Şimdi Ara

Acil Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lİme wire i kurdum bir pv ye ve açılırken java yüklemem gerektiğini anlamadım fakat java nın kendi sitesinden yüklemeye çalıştım fakat yüklemeye tam başlarkeb paket açılamadı gibi bir uyarı alıyorum başka yerlerde aradım fakat net birşey bulamadım bana setup ulaştırabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• yukleyebıldınmı hocamm
  • çok saolasın hocam deniyorum şimdi
  • önce java sanal makinasını yükle sonra javayı yükle gene.%99 sorun çözülür. inndir.comdan dediklerimi bulabilirsin.
  • olmadı hocam bu ya yükledim ama limewire açarken aynı şey olutor yine
  • nasıl bı hata verıo anlatsana bıras bendede var lime wire ama ??

prtsnc'den foto cek gonder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_e_z_a -- 23 Temmuz 2006; 18:52:45 >
  • ii de limwire zaten java yüklü değilse kendisi install yaparken download ediyo javayı
  • ben limewire yilk kez kurdum bu pc ye ve şöyle bir hata veriyor

Limewire was unable to load the Java Enviroment.Please downlaod and install a newer version fromwww.java.com
  • bendede java yuklu hatta sana verdıgın lınkten yukledım ama o hatayı vermedı javayı sil tekrar yukle yukledıkten sora bı reset cak bakalım olcakmı
  • ya bendede aynı sorun..verdiğiniz adresten yüklemeye çalışıyorum ama test1 test2 deyip duruyo yani yükleyemiyor ayrıca arkadaştada yüklemeye başlıyo ama ortada hata verip duruyo
  • daha dün kuzenin makinaya kurduğumuz yeni sistem sonrasında limewire yi açmak istediğimizde aynı hatayla karşılaştık, sebebi javascript koduyla yazılmış olması, javayı yükledikten sonra anında çalışıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.