Şimdi Ara

speedtouch 510 nasıl reset atılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi yardım edin 7 gündür nete giremiyom. Bulamadımda nasıl reset atırlır bana bi link veya nasıl olacağına dair bişeyler yazın. Şimdiden herkese teşekürler

• arkasında reset yazar kucuk bı yer ıgne sok oraya atar umarın adsl den bahsedıyosundur
  • 5-6 sn basılı tutman lazım
    quote:

Orjinalden alıntı: c_e_z_a

arkasında reset yazar kucuk bı yer ıgne sok oraya atar umarın adsl den bahsedıyosundur
  • Arkasında hiçbir düğme yok. Sadece önünde bir düğme var ona basık tutuyorum 10 sn kapanıyo tekrar basınca açılıyo yani bir işe yaramıyo
  • ne kadar etkili olur bilmiyom ama pc açıkken kabloyu çıkar bi müddet bekle tekrar tak yeni ip geliyo resetleniyoda galiba bi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga123

ne kadar etkili olur bilmiyom ama pc açıkken kabloyu çıkar bi müddet bekle tekrar tak yeni ip geliyo resetleniyoda galiba bi dene

bak boylede olabılır telefondan gelen kabloyu cek bı muddet bekle sora tekrar tak ..
  • o şekilde modemin ip nosu yenilenir konfigürasyon ayarları değişmez yani resetlenmez, reset için modemin arkasındaki deliğe bir iğne ile basın ve 5-6 sn basılı tutun sonra modem ayarlarını yeniden kurun

speedtouch 510 nasıl reset atılır
  • http://www.speedtouchdsl.com/supfaq510.htm

Kendi sitesinde yazdığına göre reset'i yokmuş ( benim ingilizcem tarzanca ayarında umarım yanlış anlamamışımdır )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantality -- 24 Temmuz 2006; 0:22:02 >
  • reset düğmesinin olmadığını zannetmiyorum, ki istersen modemin kendi ayar menüsünden fabrika ayarlarına geri dönebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.