ANKARA MALTEPE PAZARI
42 Cevap54396 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

411 Mesaj
23 Temmuz 2006; 23:57:53 

yaa arkadaşlar haberlerde görmüştüm ankarada maltepe pazarını yıktılar...acaba bu pazarı nereye taşıdılar...??

boş DVD ve CD alıcam ama aynı marka daki cd ve dvdler dışarıda maltepe pazarına göre nerdeyse 2 kat daha pahalı... ankarada kaliteli ve ucuz cd alabileceğim yer var mi acaba ?? aslında maltepe pazarının yeni yerini (tabii böyle bi yer varsa ) söylerseniz çok memnun olacam

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2006; 0:01:12 

maltepedeki eski egonun bulunduğu doğal gaz fabrikasının olduğu yere taşıdılar sıhhıye köprüsünü geçince odtü duraklarının karşısındaki yere kırık dökük eski bir yer vardı ya oraya...

411 Mesaj
24 Temmuz 2006; 0:03:56 

quote:

Orjinalden alıntı: ekaraot

maltepedeki eski egonun bulunduğu doğal gaz fabrikasının olduğu yere taşıdılar sıhhıye köprüsünü geçince odtü duraklarının karşısındaki yere kırık dökük eski bir yer vardı ya oraya...

dostum sagolasın

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1234 Mesaj
24 Temmuz 2006; 10:59:20 

Tümden iptal oldu diye biliyordum ben...İzinli bir taşınma mı yoksa kaçak göçek mi devam ediyor iş?

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir

Uzaklaştırılmış
24 Temmuz 2006; 11:02:46 

quote:

Orjinalden alıntı: troy mcclure

Tümden iptal oldu diye biliyordum ben...İzinli bir taşınma mı yoksa kaçak göçek mi devam ediyor iş?

ankara büyükşehir belediye meclisinin kararı ile taşında kaçak değil yasal bi taşınma..ankarada tek elektronik pazarı ulustan sonra oraydı spot satan onuda yıktılar sağolsunlar.

411 Mesaj
24 Temmuz 2006; 12:37:34 

quote:

ankara büyükşehir belediye meclisinin kararı ile taşında kaçak değil yasal bi taşınma..ankarada tek elektronik pazarı ulustan sonra oraydı spot satan onuda yıktılar sağolsunlar.

dostum ulusta elektronik pazarı nerde acaba ??

Uzaklaştırılmış
24 Temmuz 2006; 13:01:02 

itfaiye meydanı varya diyanet işleri başkanlığının arkası cep telefonu pc ne ararsan var ama biraz sakat bi yer dikkatli ol gidersen...

411 Mesaj
24 Temmuz 2006; 13:03:45 

quote:

itfaiye meydanı varya diyanet işleri başkanlığının arkası cep telefonu pc ne ararsan var ama biraz sakat bi yer dikkatli ol gidersen...

cok tesekkur ederim sagolasın

411 Mesaj
24 Temmuz 2006; 17:41:39 

quote:

dostum bugun dediğin yere baktım daha faliyete geçmemiş

777 Mesaj
25 Temmuz 2006; 3:17:32 

valla aynı dertten bende muzdaripim inşallah faaliyete geçer yeni yerinde...

El-Müstenidü bi Tevfikãti'r Rabbãniyye Meliki'd Devlet-il-Osmãniyye.

Vatansızlara İnat, Vatan Sağolsun...

352 Mesaj
25 Temmuz 2006; 12:04:12 

neden yıkmışlar ve ya taşınma gereği duymuşlar

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2006; 12:55:17 

quote:

Orjinalden alıntı: lalelu

neden yıkmışlar ve ya taşınma gereği duymuşlar

orası iller bankasının malıymış mahkeme kararı ile tahliye edildi hatta epey olaylar çıktı iller bankasının bi kaç binasına taşlarla saldırı ve zarar verildi 40 kişi göz altına alında çevik kuvvet panzerler felan müdahale etti...

