Şimdi Ara

Constantine|2014| (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
18
Favori
25.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hain kadın nasıl vurdun öyle. john döndüğünde aynadan neler olduğunu görür.zed ne yaptın yav herkes görmüştür heralde o sahneyized'in geçmişi ilginç bakalım ne çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x7

hain kadın nasıl vurdun öyle. john döndüğünde aynadan neler olduğunu görür.zed ne yaptın yav herkes görmüştür heralde o sahneyized'in geçmişi ilginç bakalım ne çıkacak.

Çok tuhaf bir ara final oldu gerçekten diziyi inşallah başka bir kanal alırsa devam eder. Sadece Zed için bile izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x7

Zed'in gecmisi Resurrection Crusade ile ilgili .

Dc Wikia Resurection Crusade , yaz görürsün.

Asirir hristiyan bir tarikat . Hristiyan olmanin disindada yönleri var galiba. Tehlikeli bir cemiyet tarikat ile ilgili ....
    bildigim kadariyla mary'i ( Zed ) kullaniyor babasi. Yillarca orada hapis tutuyor.Güç'ü için. Devamli seyahat etmeside o yüzden . Kaciyor o tarikattan.

cizgi romanlarinida okumak lazim. HellBlazer'i

John Constantine'in kiz kardeside bu tatikata üye

Zed'in babasi üye ve tarikatin kurucu lideri

zed bu tarikata üye.

HellBlazer Serisi agir bir serisidir.siradan spiderman avengers superman okuyan tayfayi sarmaa veya agir gelir.

icinde yogun siddet kan ve cinsellik vardir. Cinsellikten kastim cizimler direk gorunuyor.kafa koparma kesme felanda var

ama ilginc serisidir. HellBlazer.

suan nbc den izledigimiz constantine yumusatilmis constantine'dir. Oyuncu cok guzel rol yapiyor ama kanal yuzunden kisitlamalari var.

Cizgi romanlarindaki constantine 1.sigarasi bitmeden 3.sigarasini yakan bir insandir.
    Daha nelee neler var.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özellikle yapılmış bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Kimse izlemiyormu bu diziyi arkadaş herkez bıraktı iptal edildi diyede belki başka kanal alıcak en azından ben onu bekliyorum. Güzel bir ara final yaptı bakalım Johna ne olcak eski manitası yüz çevirdi ona.

O değilde arkadaş bir sahne vardı tam Zedin düşceği sahne orası neydi öyle hemen gözüm başka yere kaydı arkadaş bu Zed beni bozuyor vallahi arkadaş.

[simage]
     Constantine|2014|
    [/simage]

hocam kız çok güzel vallahi ya sıkı takipçisiyim bu dizinin inşallah bitmez. o bölümü bende farkettim ya Zed'in fiziği çok güzel yüzüde öyle :D

• Senaristler biraz Zedin üzerine oynamaya başladı başlarda yoktu ama şimdi ön plana çıkardılar bakalım ne olcak bundan sonra. İnşallah devam ederdi bizde bu tarz bir Supernatural gibi bir diziden izlemeye devam ederiz.
  • Böyle bir dizi nasıl izlenmez arkadaş. The Fades ve The River vardı onlar da güzeldi ama iptal edildiler :(
  • Böyle bir dizi bitmemeli
  • Suan telefondayim ama 1x8 'i izleyenler okuyabilir.

1.sezon 8.bolum hakkinda Spoiler :

------> O yasli kadinin evinde topluca olaylar hakkinda konusurken ; kadin onlara saskin ve korku dolu bir yüz ifadesiyle " döndüler " " La Brujeria " diyordu.

Constantine'de onlara " sili henüz sili degilken onlar güçlü Buyuculerdi " " Tarih oncesi donemden caglar oncesinde yok oldular " diyordu.

kadinda constantine'e dönerek " Hayir , Yok olmadilar ; gizleniyorlar " diyordu.

hatta john bahceye hava almak icin ciktiginda annie marie ona ne oldu diye sordugunda ? , John " Onlari yenecek bir büyüm yok benim boyumu asar " diyordu.

Brujeria dc wikia'dan baktim . Harbiden dc comics de varmis. Diziye göre yapilan bir sey değil -_-

asil önemli nokta bu bence ....

birde zed'in babasinin tarikati olan " Resurection Crusade "

• IMDB'de bir sonraki bölüm 19 Aralık'ta gözüküyor ama ara mı verdi şimdi dizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

IMDB'de bir sonraki bölüm 19 Aralık'ta gözüküyor ama ara mı verdi şimdi dizi?

Evet. 19 aralık ta değil, 9 ocakta.

Okumamış arkadaşlara tavsiyem fazla araştırmayın bu bölümde duyduklarınızı, çok kolay spoilera maruz kalabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

quote:

Okumamış arkadaşlara tavsiyem fazla araştırmayın bu bölümde duyduklarınızı, çok kolay spoilera maruz kalabilirsiniz.

Senin şu avatarı acayip Tayyip Erdoğan'a benzetiyorum ya
  • Ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Suan telefondayim ama 1x8 'i izleyenler okuyabilir.

------> O yasli kadinin evinde topluca olaylar hakkinda konusurken ; kadin onlara saskin ve korku dolu bir yüz ifadesiyle " döndüler " " La Brujeria " diyordu.

Constantine'de onlara " sili henüz sili degilken onlar güçlü Buyuculerdi " " Tarih oncesi donemden caglar oncesinde yok oldular " diyordu.

kadinda constantine'e dönerek " Hayir , Yok olmadilar ; gizleniyorlar " diyordu.

hatta john bahceye hava almak icin ciktiginda annie marie ona ne oldu diye sordugunda ? , John " Onlari yenecek bir büyüm yok benim boyumu asar " diyordu.

Brujeria dc wikia'dan baktim . Harbiden dc comics de varmis. Diziye göre yapilan bir sey değil -_-

Manny belki onları yenecek bir şeyi biliyordur illaki onunda bir büyüsü de vardır.

Asil önemli olan Zedin Babasinin tarikatı o ne iş.?

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Suan telefondayim ama 1x8 'i izleyenler okuyabilir.

Manny belki onları yenecek bir şeyi biliyordur illaki onunda bir büyüsü de vardır.

Asil önemli olan Zedin Babasinin tarikatı o ne iş.?

Karisma yetkisi yok. Dogal Dengeyi engelleyemezsin.

Yani kesinlikle yasak anlaminfa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız değilmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

quote:

Harbiden ha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

quote:

Tayyibin Constantine bürosu diyebiliriz avatara.

• Son bölümle reytingleri %25 yükselmiş dizinin.
  • @pelerinli

Hiç öyle gelmemişti ama şimdi bakınca hep onu görüyorum Değiştiririm bugün, dayanamam artık.

Edit: Değiştirdim. Bu benzemiyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Constantine -- 15 Aralık 2014; 15:39:33 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.