Şimdi Ara

dfi lanparty nf4 comport yok convertırı nasıl kullanıcam yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anakartım dfi lanparty nf4 skystar 2 tv kartı aldım herşey hallettim ama kumandayı çalıştıramadım anakarta com port yok bende gittim dönüştürücü aldım usb ye rs 232 taktım herşey kurdum ama çaliştıramadım kumanda ile sinyal alışverişi olmuyor bios dan filan pin ya da pic gibi ayarlamalar filan mı yapmak gerekiyo bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum

• kumandanın çalıştığından emin değilsen eğer, herhangi bi kameranın vizoründen bakarken kumandanın tuşlarına bas, kumandadan ışık görüyorsan çalışıyor demektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgdincer

kumandanın çalıştığından emin değilsen eğer, herhangi bi kameranın vizoründen bakarken kumandanın tuşlarına bas, kumandadan ışık görüyorsan çalışıyor demektir.
    hocam öncelikle hızlı cevap verdiğinden dolayı teşekkür ediyorum kumandayı com port u olan başka bi pc de denedim sorunsuz çalışıyodufakat benim ana kartta comport olmadığından dönüştürücü ile usb den bağladım fakat dönüştürücüyü pc comport olar algılamıyor bilmiyirom ne yapacağımı

• demek istediğini anladım dostum dur bi düşüneyim
  • beni msn den eklersen sana oradan hızlı bir şekilde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum (cgdincer)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.