2342 Mesaj
25 Temmuz 2006; 16:18:02 

quote:

orası iller bankasının malıymış mahkeme kararı ile tahliye edildi hatta epey olaylar çıktı iller bankasının bi kaç binasına taşlarla saldırı ve zarar verildi 40 kişi göz altına alında çevik kuvvet panzerler felan müdahale etti...

Aslında ben o pazar yer altına taşınacak diye biliyorum otobüslerde verilen gazetede öyle okumuştum.

Hayat, beni neden üzüyorsun gı?

392 Mesaj
25 Temmuz 2006; 18:25:11 

quote:

bunu biraz daha kim açabilirr ?

775 Mesaj
25 Temmuz 2006; 19:01:46 

bu turhan kitabevi varya o sokakta(ismi aklıma gelmedi şimdi) o sırada bi bilgisayar mağazası var cadde üzerined sol tarafta orda her türlü cd-dvd var vede ucuz oraya bak

whatever how many times you turn around your ass is always in your back

965 Mesaj
25 Temmuz 2006; 23:03:27 

quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

bu turhan kitabevi varya o sokakta(ismi aklıma gelmedi şimdi) o sırada bi bilgisayar mağazası var cadde üzerined sol tarafta orda her türlü cd-dvd var vede ucuz oraya bak

Acaba Lemon veya Limon'dan mı bahsediyorsun?
Turhan Kitabevi'nin bulunduğu sokak Yüksel Caddesi idi. Dediğin yer de burası olmalı.

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 / GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V / SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0 / Western Digital Caviar Green 2TB + 2TB / Samsung 2TB HD203WI / Samsung F2 EcoGreen 1.5TB HD154UI / CORSAIR 400R 80PLUS 750W / ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit / ASUS DRW-24B5ST 24X / S-LINK SL-525 5.25" / HP w2207 / LOGITECH G105 / LOGITECH G500 / THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM / POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE / LOGITECH Z5500 / WD 3,5" 3TB My Book USB3.0 - USB2.0 / WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0 / Windows 7 Ultimate 64bit /

33 Mesaj
14 Ağustos 2006; 19:35:58 

kızılay da beştaş bilgisayar var aynı fiyata satıyor baya da fazla çeşit var

777 Mesaj
17 Ağustos 2006; 9:22:46 

quote:

Orjinalden alıntı: fga_fikret

kızılay da beştaş bilgisayar var aynı fiyata satıyor baya da fazla çeşit var

tam olarak nerde?

El-Müstenidü bi Tevfikãti'r Rabbãniyye Meliki'd Devlet-il-Osmãniyye.

Vatansızlara İnat, Vatan Sağolsun...

33 Mesaj
24 Ağustos 2006; 14:24:41 

kızılaydaki dost kitabın devamındaki sokağın hemen arkasındaki sokak, kçöşede de bi kitapçı var

796 Mesaj
23 Şubat 2007; 10:18:01 

eski bir topiği canlandırmak zorunda kaldım, pardon.

Maltepe Pazarı'nın son durumu nedir? tam olarak nereye kuruldu? gidip gören var mı??

Bir de, Windows Vista'yı Ulus'ta nerede buşabilirim ucuza?

~ ~
... AŞIRI HIZA SON ...

126 Mesaj
25 Şubat 2007; 17:03:55 

Maltepe pazarı tarih oldu emin olabilirsin.

1290 Mesaj
25 Şubat 2007; 19:35:36 

yaaa eyvah. falan cd'si diye boş, yanık, başka içerikli cd leri nerden alacak artık millet?

3 kuruşluk mal için 10 lira yol masrafını her bozuk hatalı çıkışta git gel, yine git gel masrafını nereye yapacağız?

lütfen haber verin cebinde parası batan ya da sinirlerini test etmek isteyen birileri mutlaka vardır.

DH Sonsuza kadar 256 limitsiz...

125 Mesaj
25 Şubat 2007; 19:50:48 

kızılay konu sokakta beştaş bilgisayar var.
her çeşit dvd ve cdyi uygun fiyata satıyorlar. sürekli oradan alıyorum.
verbatim dışındaki tüm markalarda güzel fiyatları var.

