Şimdi Ara

inca noble

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda inca tabletler ile ilgili bir şey göremedim.

Bu tableti bilen kullanan var mı ? 700 tl eder mi?

hepsiburada inca

saygılar

• Arkadaşım aldı, kendisi çok memnun. Bende inceledim performansı çok iyi. Pilide oldukça uzun gidiyor diğer tabletlere göre. Ama ekran görüntüsü mükemmel diyebilirim. Sanırım bende en kısa zamanda alacağım. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
  • bende bu gün inca respect 10.1" siparişini verdim bakalım nasılmış (:
  • bende araştırdım iyi gibi duruyo. almayı düşünüyorum, alan arkadaşlar bilgi verebilirmi nasıl buldunuz tableti??
  • ben aldım. ürünün iki eksi yönü var sadece. 1. real racing 3 gibi büyük oyunda kasması 2. yanında hiç bir hediyenin olmaması. bunun dışında herşeyi çok güzel. şarzı çok iyi , antutudan 17000 puan aldı.
  • Birde aciklamalarda stereo hoparlor deniliyor fakat mini hoparlor mevcut cihazda.
  • Ben de almayı düşünüyorum ama nette hiçbir yerde aksesuarını göremedim. Kılıf ekran koruyucu nereden bulacağız bu cihaza bilen var mı?
  • turuncumercan T kullanıcısına yanıt
    Urun yaninda en azindan kilif ve ekran koruyucu verilmeliydi. Fiyat rakiplerine gore biraz pahali zaten. Birde bu mali 400 u overclock edebiliyormuyuz ?
  • İnca ya kılıf durumunu sordum yanıt geldi Buradaki kılıf tablet ile uyumluymuş.

Bir de finansbank kredi kartıyla alırsanız 75tl parapuan kazanıyorsunuz. Artı çeyrek altın hediyesi var. Bu haliyle yaklaşık 200 tl indiriminiz oluyor. Tablet size ortalama 500 liraya geliyor. Siparişi vericem kısmetse. Ürün elime ulaşınca yorumlarımı paylaşırım.
  • dikkat edin hepsiburada sadece iyi yorumları yayınlıyor. benim yorumumuda yayınlamadı. tablet iyi fakat realracing 3 gibi oyunlarda zayıf kalıyor. muhtemelen şarzı iyi gitsin diye gpu yavaşlatılmış yada gpu nun kendisi zayıf.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıp kullananların yorumlarını bekliyoruz.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    yorum büyük ve performans gerektiren oyunlar hariç güzel. onlar içinde gpu overclock edilebilirmi? nasıl edilir bilen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.
  • Ben Dark kullandım hiç memnun değilim, Arkadaşım incada çalıştı ama hiç marka olarak tavsiye etmiyor!
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de bugün inca noble siparişi verdim. Aslında Cube 30GT2 alacaktım ama hepsiburada kampanyasında çeyrek altın ve worldpuan olunca 700 TL'lik tablet cube 30gt2'yi çinden getirtmekten bile daha ucuza gelmiş oldu.

cpu,gpu,ram,rom tamamen aynı üstüne bu aletin ekran çözünürlüğü daha yüksek. Tek falso kamera gibi duruyor. Ama korkum rom desteği bulamamak.

Bu modelin dayandığı orjinal çin tablet modelini nasıl öğrenebiliriz. Belki onların romları uyumlu olur. Fikri olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesustr

Arkadaşlar merhaba,

Ben de bugün inca noble siparişi verdim. Aslında Cube 30GT2 alacaktım ama hepsiburada kampanyasında çeyrek altın ve worldpuan olunca 700 TL'lik tablet cube 30gt2'yi çinden getirtmekten bile daha ucuza gelmiş oldu.

cpu,gpu,ram,rom tamamen aynı üstüne bu aletin ekran çözünürlüğü daha yüksek. Tek falso kamera gibi duruyor. Ama korkum rom desteği bulamamak.

Bu modelin dayandığı orjinal çin tablet modelini nasıl öğrenebiliriz. Belki onların romları uyumlu olur. Fikri olan?

bende çok merak ediyorum. Stok romun sanırım gpu su yavaşlatılmış ve bu sebeple büyük oyunlarda performans ciddi anlamda yerlerde. Cihazı almayı düşünenler bunu göze alsınlar. Muhtemelen şarz iyi gitsin diye yavaşlatılmış diye düşünüyorum. uzmanlar bilir cihaz root edilip gpu frenkansı ile oynayabiliyor muyız ?

• http://www.galaksibilisim.com.tr/?urun-11085-inca-noble-it-097n Arkadaşlar bu fiyata alınırmı gazeteye çıkmış sordum ellerinde fazlasıyla stok varmış.Konu açılalı bayağı olmuş sizcede hala alınabilirliği yüksek bir ürünmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: startech

Arkadaşım aldı, kendisi çok memnun. Bende inceledim performansı çok iyi. Pilide oldukça uzun gidiyor diğer tabletlere göre. Ama ekran görüntüsü mükemmel diyebilirim. Sanırım bende en kısa zamanda alacağım. Ben kesinlikle tavsiye ederim.

hocam profilin basbas bagiriyor ben bu ürünün satıcısıyım ve bu profili nu yuzden açtım kullanıcı gibi tavsiye etmek için.. der gibi.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben de gittigidyor dan satın aldım. Kargo şu an yolda

• alan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

özellikle büyük oyunlarda kasma, batarya ve yazılım güncellemesi hususunda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.