Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
50
Favori
92.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mersahin

Urun elinize ulasti mi? Yorumlariizi alabilir miyim.
    Ben de alacagim da bu saticidan

Urun bugun adresime ulasti ancak sehir disindayim persembe gunu deneyebilecegim. Umarim duzgun cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • McOrco kullanıcısına yanıt
    Kardeş CanCanın yetkilisiyim ismin Dmytro Dış Ticaret Temsilciyim(Rusya) Senin dediğin gibi siteler varsa bana yazar mısın lütfen şikayet olarak.Ben bunu gerekirse toplantıda suna cam,sana garanti ederim.Bu tür olayların önüne geçmemiz bizim için çok önemli dır.İyi günler dilerim.Bizim ürünlere gösterdiğiniz ilgiden teşekkür ederim.
  • fowell-one kullanıcısına yanıt
    http://cancanmakina.com/default.asp?page=urunler&id=43
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPower

Kardeş CanCanın yetkilisiyim ismin Dmytro Dış Ticaret Temsilciyim(Rusya) Senin dediğin gibi siteler varsa bana yazar mısın lütfen şikayet olarak.Ben bunu gerekirse toplantıda suna cam,sana garanti ederim.Bu tür olayların önüne geçmemiz bizim için çok önemli dır.İyi günler dilerim.Bizim ürünlere gösterdiğiniz ilgiden teşekkür ederim.

ciddi sitelerdende ararsam oldukca ornek bulabılırım

ama sanalpazardakı satıcılardan
    kı cogu fırma
    ya cancan ya maskot resmı var ılanlarında

resımdekınımı gondereceksınızoyleyse alıyorum dedıgımde

hayır temsılı resım gonderecegız cevabı aldım.
  • Arkadaşlar!Bizim ürüne gösterdiğiniz ilgi dolayı hepinize teşekkür ederim. Yıllar boyu kullanmanızı diliyorum. Amacımız ve misyonumuz kalite ve güven oluşturmak.Torunlarınıza miras olarak kalsın inşallah.Güle güle kullanın.
    Buyurun hepinizin beğeninize yeni ürünümüzü sunuyorum ancak hemen söyleyim bu ürün öncelikli müşteri kitlesi cafeler,büfe ve vitamin barları.
     NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon

• valla bu ürünü eve aldım bence ev icinde gayet kullanışlı hem seri hem verimli sıkıyor. ayrıca nar konusunda en iyi performansı gösteren ürün budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

Urun elinize ulasti mi? Yorumlariizi alabilir miyim.
    Ben de alacagim da bu saticidan

Bugun eve döndüm. Sabah testini yaptım. Yaklaşık 2 kilo portakal sıktım. Ürün bana gayet kaliteli geldi. Yukarıda can can ürünlerininden farkı sadece portakalın suyunun aktığı tepside delik sayısı daha az. Onun haricinde bir fark göremedim. Gayet kolay sıktı portakalları. Memnun kaldım anlıyacağınız.
  • issizmuhendis İ kullanıcısına yanıt
    evet benimki de geldi aynı şekilde memnunum ilk iki kullanım sonrası. 4 bardak meyve suyu sıktım içtik hanımla. kaç kilodan çıktı bakmadım ama fena değil işimi görecek fazlasıyla.
  • arkadaşlar 2 tane farklı özellikte meyve sıkacağı alacağım.

birincisi;
    olabildiğince hafif, küçük boyutlu ve portakal sıkabilecek kadar dayanıklı mekanik bir alet olmalı. Yani kısacası, kolayca taşınabilir bir portakal sıkacağı arıyorum.
    http://www.n11.com/master-ps1-kollu-portakal-sikacagi-P11588427
    bu ürün sanki uygun gibi duruyor ama kütlesini hacmini bilmiyorum, sanki biraz daha küçük olsa tam benlik olacakmış gibi.

Eğer küçük boyutlu ama çok fazla güç gerektiren bir alet varsa o bana çok uygundur.
    Mesela aşağıdaki aletin full metal olduğu dayanıklı bir versiyonu olsaydı tam işimi görecek alet olurdu:
    http://www.n11.com/limon-ve-portakal-sikacagi-metal-P15781005

ikinci alacağım alet ise;
    daha büyük ve dayanıklı olmalı. genellikle portakal, greyfurt; nadiren nar, limon, mandalina vs çeşitli meyveler sıkacağım. Paslanmaz olmalı, özellikle sıkma işini yapan kısımları ve süzgeçi. kolay temizlenebilir olmalı. Cancan sanayi tipi mi almalıyım? n11 deki 180 tl fiyatı biraz uçuk geldi bana.

