İlk muayene Sorularım Var.
4 Cevap103 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

694 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:05:13 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar iyi Günler.

Arabanın İlk muayenesini Yaptıracağım Ama Araba Babamın Üstüne Ben Gitsem muayene Ettirebilirmiyim?

Nelere Dikkat Etmek Lazım Kısaca Nasıl Yapılıyor Yardımcı Olursanız Sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsKUKRER -- 20 Ekim 2013; 14:42:10 >

1475 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:13:00 

aracı siz muayene ettirebilirsiniz

http://www.tuvturk.com....ca-sorulan-sorular.aspx burayı muhakkak inceleyin .

birde muayene olarak düzeltebilir miyiz kelimeyi (muane)

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4 ,Sigma 30mm F2.8 EX DN

3601 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:19:44 

Ettirebilirsiniz.Randevu alırkn kendi isminizi verin mutlaka.yapacaklarınız sunlar.

-tandevu saatinden 30-45 dk once orda olun

-bilet numarası alın ve ruhsat , kimlik , egzos emisyon kağıdını cıkarım bekleyin.

-egzos muayenesini orda yaptırın(size bağlı ben orda yaptırıyorum) orda yaptıracaksanız sıra size geldiğinde öutlaka soyleyın egzos da yapılcak diye.aldığınız bilet numarasını atmyın.o numarayı takip etceksiniz.

Kimlik haric ruhsatı alıp , size bi kağıt verecekler ve arka tarafta egzos yeri v ar oraya gidin egzosu yaptırım diecek.

- egzos bittikten sonra sizi ön tarafa peronlara yonlendirecekler.hangi no lu peronda bekleyeceğinizi yine de sorun ve camı acık sekilde isminiz ve plakanızı anonsunu dinlemek icin bekleyin.

- sıra size grldiğinde görevli siE sesleniyot ve egzos kağıdımı istiyor verin onu ve arka tarafa gecin aracınızın cıkmasını bekleyin.

-aracınızın işi bittikten sonra sizi caırıp surada bekleyin(sıra varsa) imza icin caırcam siizi diyor.sonra caırıp imzanızı bi kağda attırıp plakanıza yapıstıryor pulu.

-evraklarınızı hepsini kontrol edin rksik cıkmasın.

Sonra güle güle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1905 te doğdu bizim aşkımız ,
Sarı kırmızı renkte akar kanımız.
Ölene kadar hep yanındayız,
Haydi kükre aslan hep biz burdayız.

694 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:43:30 

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

aracı siz muayene ettirebilirsiniz

http://www.tuvturk.com....ca-sorulan-sorular.aspx burayı muhakkak inceleyin .

birde muayene olarak düzeltebilir miyiz kelimeyi (muane)

Tammadır Düzeltim.

694 Mesaj
20 Ekim 2013; 14:44:32 

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Ettirebilirsiniz.Randevu alırkn kendi isminizi verin mutlaka.yapacaklarınız sunlar.

-tandevu saatinden 30-45 dk once orda olun

-bilet numarası alın ve ruhsat , kimlik , egzos emisyon kağıdını cıkarım bekleyin.

-egzos muayenesini orda yaptırın(size bağlı ben orda yaptırıyorum) orda yaptıracaksanız sıra size geldiğinde öutlaka soyleyın egzos da yapılcak diye.aldığınız bilet numarasını atmyın.o numarayı takip etceksiniz.

Kimlik haric ruhsatı alıp , size bi kağıt verecekler ve arka tarafta egzos yeri v ar oraya gidin egzosu yaptırım diecek.

- egzos bittikten sonra sizi ön tarafa peronlara yonlendirecekler.hangi no lu peronda bekleyeceğinizi yine de sorun ve camı acık sekilde isminiz ve plakanızı anonsunu dinlemek icin bekleyin.

- sıra size grldiğinde görevli siE sesleniyot ve egzos kağıdımı istiyor verin onu ve arka tarafa gecin aracınızın cıkmasını bekleyin.

-aracınızın işi bittikten sonra sizi caırıp surada bekleyin(sıra varsa) imza icin caırcam siizi diyor.sonra caırıp imzanızı bi kağda attırıp plakanıza yapıstıryor pulu.

-evraklarınızı hepsini kontrol edin rksik cıkmasın.

Sonra güle güle

Siteden Randevuda Aldım.
Egzos muanesi yok zaten sitedde işaretlerim 40 lira filanmış herhalde öyle yazdı.

Çok Sağolun.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438