Şimdi Ara

Esnek ekranlı LG G Flex gelecek ay tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Esnek ekranlı LG G Flex gelecek ay tanıtılabilir

Samsung'un Galaxy Round akıllı telefonunu tanıtmasının ardından gözlerin çevrildiği ve ilk görsellerin sızdırıldığı LG'nin esnek ekranlı akıllı telefonu için Güney Kore'den haberler gelmeye devam ediyor. 

Yeni bilgilere göre LG G Flex Kasım ayında Güney Kore'de satışa sunulacak ve ülkenin 3 büyük operatörü de ürünün dağıtımını yapacak. Galaxy Round modelinin aksine LG G Flex bir prototip cihaz olmayacak ve sonraki aylarda global pazarlara da çıkış yapacak.

Pazarda ilk olma ünvanını Samsung kapsa da LG de global olarak ilk esnek ekranlı akıllı telefonu pazara sunan firma ünvanını elde edecek. Ayrıca yaygın satış konusunda Samsung'un önüne geçmiş olacak. 

LG'nin G Flex akıllı telefonu uçtan uca kavisli bir ekran barındırıyor. 6 inçlik bu ekran yatay konuma çevrildiği zaman kullanıcılar bir sinema perdesi gibi daha yoğun ve farklı bir perspektiften videoları izleyebiliyor.

G Flex haricinde LG'nin Kasım ayında bir Firefox işletim sistemli akıllı telefon tanıtacağı da söylentiler arasında. Bu modelin G Flex ile aynı lansmanda görücüye çıkabileceği belirtiliyor. 

• İlkler hep heyecan verici olur.

• Telefon Egimli olmasa aslinda rengi tasarimi cok hos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak israfı,hiç bir artısını göremiyorum diyebilirim.Yere düşünce ekran yerle temas etmediği için kırılmaz bunu mu kanıtlamaya çalışıyorlar.

• Esnek ekranların akıllı telefonlar yerine akıllı saatlerde kullanılması bana daha mantıklı geliyor.

• Resimdeki gibiyse ayakabiyi giymekde sorlananlar icin ideal.
    saka bir yana böyle olursa almam kesinlikle.

• Bunlar esnek ne demek bilmiyorlar mi acaba. Bu bildigin egimli yamuk telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu ben bukemedikten sonra..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masaüstünde iyi oyuncak olur sallar durursun, telefonlu sarkaç

• Tipi çok iyi eğimli diye geçirmeye çalışmazlarsa satabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG nin iyi bir şey ile geleceğinden hiç şüphem yok,çok şık sıradışı fotoğraf,LG nin ilkleri mevcuttur mobilde,arıyıca esneklik dışında başka farklılıklarla geleceğinide düşünüyorum...

• bu firmalarin bükülmüs ekrani meragi niye ? ha tamam kirilmasin esnesin süper ama sürekli biz yaptik, cikaricaz haberleri yani ne olmus ? hani ekrani az biraz aci sahibi diye ben telefon tercih etmem ki ? yani firmalar bazen bir konuya öyle odaklaniyorlarki herkesi kendi gibi düsünüyor tüm gündem bundan ibaret saniyorlar...

• Ulan Tek Amaçları ''bizimde yamuk telefonumuz var adam olun..'' demek.
  • tam döt ceplik

• pek tutacağını sanmıyorum
  • Beğenmedim.
  • Ekran iç bükey değilde, dış bükey olsa daha mı iyi olur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: serafon

masaüstünde iyi oyuncak olur sallar durursun, telefonlu sarkaç

Bu espiri daha önce yapılmıştı. Zorlama :)

• Bunlar yanlış anladı sanırım. Biz esnek ekran istiyoruz derken düştüğünde kırılmayan ekranları kastetmiştik. Tamam telefonun sağına soluna harici bükülmiş ekranlar konulabilir ama esas ekranı bükümlü olmasının bence bir yararı yok. Üstüne su dökülürse direk orda kalır ayrıca :D

• abi pad reklamı gibi alın üstüne oturun sızdırmaz diyorlar :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.