1429 Mesaj
25 Şubat 2007; 20:35:10 

MALTEPE PAZARINDAKİ KORSAN CD CİLERE İYİ OLDU AMA

DİĞER SATICILARA KÖTÜ OLDU

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Bu kaç oldu arkadaşım yeter artık... Uyman gereken imza kurallarını okumak icin tıklasana.

965 Mesaj
25 Şubat 2007; 22:43:51 

quote:

Orjinalden alıntı: ugurBJK
eski bir topiği canlandırmak zorunda kaldım, pardon.
Maltepe Pazarı'nın son durumu nedir? tam olarak nereye kuruldu? gidip gören var mı??

Bir de, Windows Vista'yı Ulus'ta nerede buşabilirim ucuza?

Şubat başı Ankara'ya uğradım. Maltepe pazarının yeni yerine bir tarif üzerine gittim.
Ankaray'a biniyorsun. Son durak Dikimevi'nde ineceksin. Çıkışta Abidinpaşa değil de soldaki yoldan ilerle aşağıya doğru. Soldaki kaldırımdan 50 metre ilerle İş Bankası var onu da geç biraz daha ilerle solda karşında.
Ancak, yeni Maltepe pazarı bayağı küçülmüş. Sadece iki ara var. Orada cd aldığım bir arkadaş, yeni pazarın uzaklık ve yer sorunu olduğu için eski satıcıların buraya gelip yerleşmediğini, başka işlerle uğraşmak zorunda kaldığını söylüyordu. Ben de bilemiyorum artık arşivlik mp3 cd'lerimi nerden alacağım.
Arşivi geniş mp3 ve diğer cdler alabileceğim bir yer var ise söyleyin, nasipse oralara da uğramak isterim.

Gazetede yazıyordu. Vista satışa çıktığı gün Çin'de tezgazlarda 1 dolardan satılmaya başlamış.
Bence Ulus tekin bir yer değil. Netten p2p'lerden temin etmeye baksan daha iyi olur kanaatimce.

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 / GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V / SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0 / Western Digital Caviar Green 2TB + 2TB / Samsung 2TB HD203WI / Samsung F2 EcoGreen 1.5TB HD154UI / CORSAIR 400R 80PLUS 750W / ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit / ASUS DRW-24B5ST 24X / S-LINK SL-525 5.25" / HP w2207 / LOGITECH G105 / LOGITECH G500 / THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM / POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE / LOGITECH Z5500 / WD 3,5" 3TB My Book USB3.0 - USB2.0 / WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0 / Windows 7 Ultimate 64bit /

1 Mesaj
9 Temmuz 2007; 16:15:27 

Arklar Hürriyet'ten okuduğum bir habere göre YENI MALTEPE PAZARI 8 TEMMUZ 2007 TARIHIYLE YANI DÜN AÇILMIŞ !!!!!! :D

Alın sizde bakın kutlayın, gidelenlerden yeni bilgi bekliyrz...

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/6839439.asp

14587 Mesaj
9 Temmuz 2007; 18:16:28 

quote:

Orjinalden alıntı: baba88

Arklar Hürriyet'ten okuduğum bir habere göre YENI MALTEPE PAZARI 8 TEMMUZ 2007 TARIHIYLE YANI DÜN AÇILMIŞ !!!!!! :D

Alın sizde bakın kutlayın, gidelenlerden yeni bilgi bekliyrz...

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/6839439.asp

Açılsın tabii... Ankara'ya gidince bi uğrayım bakalım.. Bi kaç CD alayım

3518 Mesaj
10 Temmuz 2007; 11:03:41 

quote:

Orjinalden alıntı: electronica

Şubat başı Ankara'ya uğradım. Maltepe pazarının yeni yerine bir tarif üzerine gittim.
Ankaray'a biniyorsun. Son durak Dikimevi'nde ineceksin. Çıkışta Abidinpaşa değil de soldaki yoldan ilerle aşağıya doğru. Soldaki kaldırımdan 50 metre ilerle İş Bankası var onu da geç biraz daha ilerle solda karşında.
Ancak, yeni Maltepe pazarı bayağı küçülmüş. Sadece iki ara var. Orada cd aldığım bir arkadaş, yeni pazarın uzaklık ve yer sorunu olduğu için eski satıcıların buraya gelip yerleşmediğini, başka işlerle uğraşmak zorunda kaldığını söylüyordu. Ben de bilemiyorum artık arşivlik mp3 cd'lerimi nerden alacağım.
Arşivi geniş mp3 ve diğer cdler alabileceğim bir yer var ise söyleyin, nasipse oralara da uğramak isterim.

