Şimdi Ara

Rockstar, Ünlü Bir Seriye Yeni Oyun Yapıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     2008 yılında Rockstar Games çatısı altına giren stüdyo Rockstar New England'dan heyecan verici bir haber geldi. Stüdyonun baş grafik mühendisi Doron Feinstein, LinkedIn profilinde ilginç bir listeleme yaptı.

Kotaku'da çıkan bir habere göre Feinstein, şu an için çalıştığı proje olarak LinkedIn sayfasında, "Rockstar Games'in ünlü bir serisinin yeni oyunu"nu gösterdi. Fakat haber çok çabuk yayılınca Feinstein'in sayfasındaki bu ibare kaldırıldı.

Rockstar New England, 2008 yılından bu yana yardımcı stüdyo olarak karşımıza çıktı. Sadece kendine ait bir oyunu olmayan stüdyoyu Bully, Max Payne 3 ve Grand Theft Auto V'in yapımında yardımcı yapımcı olarak gördük.

• Yeni Red Dead veya Max Payne olabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence bully 2 geliyor arkadaşlar...
  • Bence Max Payne 4.

• Bence Rockstar'ın bir sonraki oyunu Bully olacak. Bir süre önce Bully hakkında demeçler vermişlerdi. Hatta Houser, 2011 yılında da şöyle bir açıklamada bulunmuştu

quote:

"Çoğu insanın aksine bir oyun bittikten sonra onun devamını yapmak için biraz ara vermeyi seviyoruz, bu şekilde oyun hakkındaki heyecanı veya hayal kırıklığını ve diğer tüm şeyleri iyice öğrenip, tecrübe edip bir sonraki oyunda gerçekten ne yapmamız gerektiğini buluyoruz. Her ne kadar, tıpkı Max Payne gibi, bu oyuna hayran da olsak, demin bahsettiğim nedenlerden dolayı Bully'nin devam oyununu hemen yapmak istemedik. Çalışanlarımıza 'Önce bir Max'i bitirelim ondan sonra Bully ile neler yapabileceğimize bakarız' dedik. Kısacası yeni oyun, bir yer açılması için bekliyor."
  • Yeni nesil bir midnight club olabilir mi acaba ?

• Bully 2 diye tahmin ediyorum. 1. oyununu oynamayan varsa kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rangle

Yeni nesil bir midnight club olabilir mi acaba ?
    Ben onu yine Rockstar San Diego'dan beklerim.
  • RED DEAD REDEMPATİON 2
  • Gönlümden Red Dead geçiyor. Ne güzel olur yeni nesilde :)

• Diğer yarış oyunlarına rakip olabilecek grafiklerde bir midnight club aşırı satar
  • rdr2
  • Ünlü 1 seri diyor. Bully ile seri değil ki seri olmaya aday, Bilinen Seri olarak RDR, Midnight Club ve Max payne var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 19 Ekim 2013; 6:38:20 >
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Notable game series[edit]

Grand Theft Auto series (1997–present)

Midnight Club series (2000–2010)

Max Payne series (2001–2012)

Manhunt series (2003–2007)

Red Dead series (2004–2010)

red dead bir seridir hocam , ps2 Red Dead Revolver , ps3 Red Dead Redemption

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riwalp -- 19 Ekim 2013; 5:44:40 >
  • PS2'de ki RDR unutmuşum, düzeltme için teşekkürler yorumu değiştirdim, ünlü seri içinde Manhunt şiddet öğelerini fazla içerdiğinden daha çok bilinen Midnight Club, Max Payne ve RDR varken önlerden yer kapması zor gibi..
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    max payne 3 yeni çıktı o yüzden gelmez çünkü rockstar genelde 4 senede bir oyun anca çıkarır, benim tahminim gta 5 deki harita tabanını alıp red dead harıtası için düzeltecekler , fazla uğraşmadan , max payne 3 de kullandıkları oyun motorununda yardımı ile yeni nesile hazırlayacaklar . ben midnigt clup u düşünmüyorum , piyasada yarış oyunu çok fazla ama kovboy oyunu yok. o yüzden red dead çok kazandırdı ve yeni nesile hazırlayacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurts

max payne 3 yeni çıktı o yüzden gelmez çünkü rockstar genelde 4 senede bir oyun anca çıkarır, benim tahminim gta 5 deki harita tabanını alıp red dead harıtası için düzeltecekler , fazla uğraşmadan , max payne 3 de kullandıkları oyun motorununda yardımı ile yeni nesile hazırlayacaklar . ben midnigt clup u düşünmüyorum , piyasada yarış oyunu çok fazla ama kovboy oyunu yok. o yüzden red dead çok kazandırdı ve yeni nesile hazırlayacaklardır.

red dead 3
    good bad and ugly
    3 karakter gta 5 gibi :=) aha buraya yazıyorum 3 karakter olayı çok tuttu artık r* tek karakterli oyun çıkarmaz
  • @S-BeatZ,

Hocam çok büyük bir spoiler verdiniz, helal olsun.

• Akıl sağlığın yerinde mi? Oyunun sonunu söylemişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatalarından ders çıkarmış yeni bir Max Payne olabilir mi acaba.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.