Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.394
Cevap
23
Favori
90.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asdaqq kullanıcısına yanıt
    vti openvix yazılımları nasıl ? hızlı,stabil mi?
  • karandiru kullanıcısına yanıt
    resim kalitesi openpli 4 kadar var. belkide daha iyi. apollo 29'dan 89'a çıkarmaya çalışıyorum. patchleyebilirsem burda yayınlarım :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=GUBgs9GkOt0 evet bende bu sekilde yukluyorum. amma ben cihazi arka anahtardan acmadan once parmagimi on isiqda basili tutub 15-16 san bekledim. sonra burdaki gibi yapdim . bu cihazin acilisinda ilk siyah ekranda black hole yazisi olani benim cihazdada gozukuyor sonra yazi gidiyor cihaz siyah ekranda kaliyor..bencede flash cokmemis. cihaz simdi arkadasda yarin baska bir usb de imaj yuklemeye calisacam
  • sahil09 S kullanıcısına yanıt
    Yazılım yüklerken cihazın yükleme yapıp yapmadığı belli olmuyor bu yüzden ya 3-5 dk. bekleyeceksin yada benim gibi ışıklı usb diskin olacak böylelikle diskin ışığından yüklenip yüklenmediği rahat anlaşılıyor..
    Dostum hiç meoboot kurabildin mi? ben openpli de bir türlü kuramadım..
    Tam emin değilim ama openpli de sanırım olmuyor . BH 2.1.3 de hazırı var. Ben flasha BH 2.1.3 kurdum. Stabil çalışıyor. Meoboot'da diğer yazılımları attım. Süper çalışıyor. Cihaz boot ekranından hangisine istersen ona giriyor.
    Ayrıca Openvix Apollo 089 patchledim. Herşey normal fakat ftp, telnet ve Ağ'da sorun var. Bir türlü pc 'den cihaza erişemiyorum :)

Bu arada OPenPLI4.0'da orjinal yazılıma Meobootu yuklemişler. driverleri patchleyip Meobootdan yukledim yazılımı çalışıyor. Ama backupunu alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 22 Kasım 2014; 21:09:26 >
  • vu solo2 mini lonrisun icin black-hole 2.1.3 nerden bula bilirim. kardes siz nerden yuklediniz.
    Yazılımlardan yana problem yaşıyorum, Vti 7.0.1 kurdum problemli,openvix 0.29 u kurdum problemli BH ı kurdum aynı takılma problemleri devam ediyor sadece openpli 4.0 düzgün çalışıyor,sen yazılımları nereden indiriyorsun?
  • sahil09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazına update tools (versiyon yukseltmesi) yapmadan bunu yükleme. (download ...... complete) yazısını gördükten sonra bunu yükleyebilirsin.

Burdan İndir
    burdan indirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 22 Kasım 2014; 21:15:11 >
    Vti 7 yi burdan indirmiştim, kurulumdan sonra ana ekranda garip şekilde loading yazısı çıkıp cihaz hiç bir işlem yapmıyor
  • Yalnız şahsi fikrim ne vti nede openvix in görüntü kalitesi openpli in yerini tutmuyor
    Dostum eğer V4 te isen bana karnel backupını verirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: karandiru

Vti 7 yi burdan indirmiştim, kurulumdan sonra ana ekranda garip şekilde loading yazısı çıkıp cihaz hiç bir işlem yapmıyor

hocam bence senin cihaz v3 de. çünkü bende vti 7 sorunsuz çalışıyor.

quote:

Yalnız şahsi fikrim ne vti nede openvix in görüntü kalitesi openpli in yerini tutmuyor

quote:

quote:

Yalnız şahsi fikrim ne vti nede openvix in görüntü kalitesi openpli in yerini tutmuyor

Hocam bilmiyorum ama bende çok net gösteriyor. Openpli ile bunlar arasında bariz bir fark yok.

quote:

bh 2.1.3 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 22 Kasım 2014; 22:50:28 >

• vu solo2 mini lonrisun modelinde black -hole 2.1.3 imagini yuklemek icin hangi vu tools updateyi yuklemek lazim site ingilizce olsun bileniniz varmi
    Evet modules klasörünü verebilirsen sevinirim..
  • Çözemediğim bir gariplik var ama..

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karandiru -- 22 Kasım 2014; 22:57:08 >
  • quote:

Evet modules klasörünü verebilirsen sevinirim..

buyur hocam. bh 2.1.3http://www19.zippyshare.com/v/47404563/file.html
    Teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.