Gazetede yazıyordu. Vista satışa çıktığı gün Çin'de tezgazlarda 1 dolardan satılmaya başlamış.
Bence Ulus tekin bir yer değil. Netten p2p'lerden temin etmeye baksan daha iyi olur kanaatimce.

Gittiğiniz yer Maltepe pazarı değil ki.Orası dikimevi halk pazarı.

Yeni maltepe pazarı Ankara'da oturanlar sıhhıye de ki büyük migrosu bilirler onun yanına açıldı 450 dükkandan oluşan görüntüleri internetten takip edilen bir pazar artık geçen pazar günü de açılışı yapıldı.

Eski havagazı istasyonunun olduğu yer

Bir ara uğramak lazım

///
Niyet hayr, akıbet hayr.

411 Mesaj
11 Temmuz 2007; 17:41:16 

sıkı takipçisiyim hatta bi konu da ben açmistim maltepe pazariyla ilgili ne zman acılıcak diye bikac gune kadar gidicem ama artık cd oyun film vs yokmuşş :(

3080 Mesaj
11 Temmuz 2007; 17:48:19 

quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Gittiğiniz yer Maltepe pazarı değil ki.Orası dikimevi halk pazarı.

Yeni maltepe pazarı Ankara'da oturanlar sıhhıye de ki büyük migrosu bilirler onun yanına açıldı 450 dükkandan oluşan görüntüleri internetten takip edilen bir pazar artık geçen pazar günü de açılışı yapıldı.

Eski havagazı istasyonunun olduğu yer

Bir ara uğramak lazım

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

135 Mesaj
12 Temmuz 2007; 1:01:00 

gerçekten yenisi açıldı ise çok iyi hemde merkeze wede tabiki bana çok yakın iyer çok iiii bi haber en kısa zamanda gideris inş.

907 Mesaj
17 Temmuz 2007; 19:05:57 

Bu sefer pek korsan işlerin olacağını sanmıyorum.Eskiden dükkanları sabit değildi şimdi sabit ama yine de yapacak adam her yerde yapar gibime geliyor.

3518 Mesaj
18 Temmuz 2007; 8:37:54 

quote:

Orjinalden alıntı: JoKeYANKARA

Bu sefer pek korsan işlerin olacağını sanmıyorum.Eskiden dükkanları sabit değildi şimdi sabit ama yine de yapacak adam her yerde yapar gibime geliyor.

Burda iş denetime kalıyor.Denetim sağlam olursa kimse cesaret edemez ama yok el altından müsade ederlerse bu işin başını alamazlar.

///
Niyet hayr, akıbet hayr.

155 Mesaj
21 Temmuz 2007; 2:02:11 

Eski maltepe pazarının misyonunu simdi dışkapıdaki rus pazarı devraldı (yunus emre halk çarşısı yeni adı). İstediğiniz filmi, oyunu, programı kesin bulursunuz. Eskiden bu kadar değildi ama maltepe pazarı kapanınca oluşan arz boşluğunu değerlendirmek için kendilerini baya gelistirmişler. Tavsiye ederim.

203 Mesaj
8 Haziran 2008; 14:54:08 

quote:

Orjinalden alıntı: dışişleri

yaa arkadaşlar haberlerde görmüştüm ankarada maltepe pazarını yıktılar...acaba bu pazarı nereye taşıdılar...??

boş DVD ve CD alıcam ama aynı marka daki cd ve dvdler dışarıda maltepe pazarına göre nerdeyse 2 kat daha pahalı... ankarada kaliteli ve ucuz cd alabileceğim yer var mi acaba ?? aslında maltepe pazarının yeni yerini (tabii böyle bi yer varsa ) söylerseniz çok memnun olacam