• Arkadaslar n11 üzerinden (indirim cekim oldugu icin)Cancan Profesyonel Tip Portakal Sıkma Makinesi almak istiyorum , fakat fiyatlar artmis gibi hissettim ?
    Cancan
    http://www.n11.com/can-can-profesyonel-meyve-presi-P13935706
    Kale
    http://www.n11.com/kale-1701-klasik-sanayi-tipi-meyve-presi-P13727952

Görüs ve önerileriniz nelerdir ? N11 de daha uyguna Cancan bulabilirmiyiz ?
    Herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 16 Ocak 2014; 1:34:46 >

• EndlessPower kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, CanCan'ın çıkış yeri ve iletişimi Adapazarı gözüküyor. Ben de Adapazarlı'yım acaba gitsek elden alma şansımız ve bir miktar indirimle alma şansımız olur mu?

Ne diyorsunuz bu konuda :)
  • Kardeş gelirsen sanayiye gelmen gerekiyor.SAMTAŞ in oralardayız. Yaprakpen karşısında gelince beni sor yardımcı olurum.Normalde dışarıya vermiyoruz. Sakarya'da Vestel Şimşekler ve Erzinli satıyor bizim ürünleri. Şayet buradan alırsan senden referans isterim ona göre!
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPower

Kardeş gelirsen sanayiye gelmen gerekiyor.SAMTAŞ in oralardayız. Yaprakpen karşısında gelince beni sor yardımcı olurum.Normalde dışarıya vermiyoruz. Sakarya'da Vestel Şimşekler ve Erzinli satıyor bizim ürünleri. Şayet buradan alırsan senden referans isterim ona göre!

Yeni ürününüzün fiyat nedir
  • Fikir olarak söylüyorum kimse üstüne alınmasın

Ben evime bu hantal insan gücü ile çalışan ve bana kalırsa ilkel kalmış ürünü evime sokmak istemem
    Bu konuda philips markasından katı meyve sıkacağı veya türevi-benzeri şeyler almayı planlıyorum
  • Yeni ürünün fiyatı 180TL +KDV
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Duyanda uzay çağında yaşıyorz sanır.portakalı koyuyorsunuz size bardak dolusu suyu ile geri veriyor.çok iyiymiş cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Duyanda uzay çağında yaşıyorz sanır.portakalı koyuyorsunuz size bardak dolusu suyu ile geri veriyor.çok iyiymiş cidden

Arkadaş philips'te portakalın kabuklarını soyup sonra sıkıp sonra da alet temizlemekle uğraşınca görür uzay çağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

quote:

Arkadaş philips'te portakalın kabuklarını soyup sonra sıkıp sonra da alet temizlemekle uğraşınca görür uzay çağını

her güzelin bir bozarı var..olumsuz yanlarını sayarak bahsettiğiniz ürünü gözümde yüceltemezsiniz

1- sanırım siz kendi aldığınız mekanik bu cihazı temizlemiyorsunuz.ayrıca bulaşık makinasıda icat edildi..orda yıkanabiliyor philips veya türevi..ayrıca yeni süzgeçler süngerle bile hemen temizlenebilir sekilde tasarlandı
    2-kabuk soymadığı için pratik saydığınız alet sanırım sadece portakal ve türevlerinin suyunu sıkıyor..peki kardeş sorması ayıp elma,havuç gibi meyvelerin suyunu nasıl sıkıyorsunuz.. :)
    3- mutafkta nasıl muhafaza ettiğinizi de merak ediyorum epey yüksek bir ürüne benziyor

3- sonra kapalı bir kabın içinde değil hijyende gelmiyor

Bana kalırsa en büyük avantajı kol kası yapması sanırım..

Şimdi benimde yanıtlarım bu sekilde..uzay cağı vs vs deyip geyik yapılacaksa bende yapabiliyorum gördüğünüz üzere.Fikrimi söylüyorum oysa sadece.Aleti nasıl bulduğumu izah ettim.Ti ye aldığınız için bende aldım.

Uzay çağına da eriştik sayılır..bilimle biraz ilgilenmeni öneririm.Yok henüz ulaşmadık diyorsan yine de senin anlattığın alet benim yaşımdan büyüktür.

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    sana tüm samimiyetimle söylüyorum.bundan 2 sene önce aldığımız katı meyve sıkacağını ilk hevesle 3-4 kullandık.ilk başlarda sıktığı sudan gayet memnun oluyorsun ama sonraki temizliği yüzünden insanın sıkası gelmiyor.2 senedir bir kez bile kutusundan çıkmadı birdaha.

hea kolkası olayına gelirsek haklısın hocam. alet fena halde kas yapıyor. buda 1 sene boyunca hergün cancan'ı kullanıp kas yapan abimiz

• quote:

sana tüm samimiyetimle söylüyorum.bundan 2 sene önce aldığımız katı meyve sıkacağını ilk hevesle 3-4 kullandık.ilk başlarda sıktığı sudan gayet memnun oluyorsun ama sonraki temizliği yüzünden insanın sıkası gelmiyor.2 senedir bir kez bile kutusundan çıkmadı birdaha.

hea kolkası olayına gelirsek haklısın hocam. alet fena halde kas yapıyor. buda 1 sene boyunca hergün cancan'ı kullanıp kas yapan abimiz

2 cancan çek abime

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.