Şimdi Ara

ENERGIZER 60 74 Amper plus AKÜ Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
5.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ENERGIZER 74 Amper plus AKÜ 159 TL 72 amper ebatında hepsine uyar
    Alman malı 7 gün gece açık servisimizden takabiliriz hurdası düşüldü. diğer amper akü siparişi alabiliriz.

Yetkili Bayii 7LS

Fatura ve 2 yıl garantisi var

Mutlu akü ve ucuz akülerde var.

Akünüz ikide bir zayıflıyorsa değişme zamanı gelmiş

Pendik ve Sultanbeyli civarı

Adres Harita

www.7ls.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Ekim 2013; 19:06:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni aldim...haydi hayirlisi...pisman olmayiz insallah
  • Yeni aldim...haydi hayirlisi...pisman olmayiz insallah
  • kuru mu?
  • İnternet sitenizin çok acil olarak yenilenmesi lazım, bence. Bu süre içerisinde hazır bir tema ile idare edin veya wordpress tarzı bir hazır uygulama kurun. Çok daha ciddi görünecektir.
  • Bende yeni almıştım inci akü eski akümü verince 100 liraya aldım yenisini. Energizer şarlı pilinden hiç memnun kalmadım aküsü nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

İnternet sitenizin çok acil olarak yenilenmesi lazım, bence. Bu süre içerisinde hazır bir tema ile idare edin veya wordpress tarzı bir hazır uygulama kurun. Çok daha ciddi görünecektir.

Akü fiyatı ayı yeniledik güncel

farklı amperleri sorabilirsiniz.
    Mutluda bulunuyor 25 tl daha yüksek fiyatda

Energizerin şarjlı pili iyi çıktı bende uzun süredir 3 yıldır foto makinada kullanıyorum, basit pilde çalışmıyor bu pilde çalışıyor foto makinası.

sitemiz için. Dadabase mysql kullanan sistemler çok sorun çıkarıyor güvenlik açıkları oluyor vs kullanmak istemedim, böyle sade hiç arıza yapmıyor masrafsız oluyor, ancak güncellemeler sürecek , daha hızlı erişim güncel fiyat listelerini ekliyorum,

16 AY KARTA TAKSİT lastikler için, akünün kargosu çok tutabilir kırılabilir, dükkandan alınız.

http://www.sanalpazar.com/dukkan/7ls-Bridgestone-3d-Rot__u1135521

Akü tam bakım gerektirmeyen cinsden istenirse suyu var kapakları var,

• 4 Lastik Sökme Takma ve Balans fiyatınız nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctk

4 Lastik Sökme Takma ve Balans fiyatınız nedir acaba

Lastik ebatlarınız nedir ebata göre fiyat değişebilir, en küçük kolay olan ise 50 veya 60 TL
    Alman cihazları ile en mükemmel takma ve balans hizmeti dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 28 Aralık 2013; 15:50:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunay34bg

Bende yeni almıştım inci akü eski akümü verince 100 liraya aldım yenisini. Energizer şarlı pilinden hiç memnun kalmadım aküsü nasıl acaba?

Hocam inci aküyü nereden aldın bu fiyata? Ben Antalya dayım 130tl den aşağıya bulamadım. Gittim Enery akü aldım .103tl ye(depozito düşülmüş).
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

quote:

Bende yeni almıştım inci akü eski akümü verince 100 liraya aldım yenisini. Energizer şarlı pilinden hiç memnun kalmadım aküsü nasıl acaba?

Hocam inci aküyü nereden aldın bu fiyata? Ben Antalya dayım 130tl den aşağıya bulamadım. Gittim Enery akü aldım .103tl ye(depozito düşülmüş).

şuan 100 e akü yok , önceki ay spotculardan olmalı, inci de var 120 tl olur ,

16 AY KARTA TAKSİT ile sanalpazar ile ödeyebilirsiniz, gönderirizde, 15 tl site komisyonu + 15 tl yurtiçi kargo ücreti eklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

quote:

istanbul mahmutbeyden hocam alış tarihim 13.12.2013 burda spotçu değilde toptancı desek daha doğru tabir olacağını düşündüğüm bi depo gibi bi yer var. ford fusion benim aracım yanlış hatırlamıyorsam aküye 115 demişti eski akünü verirsende 100 demişti bende eski akümü verdim 100 lirayıda kredi kartıyla ödedim.

• tunay34bg T kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. İyi fiyata almışsınız. Sanırım buda İstanbul un farkı
  • Japon tipi, ters kutup, dar akü varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Japon tipi, ters kutup, dar akü varmı.

evet var mutlu 155 tl montaj dahil. energizer istek olursa getiririz 130 olur.

Aküyü tecrübeli usta takıyor bizde, her yer aküyü takmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 28 Aralık 2013; 16:57:56 >
  • Gencler akü lagzim sıcak fırsat yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

Gencler akü lagzim sıcak fırsat yok mu

olsa dükkan senin

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

Gencler akü lagzim sıcak fırsat yok mu

Valla 3-4ay önce olaydı 60amperliğini 110TLye aldım ama şimdi 130a veriyorlar bnm aldığım yer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında sezon bitti fiyatlar dip olması gerekmiyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.