BEN YENİ MALTEPE PAZARINDAN USB BELLEK ALMIŞTIM.SANA YARIN SÖYLEYİM.TARİH 06/09/2008 YANİ HAZİRANIN 9'UNDA

HERKEZE UYARI MALTEPE PAZARI ÇOK UCUZ

B.Altınlı

203 Mesaj
8 Haziran 2008; 14:57:04 

MALTEPE PAZARI

http://burcakcubukcu.bl...tepe-pazar-yeniden.html

BU SİTEDE YENİSİNİN NEREDE OLDUĞU YAZIYOR GALİBA HİÇ OKUMADIM AMA SİZ GENEDE BAKIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slifer sky dragon -- 9 Haziran 2008; 1:55:47 >

B.Altınlı

325 Mesaj
23 Eylül 2008; 22:10:45 

Siteme link verdiğiniz için teşekkürler. Umarım işinize yaramıştır.
sevgiler...
Burçak

Antrak Gazetesi

245 Mesaj
18 Mart 2009; 20:34:28 

son zamanlarda maltepe pazarına gitmiş olan arkdaşlar varsa bir sorum olacak. boş dvdlere dair fiyatlar nelerdir bilgisi olan paylaşır mı lütfen?

1017 Mesaj
28 Mart 2009; 11:21:13 

ARKADAŞIM BOŞ CD-DVD ALACAKSAN TOPTANCISI VAR ORDAN ALABİLİRSİN BİLDİĞİM KADARIYLA ZATEN ANKARA PİYASASINADA ONLAR VERİYOR BOŞ CD -DVD BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİ KULE TEKNOLOJİ İZMİR 1.CADDE IHLAMUR SOKAK NO.12/C KIZILAY ANKARA TEL...0312 417 39 58 BİLGİ ALABİLİRSİNİZ??????????????*

***AMD X3@X4 720 BE@3000mhz***Gigabyte MA-790X-UD4***MSİ HD 6870 HAWK***Kingston Hyperx 4x2 Gb DDR2 1066 Mhz***
***Samsung 1 TB****Western Digital 2 TB***Seagate 320 GB***Samsung 250 GB***Creative Xtreme Music***Skystar S2 HD Uydu Kartı***
***OCZ 700 Watt Power***Samsung 2233BW***Samsung B2230H***

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2009; 15:20:52 

Ben maltepe pazarına gittim gerçekten çok ucuz ama bilgisayarlara cd dvd vs. hiç bakmadım sadece giysilere eşofmanlara flan baktım orjinal eşofmanların nike adidas puma vs. vs. aynıları yapmışlar gitmenizi tavsiye ederim...

5 Mesaj
20 Ocak 2010; 0:10:49 

birkaç adres verilmiş,hangisine gitmeli?

Asus F3JR,Asus A3500E
Apple iPhone 3GS 32GB,Motorola Q,Samsung B5702
Vodafone 3G mobil modem,Avea Kamu(1250dk Avea,250dk Heryöne),Turkcell(100MB internet)
iPod Nano 1G 2GB,Creative Zen Stone

245 Mesaj
20 Ocak 2010; 7:49:13 

bi gidin görün derim ben de...

477 Mesaj
20 Ağustos 2010; 4:45:10 

Önceki mesajları pek dikkatli okumadım ama Zirve Elektronik var. CD=25Kr/Ad DVD=35Kr/Ad.
Bu arada korsan cd yine çıktı, beklerim( ) derdim ama geçen sene kapattık

Süleyman Demirel Üniversitesi - Uluborlu Selahattin Karasoy MYO - İnternet ve Ağ Teknolojileri
Leyla ile Mecnun/Ben de Özledim/Medcezir/Kyle XY/Prison Break/Dexter/Person of Interest/Sherlock/Breaking Bad/Supernatural/Fringe/House M.D./True Blood/
Da Vinci's Demons/The Mentalist/Skins/Misfits/Blue Mountain State/The Dead Zone/The Inbetweeners/Chuck/Spartacus/Shameless/Family Guy/
How I Met Your Mother/South Park/The Walking Dead/Arrow/The Vampire Diaries/Death Note/Alphas/Revolution/Lost/Heroes

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.641