Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.394
Cevap
23
Favori
90.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sunray vu solo 2 aldım.Güzel ve hızlı bir cihaz.Ama multiboot vu zerodaki kadar stabil değil.
    SamiMAHER imajlar flaşhda sorunsuz çalışıyor.
    Multiboot kullanmak hoşuma gidiyor.
    Patchedleme hakkında bilgisi olan arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.
  • bu cihazları yurtdışından alınca gümrükte vergi falan sorun olmuyor mu?
  • N3XT N kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından ne alırsan al 75 euro üstü vergi ödersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Yurt dışından ne alırsan al 75 euro üstü vergi ödersin.

Bende o yüzden şaşırdım burda yazan yorumları okuyunca sanki vergi ödemeden, gümrüğe takılmadan alınmış gibi yazmışlar.
    ben 120-130 dolar gibi almıştım gümrüğe takılmadı.
    satıcı malı gümrüğe verirken ürün üstüne 45 dolar değerinde media player olarak yazmıştı.
    herhangi bir sıkıntı olmadı.
  • ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    aliexpressten mi aldınız?
    ben wetek almayı düşünüyordum sitesinden ama 110 dolar civarında birde vergi falan ödersek burdaki aynı paraya geliyor nerdeyse
    evet aliexpressten aldım
    satıcıyla konuşun değerini düşük göstersin
  • Arkadaşlar merhaba. biliyorum burası +vu basliği ama bilen var mı acaba bu cihazı? 97$
    http://www.aliexpress.com/item/1pc-Zgemma-star-H1-Satellite-TV-Receiver-DVB-S2-DVB-C-Two-Tuner-Combo-Enigma2-Linux/32272327875.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca şu an doların yükselmesi nedeniyle bu cihaz cazibesini yitiriyor.
    vu+zero almak daha mantıklı bence. hem orjinal hem de aynı işlevleri görüyor neredeyse
  • Merhabalar.
    Bu aralar yeni bir uydu alıcısı almayı planlıyorum.
    İnternet diğer odada olduğu için ve odalar arası kablo çekme imkanım olmadığı için wifi ile kullanmam gerekiyor.
    Gömülü wifi desteği sadece duo2 demi var? Yoksa diğer cihazlarda da wifi desteği varmı?
    Diğer cihazlara usb wifi bağlanabiliyor mu?
    Bu konulara eskiden ilgi duyuyordum ama bayadır araştırmıyorum.
    Performans olarak sıkıntı çıkarmayacak ve fiyatı da aşırıya kaçmayacak bir cihaz arıyorum.
    Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.
  • takip... bu arada son durum nedir arkadaşlar baya zamandır uzak kaldım.. aliexpress te solo 2 se var 150 dolar altı alan oldumu hiç
  • clon mini solo2 lonrisun cihaza black hole 2.1.4 yuklediyim zaman normal yukleniyor . kanal listesini atdikdan sonra kanallarda gezinirken, -3 dakkadan sonra donuyor,,, open atv 5.0 yukledim 3.13.5 sorun yok normal calisiyor.... bunlara openmultiboot kuran varmi ?
  • Selam arkadaşlar bayağıdır uğraşmıyorum uydu ile izleyip geçiyorum. Flasha openspa kurup multiboot ile vti openatv kurup izleyebilirsiniz, turkey forum da verilen hazır backupları da kurabilirsiniz

• Vu zero alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 10 Şubat 2016; 15:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Clon orijinal bir çok cihaz kullandım.Şu an vu solo se kullanıyorum.Görüntü gayet güzel. Duo2 yi merak ettiğim için satıp duo 2 alacağım.belkide pişman olup tekrar vu solo se ye döneceğim.
    Cihaz alacak arkadaşlara tavsiyem. Şu an orijinal vu zero ve vu solo se 2.elde garantili temiz 350-550 tl ye satılırken çinden garantisiz clon cihaz almak bana pek mantıklı gelmiyor.
    Vu solo sehttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-vu-solo-se-satlik-265145652/detay/ almak isteyen arkadaş pm atabilir.

