Şimdi Ara

Nokia Guru medya oynatıcı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia Guru medya oynatıcı ortaya çıktı

Nokia'nın akıllı telefon ve tablet modellerinden hariç olarak Guru adında bir MP3 çalar üzerinde çalıştığı bir süre önce gündeme gelmişti. Dün modelin bir görseli de internete sızdırıldı.

Evleaks tarafından internete sızdırılan Nokia Guru oldukça küçük boyutlarıyla dikkat çekerken, deniz mavisi rengi ile üretildiği görülüyor. Cihazda oynatma tuşu, NFC teknolojisi, ses tuşları, 3.5mm jak girişi ve microUSB girişi olduğu görülüyor.

Modelin bir MP3 çalar mı yoksa Bluetooth özellikli bir kulaklık modeli mi olduğu tam olarak anlaşılamıyor. Bugünkü etkinlikte Nokia'nın, bulunduğu yeri Bluetooth yoluyla kullanıcıya bildiren Tag adında bir aksesuar tanıtacağı biliniyor. Bunun yanında dikkat çekici başka aksesuarlar da tanıtması bekleniyor. Nokia Guru da bunlardan birisi olabilir.  

• 5c :

Nokia : İmitasyon en iyi iltifattır

Guru:

Apple : Özentilik en iyi tebrik şeklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 22 Ekim 2013; 8:25:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy-Step

5c :

Guru:

Senin Mesut Çevik'ten aldığın nick hangi kategoriye giriyor burada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

quote:

5c :

Guru:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

5c :

Guru:

Yalnız şu da var , ben mesut çevik'e rakip olmak için yapmadım. Onun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Onu sevdiğim için yaptım bu nick'i.

• Tutmaz tutma ihtimali bile yok

• Nokia en dogru sey olarak renkleri yapiyor iki ana renkte kalmak sıkıcı ozellikle yesil yada turuncu olmali

• Aklıma geldi;

her gün vuruyom guru guru guvara

• İsmini çok mu düşünmüşler acaba,çok tiye alırlar bunu.Nokia sen neden hep geriden geliyorsun bir anlayabilsem.

• Guru gürültü.
  • Büyük ihtimalle BH serisinin devamıdır. Bunlardan kullanıyorum ve oldukça kullanışlı, kaliteli cihazlar. Guru tasarımıyla bir bluetooth kulaklık olursa BH-111'den de güzel olur.

Bu da BH-111:

Nokia Guru medya oynatıcı ortaya çıktı
  • Nedense Microsoft farkli alanlarda yarismak icin NOKIA´yi aldi gibi geliyor bana neden bir MP3 cikartirki arkasinda bir APPLE özentiligi gidiyor. APPLE´ninde MP3player konusunda zamaninda SONY Walkmen´den Özenildigi asikar.
    tabi o kaca seyi BH olarak düsünmüyorum :) düsünemiyorum sene oldu 2014 demeslermi icine gömsün o zaman telefonun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Ekim 2013; 12:13:47 >
  • quote:

quote:

5c :

Guru:

• ben beğendim nokia doğru işler yapıyor

• Bluetooth kulaklık mı mp3 çalar mı belli değil denilmiş ama ben mini usb girişli bluetooth kulaklık görmedim hiç. dolayısıyla mp3 çalardır kendileri

• nokia kulaklığındaki tasarım kadar kulağıma tam oturan bir kulakiçine rastlamadım henüz.diğer taraftan müziği ben ne olursa olsun telefondan dinlemeyi tercih ederim. htc gibi güzel bir ses çipi koysun telefona adına pureview sound koysun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.