Şimdi Ara

Önlisans, AÖF ve Lisans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben önlisans mezunuyum ve 2014 Kamu Personeli Sınavına da önlisans olarak girmeyi düşünüyorum. Ancak AÖF işletmede de son yarım dönemim kaldı ve büyük ihtimal bu dönem bitirebilirim. (2 yıllık üzerine 3. sınıftan lisans tamamlama ile girdim AÖF'e.)

Şimdi sormak istediğim; eğer AÖF'ü bitirirsem yine önlisansta bölümümden sınava girebilir miyim? Yoksa illaki lisanstan mı girmem gerek?
    AÖF bitiripte Lisans KPSS girmediğin sürece önlisanstan girmeye devam edebiliyormuşsun. Lisanstan girersen eğer önlisans hakkını kaybediyormuşsun. Böyle bir şey duydum, doğru mudur?

Teşekkürler şimdiden. :)

• Bilgisi olan, yorum yapacak olan yok mu arkadaşlar?
  • hocam ne mezunuysan ondan girebiliyosun sadece sınava önlisans isen önlisanstan gireceksin ha o arada lisansı yani aöf yü bitirdin diyelim sen lisans olarak gireceksin kararını ver hangisinden girmek istiyosan ondan gir.
  • aöf de ögrenci iken önlisans giriyosun dogru
    lakin aöf biterse önlisans giremiyosun bunu bana ihtiyac dersanesinde söylemişlerde bende böyle bi durumda oldugum için direk bunu sormuştum.
    hatta bir arkadasımla gittim o lisans mezunu bu sene açıktan 2 yıllık önlisans bitiyor kısmetse. o da önlisans girmek istedi fakat olmaz demişlerdi
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim cevabın için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.