Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.394
Cevap
23
Favori
90.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim cihaz ikinci günde imaj yüklerken, blackhole yazısında takıldı kaldı birtürlü çözemedim yardımlarınızı bekliyorum

sorun yanlış yüklememden kaynaklanmış imajın nasıl yükleneceği altaki linkte var benim gibi yapamıyan varsa
    https://www.youtube.com/watch?v=GUBgs9GkOt0&feature=youtu.be

BlackHole 2.1.4 XBMC Beta2 Vu+ Solo² Back_up@Abilgen73 imajı yükleyerek cözdüm .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurrrayd -- 27 Ocak 2015; 23:52:51 >
  • Vu solo2 se clon satmak isteyen arkadaş olursa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 29 Ocak 2015; 8:53:25 >
  • Meoboot için usb fat32 biçimlendiriyorum ama olmuyor hata veriyor

Welcome to MeoBoot installation. Sorry it seems that there are not formatted Linux devices mounted on your V +. MeoBoot you need to install a Linux formatted party device. Click on the green button to format your device. Available devices

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurrrayd -- 29 Ocak 2015; 10:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce mebboot yapacagın usb yi formatlaman gerekir buda usb diski formatla için yeşil tuş kullanarak yapacaksın
    1.Flashdiski taktıktan sonra mount etmemiz lazım.
    2.Taktıktan sonra 2 kere Mavi’ye basıp, Device Manager’a geliyoruz.
    Eğer disk NTFS ya da FAT ise Sarı’ya basıp biçimlendiriyoruz ve restarttan sonra tekrar bu menüye geliyoruz. Kırmızı’ya basıp Mountpoits’e giriyoruz.
    3.Sağ-Sol yaparak Flashdiskimizi /media/usb klasörüne bağlayıp Kaydet diyoruz ve restart ediyoruz.
    4.Açıldıktan sonra Eklentiler > Meobot’a gelip flashdiskimizi bağladığımız USB’yi seçip Yükle’ye basıyoruz. Artık Meoboot’u kullanabiliriz.
    5.Meoboot’un anamenüsü.
    Kırmızı: İmaj yerleştirmek / Yüklemek.
    Yeşil: Yüklü olan imajlardan biriyle açmak.
    Sarı: Yüklü olan imajı silmek.
    Mavi: Yedeklemek / geri yüklemek işlemleri.
    detaylı bilgiyi internettende bulabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Önce mebboot yapacagın usb yi formatlaman gerekir buda usb diski formatla için yeşil tuş kullanarak yapacaksın
    1.Flashdiski taktıktan sonra mount etmemiz lazım.
    2.Taktıktan sonra 2 kere Mavi’ye basıp, Device Manager’a geliyoruz.
    Eğer disk NTFS ya da FAT ise Sarı’ya basıp biçimlendiriyoruz ve restarttan sonra tekrar bu menüye geliyoruz. Kırmızı’ya basıp Mountpoits’e giriyoruz.
    3.Sağ-Sol yaparak Flashdiskimizi /media/usb klasörüne bağlayıp Kaydet diyoruz ve restart ediyoruz.
    4.Açıldıktan sonra Eklentiler > Meobot’a gelip flashdiskimizi bağladığımız USB’yi seçip Yükle’ye basıyoruz. Artık Meoboot’u kullanabiliriz.
    5.Meoboot’un anamenüsü.
    Kırmızı: İmaj yerleştirmek / Yüklemek.
    Yeşil: Yüklü olan imajlardan biriyle açmak.
    Sarı: Yüklü olan imajı silmek.
    Mavi: Yedeklemek / geri yüklemek işlemleri.
    detaylı bilgiyi internettende bulabilrsin

Teşekkürler

• Makinanın flashında Blackhole 2.1.3 yazılımı varken, Meeboottan Blackhoole 2.14 çalıştırmak mümkün mü bu konuda detaylı bilgi bulamadım. selamlar
  • quote:

Makinanın flashında Blackhole 2.1.3 yazılımı varken, Meeboottan Blackhoole 2.14 çalıştırmak mümkün mü bu konuda detaylı bilgi bulamadım. selamlar

