Şimdi Ara

Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.394
Cevap
23
Favori
90.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vu-hd.com dışında başka bi yerden yazılım yüklediniz mi? araştırmalarım sonucu clone solo 2 cihazlara destek veren alman bir forum buldum. orada güncel imagelerin patchlenmiş sürümlerini yayınlıyor ve destek veriyorlar. zamanım olursa oradaki bilgileri elimden geldiğince bu konu altında paylaşmaya çalışacağım. Merak edenler foruma şuradan ulaşabilirler. yanlız indirdiğiniz imagelerin ne olduğuna dikkat edin arkadaşlar. :) Mesela bana gelen cihazın V4 olduğunu driverlardan (/lib/modules/3.13.5/extra/) anladım. zaten 5 adet spoiler altında imageler var. şimdilik v4 lonrisun için şu aşağıdaki imageleri patchlemişler.

V4 Images:
    Black Hole 2.1.1 (vu-hd)
    VTi 7.0.0 (d2z)
    openVIX Apollo 029 (d2z)
    openATV 4.2 vom 06.09.14 (d2z)
    Black Hole 2.1.2 (d2z)
    VTi 7.0.1 (d2z)
    Black Hole 2.1.3 (d2z)

• Asdaqq kullanıcısına yanıt
    Bir de bu site http://www.memobox.tv/download.asp var

benim se nin aldığım driver backup içeriği böyle;

brcmfb.ko

dvb-bcm7356.ko

fpga_directc.ko

procmk.ko
  • karandiru kullanıcısına yanıt
    Favorilerime aldım.:) Peki driveriniz aynı mı hocam? /lib/modules/3.13.5 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 19 Kasım 2014; 22:04:00 >
    benim ki böyle 3.3.8-2.0
  • Yeni driver gözüküyor lakin yüklenirse ne olur muamma.
     Klon Vu+ Solo2( Yalnızca klon cihazlar )
    Hocam sizin cihaz V3 şuan. Yanlız update ederseniz v4 geçer. vu-hd sitesinde UPDADE TOOLS_20140905 var. bi üst sürümdeki yazılımları kullanabilmek için RS232 ile güncellemeniz gerekiyor sanırım.

Daha önce rs232 ile tools u update yapmıştım !
    Neden 2 tane update tool var sizde fark ettini mi? Acaba birisi v3 diğeri v4 için olmasın. Alman forumunda yazılanlara göre UPDADE TOOLS_20140905.rar kullanmışlar. v3 ten v4 geçmek için.
    05.09.2014 update tool u yüklemiştim diğerini denememiştim..
  • şu andahttp://www.vu-hd.com/en/downs.htm sitesinden indirdiğim OpenPLİ 4.0 yazılımını kullanıyorum herhangi problem yok ama Blackhole 2.3.0 yazılımında problem vardı,siz yazılımı değiştirecekseniz deneyebilirmisiniz?
    rs232 usb adaptör almadan yazılımı değiştirmeyecem hocam. bişey olursa uğraşmayalım sonra.
    Profilinde Maltepe gözüküyor bende Kartaldayım 5 dakkalık mesafe seslensen ordayım.. hadi dene
  • bekle madem deniyeyim
    Hocam ilk once open pli 4.0 yukledim daha sonra blackhole 2.3.0 yukledim fakat, ekranda 2.1.1 olarak gösteriyor sanırım yazılımı yanlış yazmışlar.

sözde blackhole 2.3.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 19 Kasım 2014; 23:39:18 >
    Dostum Open Webif üzerinden Box info nun screen shoot ını koyarmısın?
    open pli 4.0 yuklediğim için firmware v3 geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 19 Kasım 2014; 23:55:13 >
    Karnel versiyonları aynı lakin firmware senin eski gözüküyor yazılım güncellenmedimi acaba?
  • BH 2.3.0 yüklediğimde yazılım 2.3.0 görünüyordu ama takılmalar yaptığı için kullanamamıştım,sende 2.1.1 gözüküyor yani box ın orjinal üstünde gelen yazılım..
    Hele şu rs232 usb adaptörü alayım da güncellerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdaqq -- 20 Kasım 2014; 0:03:10 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.