Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
136
Favori
222.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Restore et bi cihazı hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be filmin ortasında alt yazı kaydı..dedim divxplanetten indireyim..rarlı dosya uzantısını acmak bir dert tablete indirmek bir dert :(
    Androidden sonra cok kastı bu olay beni.
    Krınca file manager falan kullanabiliyor muyuz.?
    Biri standart ile kırılmış arasındaki can alıcı farkları söyleyebilir mi .?
    7.1 kırıldı mı tabi oda var

• Android ten sonra bu kadar kapalı bir sisteme geçmeye bende alışamadım. Mobil cihazlarının da böyle olduğunu düşünürsek kesinlikle stabil bir android cihaz alinmalı, nexus veya htc gibi.

Büyük ekranlı iPhone çıksın kaçırmam diyordum, iyi oldu ipad tecrübesi :)

Hakkını yememek lazım cihaz stabil. Gerçi bu kadar kapalı bir sistemin stabil olmaması tuhaf olurdu :)

• unknownartist kullanıcısına yanıt
    Aynen iOS 'un bazı şeylere izin vermesi gerekiyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Android ten sonra bu kadar kapalı bir sisteme geçmeye bende alışamadım. Mobil cihazlarının da böyle olduğunu düşünürsek kesinlikle stabil bir android cihaz alinmalı, nexus veya htc gibi.

Büyük ekranlı iPhone çıksın kaçırmam diyordum, iyi oldu ipad tecrübesi :)

Hakkını yememek lazım cihaz stabil. Gerçi bu kadar kapalı bir sistemin stabil olmaması tuhaf olurdu :)

Senaryollarımız harfiyen aynı yalnız :))
    Kırılıyorsa kırdırıp oyle bir test edecem eger begenmezsem iphone almayacam 4.5 inc de olsa almıcam

• Microsoft office kuran var mı arkadaşlar ? Ben şu anda app store dan aratıyorum ama bulamadım :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

Microsoft office kuran var mı arkadaşlar ? Ben şu anda app store dan aratıyorum ama bulamadım :s

Quickoffice de işgörüyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

quote:

Orijinalden alıntı: gbiroly

Media marktan 1149 tl ye 16 gb silver aldim. Cihazin bellegini gereksiz seylerle doldurmuyorum. Sadece cektigim ozel fotolari koymak bi kac mp3 birde netteki foto sitelerini gezmek için kullaniyorum. 16 gb isimi gorecek gibi. Zaten hafiza cok oldugu zaman kontrolden çıkıyor ve çöplüğe dönüyor. Fiyat olarak en uygunu 16 gb 32 64 olanlwarin f/p orani düşük. .

Ben pek katılmıyorum hocam size düzenli kullandığınız zaman 32 gb neden çöplüğe dönsünki. 16 gbda bişeyleri yükleyip sildikçe çöplüğe dönecek o zaman..ayrıca şöyle baktığımız zaman 32 gb almak daha mantıklı sonuçta yeri geliyor bi oyunun boyutu 1,5-2 gb'ı buluyor ilerde bu boyut dahada artacak ve 16 gblık alan yetmeyecek...tabi bu birazda kullanıma bağlı ben nette gezecem dolaşacam diyosanız elbette yeter size 16 gb... f/p olarak demek istediğinizi anlamadım ne yani boyutu büyük olunca performansı düşüyormu bu aletlerin??

Tabiki büyük bellek avantaj ben sadece ihtiyacım olmadığını belirtmek istedim. f/p oranından kasıt apple ürünlerinde hafıza birimini arttırdıkça fiyatlar inanılmaz artıyor. Hemen hızlıca vatan bilgisayarın sitesine baktığım zaman gördüğüm fiyatlar şöyle..
    Ipad air 16 gb 1129 tl iken Ipad air 32 gb 1419 tl... Yani 16 gb hafıza farkı için 300 tl fark veriyorsunuz. Söylemek istediğim buydu yoksa cihazın kendi performansı değil. Oyun için almak isteyenler elbetteki 32 yada 64 gb almalılar. Ben ipadi gazete okumak nette sörf not almak facebook twitter vs için kullanıyorum bu durumda bana 16 gb yeterli geliyor.