Black Hole imajlar yazılım itibari ile sadece flashta çalışıyormuş, sadece flasha yükleyin deniyor, az önce imajteam sitesinde okumuştum.
  • http://www.vu-hd.com/en/downs_view.htm?id=60 linkindeki imajı Meeboot dan çalıştırdım ama bu imajda BH 2.3.0 yazmasına ragmen içinden BH 2.1.1 imajı çıkıyor , Ben Black hole 2.1.3 imajından çok memnunum , daha üst bir BH imajı Meeboot tan çalıştırsam , Makinayı daha verimli kullanırım diye düşünüyorum . Asdaqq arkadaşımızda BH 2.1.4 Meebootta çalışmaz dedi ama , bir açıklama gelmedi bu konuda .selamlar
  • quote:

http://www.vu-hd.com/en/downs_view.htm?id=60 linkindeki imajı Meeboot dan çalıştırdım ama bu imajda BH 2.3.0 yazmasına ragmen içinden BH 2.1.1 imajı çıkıyor , Ben Black hole 2.1.3 imajından çok memnunum , daha üst bir BH imajı Meeboot tan çalıştırsam , Makinayı daha verimli kullanırım diye düşünüyorum . Asdaqq arkadaşımızda BH 2.1.4 Meebootta çalışmaz dedi ama , bir açıklama gelmedi bu konuda .selamlar

BH de öyle bir versiyon zaten yok, yanlış yazmışlar belliki.

2.1.3 versiyonu benim de hoşuma gitti, şu anda yeterli. Üstüne de VTI imajla birlikte yetiyor. VTI imajın görüntü kalitesi bi tık daha iyi geliyor bana, daha çok görüntü ayarı yapma imkanı veriyor. BH nin menüsü daha güzel görünüyor, VTI nin de menüsü güzel değil benim için.

Zaten ne yapsalar bi türlü yetinmiyoruz, hep kusur hep kusur :)

• Blach hole imajda ip tv çalıştırırken , buketlere eklenen ip tv kanalları için eğer http ile başlıyorsa DVB/ TS formatını seçip ayarlardaki DVB /TS data ayarlarındaki tüm değerleri 1 yapınca kanalların açılış hızları çok artıyor ve takılma azalıyor , denenmiştir selamlar
  • Arkadaşlar Kartal,Pendik civarında oturup Vu+Solo2 SE hakkında evimde misafir edip ayrıntılı bilgi verebilecek dostlar,arkadaşlar var mı? Arabamla alıp,bırakırım. Yeter ki çalışma şekli, yazılım yükleme vs. konularında yardımcı olsun? Tr Fo.. sitesine yazdım. Klon cihaz diye sıkıntı oldu. Yeter ki gelsin bir arkadaş çalışma şekli,kurulum,yazılım,program,eklenti vs. konularında bilgi versin yeter. :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vu Solo2 SE için kullanılabilecek addon ve piconlar konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz Seyirtürk ipk çalışmadı selamlar
  • quote:

Vu Solo2 SE için kullanılabilecek addon ve piconlar konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz Seyirtürk ipk çalışmadı selamlar

Hocamhttp://www.dosya.tc/server38/ygbMHy/seyirTURK.rar.html dosyayı indirin rardan çıkarın seyirTURK isimli klasörü ftp ile cihaza bağlanın usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/içine atıp restart yapın.
  • Kolon cihaz alınmaz yazılım desteği yok arızada sıkıntı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: karahan_38

Kolon cihaz alınmaz yazılım desteği yok arızada sıkıntı oluyor

Orinal cihazda sanki sıkıntı olmuyormu?Quad cihazımda 20 gün almanyadan bord bekledim?Bir de garantisi olmasa ne olacaktı?
  • Clon solo 2 veya solo 2 se satmak isteyen arkadaş olursa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 9 Şubat 2015; 8:39:14 >
  • vu uno cihazım var ve openpli yüklü ftp ile bağlanamıyorum şifre nedir acaba
  • quote:

o konuda sıkıntı yok hocam
    zaten bizde arızayız :D
  • quote:

Bu kanıya nerden vardınız ki? Aşağı yukarı çıkan tüm orijinal yazılımların yamalı hali yayınlanıyor, imaj sıkıntısı yok ki. Yanlış imaj yüklenmediği sürece cihaz gayet güvenilir oluyor. Kaldı ki Solo2 SE modelinde flash çökse bile PC + program yardımı ile kurtarılacak şekilde üretiliyor artık.

Arıza konusunda da orijinaller kadar çok arıza çıkardıklarını sanmıyorum. Aramızda orijinal kullanıp da sıkıntı yaşayan arkadaşlar da var.
  • cihazın FTP'sine bir türlü bağlanamıyorum. yeni bir imajda atmak istemiyorum
    soğudum iyice cihazdan
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.