Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
50
Favori
92.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: childishfears

cancanın profesyonel tip portakal sıkacağını uygun fiyatlı görürsem alacağım. Ankarada gören olursa haber etsin lütfen. şu an n11de 50lik çeki 25 liraya satın alsak 145 liraya geliyor. takipteyim.

Arkadaşlar dün Ankara Ulus'da bulunan Sobacılar Çarşısına gittim. Orada Sezgin Ticaret'den CanCan marka profesyonel tip, paslanmaz çelik süzgeçli, yeni model (kenarlarında tırtık olan, kabuk problemi yaşatmayan) narenciye sıkacağı aldım.

Pazarlıkla 125 TL nakit ücret ödedim. Fabrikayı aramıştım; pazarlıkla 135 + KDV + Kargo (Sakarya'dan Ankara'ya) şeklinde fiyat vermişlerdi. Gayet uygun denk gelmiş oldu. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim..

Alacak olan arkadaşlar varsa selamımı söylesinler, dün Musa Bey sizden CanCan marka narenciye sıkacağı almış deyin, yardımcı olurlar aldığım fiyattan..

Sezgin Ticaret
    Posta Cad. Tenekeciler Sok. No:1 Ulus/Ankara
    Tel: O (312) 310 44 00
    GSM: 0 (536) 587 88 89

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah_Beyaz kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/kale-1701-klasik-sanayi-tipi-meyve-presi-P12505671

http://www.n11.com/kale-1703-profesyonel-narenciye-sikcagi-P12505668

acaba hangisi kullanışlı olacaktır.fiyatları yakın birbirlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaulker

quote:

cancanın profesyonel tip portakal sıkacağını uygun fiyatlı görürsem alacağım. Ankarada gören olursa haber etsin lütfen. şu an n11de 50lik çeki 25 liraya satın alsak 145 liraya geliyor. takipteyim.

Arkadaşlar dün Ankara Ulus'da bulunan Sobacılar Çarşısına gittim. Orada Sezgin Ticaret'den CanCan marka profesyonel tip, paslanmaz çelik süzgeçli, yeni model (kenarlarında tırtık olan, kabuk problemi yaşatmayan) narenciye sıkacağı aldım.

Pazarlıkla 125 TL nakit ücret ödedim. Fabrikayı aramıştım; pazarlıkla 135 + KDV + Kargo (Sakarya'dan Ankara'ya) şeklinde fiyat vermişlerdi. Gayet uygun denk gelmiş oldu. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim..

Alacak olan arkadaşlar varsa selamımı söylesinler, dün Musa Bey sizden CanCan marka narenciye sıkacağı almış deyin, yardımcı olurlar aldığım fiyattan..

Sezgin Ticaret
    Posta Cad. Tenekeciler Sok. No:1 Ulus/Ankara
    Tel: O (312) 310 44 00
    GSM: 0 (536) 587 88 89

Hayırlı olsun musa bey fiyat çok iyi, teşekkür ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klavuz12

102 TL olan 1703 modeli diğerinin üst sınıfı galiba ama cancan ve maskotlar kadar kalite değiller herhalde o modelleri migrosun outlet çadırlarından 25 tl ye alan arkadaşlar var sanırım bu konu üst sıralarda paylaşımda bulunmuşlar zaten.
  • N11 kuponu istedik ürün 155 tl + kargo

Adam 50 tl' lik kupon için 35 tl istiyor yuh diyorum artık bu kadar da olmaz
  • N11 den almış olduğum can can marka sıkacak bugün elime ulaştı, ancak kutuyu açınca içerisinde süzgeç ve süzgeçin yerleştirildiği tas kısmının olmadığını gördüm,
    hemen firmayı aradım durumu anlattım, onlar da tedarikçiyi aramışlar, benden ürünün resmini istediler, eksik parçaları yarın kargoya verecekmiş tedarikçi.

zaten alacağım bi ürün vardı, sıkacakla 200 liraya tamamlayınca sıkacak 50 lira gibi bir fiyata geldi

Not: Bu arada kargo ücetsiz yazmamasına rağmen kargo ücreti almadılar.

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextrr -- 24 Ekim 2013; 16:27:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

N11 kuponu istedik ürün 155 tl + kargo

Adam 50 tl' lik kupon için 35 tl istiyor yuh diyorum artık bu kadar da olmaz

125 lira havale ile ben yardımcı olabilirim.
  • Kafasina esen konu aciyor. Ortaligi kirletmekten baska ise yaramayan konular... yakinda birisi kislik uzun don firsatlari diye konu acarsa sasirmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolkepçe

Kafasina esen konu aciyor. Ortaligi kirletmekten baska ise yaramayan konular... yakinda birisi kislik uzun don firsatlari diye konu acarsa sasirmayin.

alın bunu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Kafasina esen konu aciyor. Ortaligi kirletmekten baska ise yaramayan konular... yakinda birisi kislik uzun don firsatlari diye konu acarsa sasirmayin.

alın bunu alın

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah_Beyaz

quote:

Orijinalden alıntı: klavuz12

102 TL olan 1703 modeli diğerinin üst sınıfı galiba ama cancan ve maskotlar kadar kalite değiller herhalde o modelleri migrosun outlet çadırlarından 25 tl ye alan arkadaşlar var sanırım bu konu üst sıralarda paylaşımda bulunmuşlar zaten.

