100 dolunca kayboluyo mu? yada fullendiğini gösteren başka bişey çıkıyo mu? benim ipad de devamlı şimşek duruyo % 100 olsada?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert06 -- 25 Nisan 2014; 9:42:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

Beyler ios 7.1.1 güncellemesini yükleyeniniz var mı? Ne gibi değişiklikler var sizce yüklenmeli mi?

Değişiklikler yazılmış zaten, bug temizlemişler genel olarak. Ben prensip olarak bütün güncellemelere atladığım için çıktığı gibi yükledim, kullanış anlamında bir sorun veya farklılık göremedim, sorun da değil, cihazımı olduğu haliyle seviyorum zaten.
  • Logitech aldim

Kalite şıklık çok güzel ve en öenmlisi koruyucu zaten cihazı içine takınca anlaşılıyor. kullanımı çok rahat otomatik klit özelliğde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 25 Nisan 2014; 10:26:00 >
  • qwert06 kullanıcısına yanıt
    Ben sarj adaptörü soğuğunda çıkarıyorum hocam o şimşek sürekli kalıyor belli bir ibare yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Ben sarj adaptörü soğuğunda çıkarıyorum hocam o şimşek sürekli kalıyor belli bir ibare yok.

OK. teşekkür ederim.
  • bilgisayarıma itunes kurdum, üye bilgilerimle giriş yapıp, uygulama indiriyorum. iniyor indirildi diyor tamamlanıyor. ama ipad te gözükmüyor.
    ipadi bilgisayara bağlamak istemiyorum. outllook vs iş yeri bilgiayarı dolu onları eşitleme felan yapmaya çalıyor onlarıda hiç sevmem ebir sürü detay. o kısımlarlada hiç uğraşmak istemiyorum.
    androidtte oldugu gibi pcde indirince otomatik telefonada iniyor idi. bunda bu özellik mevcutmu
    yoksa illa bilgisayaramı bağlayacağım.
  • arkadaşlar Aos yada fiziki mağaza haricinde diğer internet sitelerinden 2 yıllık garantili olarak aldığımız cihazlara zorludaki mağaza tarafından hizmet veriliyormu? yani bir fark var mı ikisi arasında. bunların haricinde biryerden almak dezavantaj oluşturur mu?
  • Arkadaşlar. Siyah ekranda iken yani ekrana siyah bir foto actigimda mesela ekranin alt tarafında sari loş ampullerin yandiğini görüyorum bu normalmi. Sizdede aynimi.? Sadece siyahta belli oluyor, problemli ise zaman kaybetmeden hemen götüreyim.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasadık -- 27 Nisan 2014; 13:07:37 >

• Arkadaşlar bu ios 7.1.1 den çok şikayet edenler olmuş ben yüklemedim zaten sizce de performans farkı yoksa hiç bulaşmayayım diyorum. İos 8 e kadar.
  • birisi siyah ekranda benim gibi bir fotoğraf çekebilrmi lütfen karanlık ortamda ekranda siyah bir sayfa açık olması gerekiyor. yardımcı olursanız sevirnim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasadık

Arkadaşlar. Siyah ekranda iken yani ekrana siyah bir foto actigimda mesela ekranin alt tarafında sari loş ampullerin yandiğini görüyorum bu normalmi. Sizdede aynimi.? Sadece siyahta belli oluyor, problemli ise zaman kaybetmeden hemen götüreyim.?

Götür dostum normal değil

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.