Şimdi Ara

Elektrikli Soba ve Isıtıcı Cihazlar İçin Sıcak Fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
22
Favori
33.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 79,90 TL' ye satın aldığım bu ısıtıcı 6 metrekarelik banyoyu 5 dakikada hamam gibi ısıttı

BLYSS BANYO ISITICISI FH-310W
    http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/blyss-banyo-isiticisi-fh310w/6051-10805/
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

79,90 TL' ye satın aldığım bu ısıtıcı 6 metrekarelik banyoyu 5 dakikada hamam gibi ısıttı

http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/blyss-banyo-isiticisi-fh310w/6051-10805/

nasıl monte ettiniz foto gösterebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

79,90 TL' ye satın aldığım bu ısıtıcı 6 metrekarelik banyoyu 5 dakikada hamam gibi ısıttı

nasıl monte ettiniz foto gösterebilirmisiniz

Askılı yapmışlar.
    İçinden 3 adet askı vidası çıkıyor. Ben bunların 2 sini kullarak duvara astım. Dübel için matkapla deldim. Vidaların askı görevi görmesi için vida başlarını dübele tam sokmadım. Vida başlarının fayansın dışında kalması lazım.
    3 üncü askı vidası bu cihazı üst orta kısmından özel olarak sabitlemeye yarayan üçgen şekilli metal parçası için. Bu metal parçasının düz yüzeyi bıçak gibi plastiğin birleşme yerine rahatlıkta girebiliyor. Üçgen olan ucunda vida deliği var. Ama ben parçayı takmadan 2 vida ile sabitleyebildim.
    Cihaz 75cm lik elektrik kablosu ile geliyor. Elektrik kablosunun ucunda priz yok ama kablo uçlarını güzel bir şekilde açık bırakmışlar. Ben 3 liraya fiş alıp uzatma kablosuna bağladım.

• http://www.n11.com/fakir-th2000-kule-seramik-isitici-P15003721 bende seramik ısıtıcı düşünmeye başladım artık fakir marka dışında minimum 500wat da çalışma imkanı sağlayan başka ısıtıcıya rastlamadım bilinen marka ve modeller bu konularda çok iyi benim için elektirik tüketimi çok önemli seramikte önerilere açığım şimdilik fakir diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid06

http://www.n11.com/fakir-th2000-kule-seramik-isitici-P15003721 bende seramik ısıtıcı düşünmeye başladım artık fakir marka dışında minimum 500wat da çalışma imkanı sağlayan başka ısıtıcıya rastlamadım bilinen marka ve modeller bu konularda çok iyi benim için elektirik tüketimi çok önemli seramikte önerilere açığım şimdilik fakir diyorum

Kargo Ücreti : Alıcı Öder

• Fakir Seramik ısıtıcı
    Fon ısıtıcı 1200w

sizce bu iki üründen hangisi hadi bakalım..? kararsız kaldım.

verim..?
    tüketim..?
    karr.? :)
  • ayak ısıtıcılar için tavsiyeniz var mı
    ufo marka diğerlerinin iki katı değer mi sizce?
  • havalar da soğudu iyice
  • http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34827504-32506-fire-x-11-dilim-radyator-ndb-1u-25-11

Şu ürün hakkında bilgisi olan var mı? Ayrıca genel olarak en tasarruflu ürünler hangileridir? Ufo mu yoksa linkteki gibi yağlı radyatörler mi? Odamı ısıtmanın sorun olacağını sanmıyorum ufak sayılabilecek bir oda. Önceliğim fiyatı. Ve faturaya getireceği yük tabi ki.

Edit:http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/blyss-hd9077q-7-dilim-yagli-radyator/12381-18459/
    http://www.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/9-dilim-yagli-radyator-hd9079q/5865-10567/
    bunlar da uygunmuş baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 7 Aralık 2013; 23:00:33 >

• dün bi adam elinde el arabasıyla zass marka yağlı radyatör götürüyordu hemen kostum amca kaç para dedim satılık değil evlat 2. el evkurculardan satın aldım dedi. Kaça aldın dedim 30 TL dedi yuhhh dedim çalışıyomu bari dedim denedik el yakıyo dedi vay be dedim başka varsa banada alalım dedim tek kalmış dedi ama bi tane daha gelecekmiş onuda bana ayarlıcaz inş

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

ayak ısıtıcılar için tavsiyeniz var mı

Bence değmez. Myso marka olanından kullanıyorum yıllardır. 30 liraya almıştım. Gayet memnunum. Ufo'da derece ayarı filan varsa belki kullanışlı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

quote:

Bence değmez. Myso marka olanından kullanıyorum yıllardır. 30 liraya almıştım. Gayet memnunum. Ufo'da derece ayarı filan varsa belki kullanışlı olabilir.

myso nekadar sıcaklıga ulasıyor bilgi varmı?
    el yakacak kadar ısınıyormu? yoksa ılıkmı?
    kademe varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

quote:

myso nekadar sıcaklıga ulasıyor bilgi varmı?
    el yakacak kadar ısınıyormu? yoksa ılıkmı?
    kademe varmı?

bende ikisi de var ufo ve myso var ufodan daha iyi. el yakmayacak sıcaklığa geliyor ama çorapla bi zaman sonra dayanamıyorum ben. kapatıyorum azcık soğuyor. açma kapama bile yok.

• Ayak ısıtıcısı almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem ALF almalarıdır. UFO'nun yan markası diye biliyorum. 70 liraya aldım kliksadan. Açma kapama düğmesi ve sıcaklık ayarı var. Ayağınız yanınca kapatmanıza gerek yok kısabilirsiniz yani.

MYSO filan ufuruk şeylere bulaşmanızı tavsiye etmem. Aç/kapa düğmesi bile yokmuş, yuh diyorum yani! Vakti zamanında biz de ucuzuna kaçıp arçelik radyatör almıştık hem ısınamamıştık hem de elektrik kaçırıyordu dokunamıyorduk. Ucuz mal işte.

biri (myso) 30 lira diğeri(alf) 80tl. insaf yani, diyerek sizleri orta kalite bir cihaz almanız konusunda ikaz ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Ayak ısıtıcısı almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem ALF almalarıdır. UFO'nun yan markası diye biliyorum. 70 liraya aldım kliksadan. Açma kapama düğmesi ve sıcaklık ayarı var. Ayağınız yanınca kapatmanıza gerek yok kısabilirsiniz yani.

MYSO filan ufuruk şeylere bulaşmanızı tavsiye etmem. Aç/kapa düğmesi bile yokmuş, yuh diyorum yani! Vakti zamanında biz de ucuzuna kaçıp arçelik radyatör almıştık hem ısınamamıştık hem de elektrik kaçırıyordu dokunamıyorduk. Ucuz mal işte.

biri (myso) 30 lira diğeri(alf) 80tl. insaf yani, diyerek sizleri orta kalite bir cihaz almanız konusunda ikaz ediyorum.

30 TL'ye my so al 1 TL'ye de açma kapama tuşu koy etsin hepsi aynı işi yapıyor temel olarak. Myso ve ufonun içini açtık temel olarak aynı şeyler. Ufo hediye gelmese almam. Gerek yok fazla para vermeye HB den alın bi Myso bozulursa iki yıl içinde ücretsiz yenisi ile değiştirir. Yanlış bilgi vermeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    Hocam iş sadece açma kapama değil ki. Kademe tuşları da yokmuş yani. Sana 1. derece yetecekkken 3. derecede ayağını haşlayacaksın, baktın olmuyor fişi çekeceksin. Bu mu? Ayrıca sorun çıkarma katsayısı (kırılma/elektrik kaçağı vs. ) ortalama bir markanın daha düşüktür. Ayrıca 200 tl verip ufo alınmasına ben de karşıyım, kabul. Ama 70 lira verecek kadar değerli bence. (ALF)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Hocam iş sadece açma kapama değil ki. Kademe tuşları da yokmuş yani. Sana 1. derece yetecekkken 3. derecede ayağını haşlayacaksın, baktın olmuyor fişi çekeceksin. Bu mu? Ayrıca sorun çıkarma katsayısı (kırılma/elektrik kaçağı vs. ) ortalama bir markanın daha düşüktür. Ayrıca 200 tl verip ufo alınmasına ben de karşıyım, kabul. Ama 70 lira verecek kadar değerli bence. (ALF)

Herkesin kendi kararı ben mysodan memnunum. Bu tip ürünler iki yıl kullanılıyor gerçekten sonra iç malzemeleri bozuluyor 2 Myso 4 yıl yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşyerinde günboyu masa altında kullanmak için ayak ısıtıcı alacağım. Hangi marka almak lazım. Sorun çıkarmasın yeter. Ufo'nunkinde uzaktan kumanda olayı var. Gerekli oluyormu bu kumanda.
    Üstte alfden bahsetmiş bir arkadaş. Ortalama fiyat 75-100 arası gibi bu cihazlarda herhalde.

Ayakkabıyı eritme gibi birşey olmuyor diimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.