Yani diyonki
    Cinden almayın benim 2.el cihazımi alında bende yeni cihaza geçeyim

Sıfiri 700tl hacı daha duş 400tl felan iyidir .

• quote:

Orijinalden alıntı: smartkafa

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Clon orijinal bir çok cihaz kullandım.Şu an vu solo se kullanıyorum.Görüntü gayet güzel. Duo2 yi merak ettiğim için satıp duo 2 alacağım.belkide pişman olup tekrar vu solo se ye döneceğim.
    Cihaz alacak arkadaşlara tavsiyem. Şu an orijinal vu zero ve vu solo se 2.elde garantili temiz 350-550 tl ye satılırken çinden garantisiz clon cihaz almak bana pek mantıklı gelmiyor.
    Vu solo sehttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-vu-solo-se-satlik-265145652/detay/ almak isteyen arkadaş pm atabilir.

Yani diyonki
    Cinden almayın benim 2.el cihazımi alında bende yeni cihaza geçeyim

Sıfiri 700tl hacı daha duş 400tl felan iyidir .

Sizin kafa iyi herhalde sakinleşince yazımı bir daha okuyun ne demek istediğimi dikkatlice iyice okuyun.Üslübunuzu hitap şeklinizi beğenmedim.Gençliğinize veriyorum.Belki oğlum yaşındasınız. Yine 2.el duo2 alacağım.Bazen aldığım fiyata veriyorum bazen biraz kar bazende biraz zarar diyorum. Hobininde bana göre bir sınırı var.Sıfır uydu cihazına o kadar para veremem. Belki anlarsınız.Sonra İster sıfır 700 tl ye alın ne yaparsanız yapın.
    Benden almayın.400 TL ye garantili vu solo se ye varsa koşarak gidin alın.Ben bulamadım.
    Lütfen kimse ile polemiğe girmek kimseyi de kırmak istemiyorum.
    Alacak arkadaşlar pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 25 Ocak 2016; 11:34:05 >

• Pek bölüme uğrayan ve mesaj yazan kalmamıış.Ben bir arkadaşdan vu solo 2 se clon lonrisun aldım.
    Biraz uğraşınca cihazı çözdüm gayet güzel ve hızlı bir cihaz hoşuma gitti.İp tv gayet güzel çalışıyor fan var ısınmıyor.Görüntüsüde bence oldukça güzel.Malzeme kaliteside iyi. Meboota 6-7 tane vu solo 2 nin ham orjinal imajlarının çoğunu ve backuplarınında bir kaç tanesini yükledim açılış resminde kalıyordu mevcut kernel dosyalarını flaşhdaki bh 2.1.3 teki gibi yaptım patchelemiş oldum sorunsuz çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 25 Mart 2016; 14:32:20 >
  • Cihaz satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 28 Mart 2016; 10:14:19 >
  • Hocam bu ne hız , cihazdan memnun kalmadınızmı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Hocam bu ne hız , cihazdan memnun kalmadınızmı yoksa

Memnun kaldım hocam kumandası orjinal gibi değil.Bir de ön panelde kanal ismi vs olsa daha iyi olurdu.Bana 3-4 gün en fazla 1 kaç hafta yetiyor cihazı incelemiş görmüş oluyorum ve merak ettiğim başka bir cihaz almak için sattım.
    Arkadaşımda aldı bir kaç gün kullandı, görmüş oldu.İlan verince bende başka alacak cihaz bulamayınca geri aldım.Bir süre daha kullanacağım.Satın almak isteyen arkadaş pm atabilir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-vu-plus-solo-2-se-twin-tuner-enigma-2-hd-lonrison-clone-288704904/detay/
    Kendi kumandası kötü değil.Ama orjinal vu kumandası gibi değil.Benim orjinal kumandayı kullanmak daha hoşuma gidiyor.
    Orjinal vu solo 2 kumandası arıyorum.Uygun fiyata satan veya satılan yer konusunda bilgisi olan arkadaşlara pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 19 Nisan 2016; 11:22:14 >

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.