Şimdi Ara

Donanım Haber Bölüm 2 Tekrarı - 720P HD #teknolojitv2de @tv2tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaçıranlar için Donanım Haber'in 2. Bölümü 720P kalitesiyle Donanimhaber.com sayfalarında. Her Cumartesi Tv2 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Bilim ve Teknoloji programımızın 2. bölümünde giyilebilir teknolojileri konuşuyor, haftanın öne çıkan haberlerini değerlendiriyor ve yeni uygulamalar tanıtıyoruz.

• Sunuculuğu Duygu Hanım'dan çok Mesut Abi üstlenmiş gibi duruyor Kaliteli bir bölüm olmuş, keyifle seyrettim.
  • heyyyt be! programın girişi yeter :)

• Spoiler vereyim.:)Ne olursa olsun mangalda pişen etin yerini tutmaz aga :))

• Abi otursanıza buyrun buyrun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hani bir sandalye olsaydıda otursaydınız ben izlerken yorumdum :D Sizde daha rahat ediceğinizi düşünüyorum :D
    Bu arada güzel bölüm tşkler :)

• Calculator linki var mı?

• Bu programda teknoloji bakanı,şirketlerin Türkiye yöneticileri vb. şahıslarla sohbet-röportaj bölümüde yaparsanız iyi olur.

• programı burdada yayınlamanız çok iyi olmuş ya ilk bölümü sitesinden izledim ne biçim kalite ayarı yapmışlar yahu dahada girmem artık siteye burdan bakarım :D

• Duygu karaahan orada fazlalık gibi mesut çevik sunuculuda yapıyor zaten:D

• İkinci bölümde az çok heyecan gitmiş :)

• Erdi Bey kullandığınız saatin markası nedir acaba?

• Program çok güzel olmuş. Fakat izlerken yorulduğumu hissettim :) Ayakta durmanız biraz tuhaf gibi duruyor. 2si 1 deki gibi bi ortam olsa daha iyi olur düşüncesindeyim. herkezin önünde tabletler v.s. olsa mesela daha teknolojik bir görüntü olur düşüncesindeyim. birde konuşurken sanki birbirinize anlatır gibi oluyor. Programı keyif alarak izledim. Tebrikler Başarılar... Bu arada Programa giriş mükemmel :)

• Gerçekten çok iyi program olmuş ağzınıza sağlık, sizi seviyoruz iyi ki varsınız siz televizyona çıktıkça çok farklı hisler yaşıyorum :)

• Merhaba ben Mesut Çevik

Kiyamet alameti olur zaten demeseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok kişi yazmış ama bende yazayım Duygu Karahan fazlalık gibi duruyor eğer bu programı sunmaya bu şekilde devam edecekseniz yada değiştirip haber girişlerini tamamen ona bırakmanızı öneririm. Çünkü anladığım kadarıyla ve doğal olarak konular hakkında sizin kadar bilgili değil ve ilgili değil. Ama haber sunumunu tamamen ona bırakıp yorumları siz alırsanız en azından programdaki yeri daha net ve belirgin olacağı için göze de batmaz ve yeri geldiğinde de yorum yaparak konuya değişik açıdan bakabilir.

Aynı şekilde stüdyo da soğuk ve yapay duruyor. Bunu da tavsiye olarak mesela stüdyo renklendirebilirseniz biraz kurtulursunuz gibi diğer düşüncelerim alan sorun olacağı için gerçekleştiremezsiniz diye yazmıyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

Birçok kişi yazmış ama bende yazayım Duygu Karahan fazlalık gibi duruyor eğer bu programı sunmaya bu şekilde devam edecekseniz yada değiştirip haber girişlerini tamamen ona bırakmanızı öneririm. Çünkü anladığım kadarıyla ve doğal olarak konular hakkında sizin kadar bilgili değil ve ilgili değil. Ama haber sunumunu tamamen ona bırakıp yorumları siz alırsanız en azından programdaki yeri daha net ve belirgin olacağı için göze de batmaz ve yeri geldiğinde de yorum yaparak konuya değişik açıdan bakabilir.

Aynı şekilde stüdyo da soğuk ve yapay duruyor. Bunu da tavsiye olarak mesela stüdyo renklendirebilirseniz biraz kurtulursunuz gibi diğer düşüncelerim alan sorun olacağı için gerçekleştiremezsiniz diye yazmıyorum. :)

aynen
  • Uygulamalar kısmında bazı uygulamaların ismini anlayamadık, hem de çok hızlı geçildi. Keşke uygulamanın ismi ekranda da yazsaydı. :)

• Programınızı tebrik ederim. İzleme fırsatı buldum. Ancak program sanki açık oturum tarzında oluyor. Oraya katılanların bilgi birikimi çok olduğundan konuşmak istiyor ama program sıkıcı hale geliyor. Bana göre daha çok ürün görseli arkasında sizlerin yorumu daha iyi olur gibi geliyor. Bazı kişilerde belitrmiş stüdyo düzenide iyi değil. Ama ilkler daha iyisini yapacağınızı beliyorum. Başarılar.

• Ya ordaki kızın fazlalık gıbı durmasında onun yapabilcegı hıcbısey yok dıger konusmacılar onu o duruma getırıyor arkadas herkes kendını dusunerek konusuyor konusmak ıcın konusuyor demıstım mesut çeviğe bakıp sadece onun yorumlarına karşılık verıyorlar oda cınsıyet farkından etkılenıyor bu takım işi kızı orda sen nıye boş durması için alanını kısıtlıyorsun ,bu sorunu yıne dıger konusmacılar çözcek abi kız yapabılcegını yapıyor orda sorun yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.