Şimdi Ara

Windows RT 8.1 geçici bir süre Windows mağazasından kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows RT 8.1 geçici bir süre Windows mağazasından kaldırıldı

17 Ekim tarihi itibariyle Windows mağazası üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan ve büyük bir ilgi ile karşılaşan Windows RT 8.1 güncellemesi, ortaya çıkan bir sorun nedeniyle geçici olarak mağazadan kaldırıldı.

Dünden bu yana güncellemeye erişemeyen kullanıcılar resmi destek forumlarına konu ile ilgili şikayetlerini göndermeye başlayınca işin aslı ortaya çıktı. Buna göre bazı kullanıcıların Windows RT sürümünden Windows RT 8.1 sürümüne geçiş esnasında başlatma problemi yaşadıklarını rapor etmesi, güncellemenin kaldırılmasına neden oldu. 

Bazı uzmanlar kısıtlı bir sisteme sahip Windows RT sürümünün güncelleme esnasında problemler yaşamasını hayal kırıklığı olarak niteliyor. Windows RT 8.1 güncellemesinin tekrar ne zaman indirmeye sunulacağı şimdilik belirsiz. 

• ne olacak şimdi biz yükledik
  • isler bir kere ters gittinmi, her zaman ters gidiyor. zincirleme bir durum.

• ortada bayagi sorun var bende windows 8 bu guncelleme cikmadan 1 gun once windows update tikladigimda windows yeni guncellemeri arayamadi hatasi veriyor ve 3 gundur duzelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee bende hiçbir sikinti yok bendemi gariplik var :D

• bendede olmadı sıkıntı

• Hemen meraklılar indirip denediler, onlara hayırlı olsun demiştik. Fakat bu yüzden sistemi bozup direk bunu kurmakta mantıksız. Arayüzünü beğenmiştim. Windows işletim sisteminde SP paketi gelene kadar sorunlar devam ederdi. 8.1 tamamen sorun oldu sanırım. Güncelleme yaparken veritabanı hatası verdiklerini söylüyorlardı, fazla yoğunluktan olacağını düşünmüştüm. Dokunmatik ekranın ve ultrabook'un varsa Win 8 kullanmak mantıklı geliyor. Fakat halen kullanmak için uzun süre var..
  • Bende sıkıntı yok, normal şekilde açılıp kapatılıyor...

• Okadar Uzun zaman üzerinde Çaliş kullanicilara Vaadlerde bulun Çikar Sonrada Hata var deyip kaldir.Yaşşaaa Lenn Diyesim Geldi

• bence iyi oldu kalktigi duzeltip guncellemeye sun sunlar

• Bende sorun yok

• Bende ilk gün yukleyenlerdenim. Bir sorunun yok şu anda

• Ben yükledim bi nane yok

• 8.1 bende çok sorun çıkarttı. Skype ta ses ayarlarına girince çökme, yavaşlama vs. Modlu laptop kullanıyorsanız yuklemenizi tavsiye etmem

• Ben de bu gece güncellemeyi gördüm ve yükleyeyim dedim şunlar geldi başıma

• zaten nvidia driver da fxaa açınca uygulamalar sapıtıyor rezillik ya

• Ben Msdn windows 8.1 RTM ( İşletmelere satılan sürüm ) yükledim herhangi bir sorun çıkartmadı bana kurulumda hatasız tamamlandı. Kurulumdan sonra telefonla etkinleştirdim.
    Sürücülerin hemen hemen hepsini kendi kurdu ekran kartında vga yazıyordu sürücüyü güncelleştir dedim onu da indirip kurdu.
    Update yerinde 3 güncelleme çıktı yükledim son sürümü kullanıyorum.
    15 saniye de açılma 8 saniye de kapanması sürüyor.
    Eset Smart Security 7 kullanıyorum.

Explorer 11 sorun yarattı bi youtube video izlemeler yarım kalıyor diğer sitelerde bir sorun göremedim ( youtube da da sorun olabilir ) bilemiyorum.
    Facebook video izlerken hata veriyor siteyi yeniliyor.

Bunu da çözümünü explorer kullanmamak. Çözüm olarak Chrome yükledim face hatasıın çözdü ama youtube devam ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinek.Papaz -- 20 Ekim 2013; 2:35:34 >
  • windows 7 den halen 8 e geçmenin pişmanlığıyla yanıp kavruluyorum 8.1 in adı batsın bi zahmet :(
  • Bir sene geçmeden, yani işletim sisteminin yaması çıkmadan eski sistemi bırakıp yeni işletim sistemi kullanmak zaten başlı başına bir hata.. 1998 den beri bilgisayar kullanıyorum. Her yeni yazılımda bu tip sorunları görmek olağan, sonuçta bunu yazanlar insan, hataları olacaktır..

• Keşke geçici olarak kaldırmasaydılar kalıcı olarak kaldırsalar şu kof win8'i

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.