• Tayyep saolsun twitter yotube kapalı yakında facede kapanır tadından yenmez

• Ben ipad aldım Tayyip twitter ı ve youtube kapattı :) cihazın yüzde ellisi gitti sanki.....
    Şİmdi video izlemeke için vimeo ya giriyorum ama içeriği çok az.
    Merak ettiğim şey Kullandığım telefon Samsung galaxy s3 ve ipad air 16 gb. Bu iki cihazı biribiri ile senkronize ve daha aktif nasıl kullanabilirim. Mesela her ikisindede aynı hesaplı drop box yüklü birinden attığım dosyaları diğerinden açabiliyorum. Bu tarz ortak kullanım noktaları varmı acaba ?
  • Rar dosyalarını apple stordeki programlarla acamıyorum :/

Siz ne kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

Microsoft office kuran var mı arkadaşlar ? Ben şu anda app store dan aratıyorum ama bulamadım :s

Ben dun yukledim sadece dosyalari goruntuleyebiliyorsunuz. Duzenleme icin etkinlestirmek gerekiyor yani ucretli versiyonu almak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad için tavsiye edeceğiniz ücretsiz dergiler hangileri ? Nette aradığımda ücretsiz dergilerin çoğunun uygulamalarının ücretsiz olduğu ancak aylık sayılarını yüklemek için ücret istendiğini görüyorum. LOG dışında tamamen ücretsiz dergi varmı acaba ??
  • quote:

Ben ipad aldım Tayyip twitter ı ve youtube kapattı :) cihazın yüzde ellisi gitti sanki.....
    Merak ettiğim şey Kullandığım telefon Samsung galaxy s3 ve ipad air 16 gb. Bu iki cihazı biribiri ile senkronize ve daha aktif nasıl kullanabilirim. Mesela her ikisindede aynı hesaplı drop box yüklü birinden attığım dosyaları diğerinden açabiliyorum. Bu tarz ortak kullanım noktaları varmı acaba ?

Ben İpad Mini Retinadan Youtube Açabiliyorum, Bende Neden Yasak Yok Acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sbl..ArMGn

quote:

Ben ipad aldım Tayyip twitter ı ve youtube kapattı :) cihazın yüzde ellisi gitti sanki.....

hocam bu girdiğin internet ağıyla alakalı tabletinle alakalı bir şey değil:) güldürdün gece gece beni yahu :) bizim kampüsede yasakl gelmemiş twitter ve youtube okulun ağıyla bağlanabiliyorum.yani marifet pc yada tabletimde değil :)

• quote:

Puffin browserla girebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelback48

quote:

Orijinalden alıntı: Sbl..ArMGn

quote:

hocam bu girdiğin internet ağıyla alakalı tabletinle alakalı bir şey değil:) güldürdün gece gece beni yahu :) bizim kampüsede yasakl gelmemiş twitter ve youtube okulun ağıyla bağlanabiliyorum.yani marifet pc yada tabletimde değil :)

İnternet Agıyla Alakalı Oldugunu Biliyorum, İnsanlar Genelde Dns Ayarlarını Değiştirerek Erişim Saglıyorlardı, Ben Hiç Bişey Yapmama Ragmen, Dns İlede Oynamama Ragmen Sıkıntısız Girebiliyorum Demek İstemiştim. :)

• arkadaşlar ttnet müzik turkcell ve avea müzik ücretli. bu tarz geniş arşivi olupta ücretsiz olan bir uygulama varmı müzik dinlemek liste yapmak için?
  • Arkadaşlar Ipad air in kutusundan kulaklık çıkıyormu ?
    Benimkinden çıkmadı da.... Bir makalede kutudan kulaklık çıkıyor diye okudum... Yoksa benmi göremedim kutu içinde ??
  • quote:

Arkadaşlar Ipad air in kutusundan kulaklık çıkıyormu ?
    Benimkinden çıkmadı da.... Bir makalede kutudan kulaklık çıkıyor diye okudum... Yoksa benmi göremedim kutu içinde ??

Merhaba. Ben Apple store dan almıştım. Kutu içeriğinde kulaklık yoktu

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.