Şimdi Ara

660 ti sürücü güncelleme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar nvidia geforce experience yeni sürücü oldugunu gösteriyor .bu surucu yuklemeden once eskısını tamamen sılmem mı gerekıyor yoksa kendısı otomatık yapar mı? yenı surucu nasıldır yuklememe gerek var mı ? oyunlara optımıze dıye bır sey var bunu kullansam ıyı olurmu yrdımcı olursanız sevınırım.

• Oyunun orjinalse optimize et,birde adı üstünde güncelleme eskisini silmene gerek yok.
  • Valla dostum bende gtx 660 Ti kullanıyorum.Win 8.1 kullanıyodum şu driverı bi kaldıramadım.Ne nalet bişeymiş bi win 8.Format attım 7 ye geri döndüm.

Sanada programı kaldırım,ccleaner ile kayıt defterinden silip , temiz bir kurulum yapmanı tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

Valla dostum bende gtx 660 Ti kullanıyorum.Win 8.1 kullanıyodum şu driverı bi kaldıramadım.Ne nalet bişeymiş bi win 8.Format attım 7 ye geri döndüm.

Sanada programı kaldırım,ccleaner ile kayıt defterinden silip , temiz bir kurulum yapmanı tavsiye ediyorum.

Lanet o bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoGetSomeSleep

Oyunun orjinalse optimize et,birde adı üstünde güncelleme eskisini silmene gerek yok.

oyunlar orjinal.optimize ne işe yarıyor biliyormusun .nvidia kart ilk defa kullandıgım ıcın bılgım yok .
  • quote:

Valla dostum bende gtx 660 Ti kullanıyorum.Win 8.1 kullanıyodum şu driverı bi kaldıramadım.Ne nalet bişeymiş bi win 8.Format attım 7 ye geri döndüm.

win 7 kullanıyorum dedıgın gıbı yapacagım saol .son surumu(331.58 sanırım) denedın mı bır sorun varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accuphase35

quote:

win 7 kullanıyorum dedıgın gıbı yapacagım saol .son surumu(331.58 sanırım) denedın mı bır sorun varmı?

Yükledim ama oyunda test edicek vakit bulamadım.Alanya'yı dolaşmakla meşguldüm ayakkabı arıyodum 6 mağazada 42.5 ayakkabı bulamadım vay arkadaş ne nalet mağazalarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elite `

quote:

Lanet o bu arada

Nalet.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.