1703 modeli burda 59 + 2.90 kargo fiyatına müthiş fiyat eğer doğru ürünse

Eğer bu 1703 modeli iyi ise ben de alıcam... kullanan var mı ? acaba

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/KALE-TERMOS-1703-Nar-Suyu-S%C4%B1kaca%C4%9F%C4%B1,103452,465803,854142.html?langId=-14
  • Dun Cancan sanayi tipi aldım. 150 + 9 tl kargo ile geldi. Nar için özellikle almıştım.

On numara işini goruyor. arastıranlar degerlendirebilir.
  • Bugün Musa Bey'in de aldığı Ulus Sezginler ticaretten profesyonel tip cancanı 125 lira nakit olarak aldım. Ürün oldukça dayanıklı güzel iş görüyor. Ürünün 2 tipi var ev tipi profesyonel tip diye. Profesyonel tip daha uzun daha ağır ben ondan aldım . Size önerim alırken süzgeç kısmına dikkat edin döküm süzgeçler mevcud eski üretim onlardan almayın, paslanmaz süzgeçlilerden alın ve paslanmaz süzgeçlilerde tırnak mevcud süzgeç hazneye oturuyor. Döndürmeden çıkmıyor. Bu özellik meyvanın süzgece yapışıp süzgeci yerinden kaldırmasını önlüyor. Ben alırken bir kaç kişi daha aldı sanırım aletin mevsimine geldik :) tavsiye ederim.

• Kale marka olanını 50 TL çekle 50 liraya aldın annemler için. Evde can can kullanıyorum arasında fark yok diyebilirim. Güç ve malzeme kalitesi olarak aynılar. Can can altına bardak konarak kullanılabiliyor. Kalede 3 su bardağı büyüklüğünde çelik kap var ona sıkıyor. 50 liraya bundan iyisi olmazdı.
  • quote:

Bugün Musa Bey'in de aldığı Ulus Sezginler ticaretten profesyonel tip cancanı 125 lira nakit olarak aldım. Ürün oldukça dayanıklı güzel iş görüyor. Ürünün 2 tipi var ev tipi profesyonel tip diye. Profesyonel tip daha uzun daha ağır ben ondan aldım . Size önerim alırken süzgeç kısmına dikkat edin döküm süzgeçler mevcud eski üretim onlardan almayın, paslanmaz süzgeçlilerden alın ve paslanmaz süzgeçlilerde tırnak mevcud süzgeç hazneye oturuyor. Döndürmeden çıkmıyor. Bu özellik meyvanın süzgece yapışıp süzgeci yerinden kaldırmasını önlüyor. Ben alırken bir kaç kişi daha aldı sanırım aletin mevsimine geldik :) tavsiye ederim.

N11 de satılan yeni model mi? Satın alan arkadaslar yazarlarsa ona gore gareket edilebilir.

Sizden de ayrıntılı bir şnceleme bekliyoruz.
  • arkadaşlar bundan almistim, 1 dakkada portakal suyu sıkılıyor

60-70 lira eder fiyati
  • fikretaslan F kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/homend-2706-projuicer-1000-w-kati-meyve-sikacagi-P15082186
    Bu nasıldır ki 1000w diyo elektrik süpürgesi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

alın bunu alın

bir +1 de bizden olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

quote:

Bugün Musa Bey'in de aldığı Ulus Sezginler ticaretten profesyonel tip cancanı 125 lira nakit olarak aldım. Ürün oldukça dayanıklı güzel iş görüyor. Ürünün 2 tipi var ev tipi profesyonel tip diye. Profesyonel tip daha uzun daha ağır ben ondan aldım . Size önerim alırken süzgeç kısmına dikkat edin döküm süzgeçler mevcud eski üretim onlardan almayın, paslanmaz süzgeçlilerden alın ve paslanmaz süzgeçlilerde tırnak mevcud süzgeç hazneye oturuyor. Döndürmeden çıkmıyor. Bu özellik meyvanın süzgece yapışıp süzgeci yerinden kaldırmasını önlüyor. Ben alırken bir kaç kişi daha aldı sanırım aletin mevsimine geldik :) tavsiye ederim.

N11 de satılan yeni model mi? Satın alan arkadaslar yazarlarsa ona gore gareket edilebilir.

Sizden de ayrıntılı bir şnceleme bekliyoruz.

Satıcıya süzgeç kısmı paslanmaz çelik mi diye sorun eğer paslanmaz çelikse fabrikanın ürettiği yeni modeldir diyebiliriz ben ulusu gezdim biraz, süzgeçlerde alüminyum ve paslanmaz çelik var. Bu linktehttp://www.istocsepeti.com/CanCan-Portakal-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Kollu-Portakal-Sikma-Makinesi-Paslanmaz-Celik-Suzgecli,PR-345.html ürünü güzel tanıtmış dikkat etmeniz gereken kısımları söylemiş.

• childishfears C kullanıcısına yanıt
    dikkat edilmesi gereken özelliği buymuş demek. sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.