Şimdi Ara

400-500 tl aralığında yüksek lisansda kullanmak üzere android tablet önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 400-500 tl aralığında yüksek lisansda kullanılmak üzere internet, makale yazma-okuma vb. işlerde kullanılacak bir android tablet alıcam önerileriniz nedir?

Aklımda; Samsung Galaxy Tab 3 T210 ve ASUS ME173X MT8125 ı beğendim sizce ?

• Dostum bende yeni aldım tabledi.Hatta bi arkadaşda aldı benle ben direk kararım Samsung'du diğer arkadaşda sen gibi ikisi arasında kaldı.Ama Samsung aldı memlun şimdi.
  • O fiyatlara bulabilirsen samsungun en dandigini al ama diger markalara sakin yaklasma! Hepsi cin mali ve ogrendigime gore ithalaycilara bir tabletin maliyeti 25 tl. Bu islerden anlayan bir arkadasim Grundigin tabletini onermisti. Bilesenleri cok kaliteliymis. Reedere yaklasma nedenini foruma yazdim. Polypad probook pirahna v.s bu tur markalara verilen paralara cok yazik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 50 indrimle asus nexsus 7 var 3g 32 gb hafıza fln var 609 tl aslında bütçemi artırabilirim sizce nasıl ?
  • Samsung Galaxy tab 3 7inç kullanıyorum memnunum. Nexus 7de iyidir arastırmaya devam et ama bencede oyle pıranha falan dusunme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexsus 7 vatanda 573 tl ye düşmüş sizce alsam mı kararsız kaldım gerçekten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

Nexsus 7 vatanda 573 tl ye düşmüş sizce alsam mı kararsız kaldım gerçekten ?

Ekranı yetecekse al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.