- x
mobogenie nedir??
43 Cevap44229 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

197 Mesaj
18 Ekim 2013; 23:58:11 

Telefonum cebimdeydi bu apk inmis kendi kendine yuklenmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışı falan değil kardeşim! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

96 Mesaj
5 Kasım 2013; 1:33:50 

Kardeş az öncede benim telefona inmiş kendi kendine sende hangi uygulamalar var sayarmısın bana böylece ortak uygulamaları bulup onlardan birinin indirdiği kanısına varabiliriz... Bu arada programa ait bi açıklama buldum...

Mobogenie, kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden Android cihazlarına bağlantı kurarak, Android cihazları içerisinde yer alan dosyaları görüntülemelerine ve farklı düzenlemeler yapabilmelerine olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Aynı zamanda telefonunuz üzerinde yüklü olan uygulamaları, kişi listenizi, mesajlarınızı ve çok daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz Mobogenie sayesinde isterseniz bilgisayarınız aracılığıyla telefonunuz üzerinden mesaj bile gönderebilirsiniz.

Sadece telefonunuz üzerinde yüklü olan uygulamaları görüntülemek dışında, Google Play üzerinden telefonunuza yeni uygulamalar ve oyunlar da indirmenize olanak sağlayan Mobogenie, gerçekten hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulamadır.

Tüm bunların dışında kullanıcılara en son çıkan melodileri ve ekran görüntülerini de seçerek telefonları üzerine yükleyebilecekleri farklı seçenekler sunan Mobogenie sayesinde telefonuma nereden melodi veya ekran görüntüsü bulabilirim derdine de son vermiş olacaksınız.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuz üzerinde yapmak istediğiniz tüm işlemleri kolayca bilgisayar ortamında yapmanıza izin veren Mobogenie, Android akıllı telefon sahibi her kullanıcının mutlaka bilgisayarları üzerinde yer alması gereken yazılımlardan bir tanesi.

Bizi Eskiler Tanır Yeniler Örnek Alır...

197 Mesaj
5 Kasım 2013; 17:11:36 

çok fazla var dostum, sen sayarsan seçebilirim yaklaşık 40 tane uygulama yüklü.

İmzanız kural dışı falan değil kardeşim! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7986 Mesaj
14 Kasım 2013; 17:33:57 

Bu uygulama benim telefonada indi neyin nesi bilen varsa cok makbule geçecek

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

2684 Mesaj
15 Kasım 2013; 14:01:58 

az önce bende de benzer durum oldu. kendiliğinden indirmiş..
sildim direk kurmadan.

erişim yetkileri ve kendiliğinden inmiş olması hoşuma gitmedi açıkcası..

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba

4677 Mesaj
15 Kasım 2013; 14:52:34 

Ben de daha dün format atmıştım cihaza. Bugün sık kullandığım uygulamaları marketten yükledim. Az önce tarayıcıya girdiğimde bu uygulamayı indirmiş. Kendi kendine neden indiriyor anlamış değilim. Sanırım kullandığımız uygulamalardan birisi yapıyor.

"Dünya'nın En Tehlikeli Hali, Cehaletin Örgütlü Eyleme Geçme Halidir." Goethe

197 Mesaj
15 Kasım 2013; 17:02:11 

Nerdeyse tüm telefonu kullanma izni istemesi de ayrı bir konu.

209 Mesaj
15 Kasım 2013; 23:05:19 

Kurmayın kesinlikle.Bazı sayfalarda size sormadan telefona indiriyor. Ad.blok kurana kadar bende bir kaç sayfada bununla karşılarştım.(APKmania gibi oyun aradığım download yapmaya çalıştığım sitelerde)

236 Mesaj
18 Kasım 2013; 22:01:19 

Arkadas ne illet bisymis bu. Abartmiyorum belki yuz kere yuklendi ben diliyorum o yukluyor. Hatta bazan bakiyorum dort bes tane indirmis. Nette gezerken habire kendikendine indiriyor.. virusmu acaba nedir..

GÜNLERİN YORGUN YENİĞİ.....
ÖLÜRSE ÖLÜR.. (IVAN DRAGON)

197 Mesaj
18 Kasım 2013; 22:08:05 

nedenini bilmiyorum ama sürekli bende de yüklüyor

3 Mesaj
25 Kasım 2013; 10:33:04 

Aynı olay bana da oluyor . Nedenini bilmiyorum ama APKMania gibi sitelerden .apk dosyası indirirken adf.ly gibi url kısaltma sitelerinde iken reklam amaçlı iniyor bence virus değildir zaten konunun başında yazdığı gibi yararlı bir uygulama olabilir

475 Mesaj
25 Kasım 2013; 13:23:16 

top eleven'dan token kazanmak adına indirmiş olmayasınız?

456 Mesaj
14 Aralık 2013; 12:34:48 

bu uygulama bende de otomatik androide iniyor, hemde androidi açar açmaz yani bir site açmadan daha... yüklenen bir uygulama ile geliyor olabilir.
sevimsiz bir durum indirilenler klasöründe de bulamıyorum şuan nereye iniyor anlamış değilim.

APKMANIA.COM dan indirdiginiz bir dosya var mı galiba bu site ile alakalı diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekmece -- 14 Aralık 2013; 12:38:52 >

197 Mesaj
14 Aralık 2013; 13:01:48 

quote:

Orijinalden alıntı: cekmece

bu uygulama bende de otomatik androide iniyor, hemde androidi açar açmaz yani bir site açmadan daha... yüklenen bir uygulama ile geliyor olabilir.
sevimsiz bir durum indirilenler klasöründe de bulamıyorum şuan nereye iniyor anlamış değilim.

APKMANIA.COM dan indirdiginiz bir dosya var mı galiba bu site ile alakalı diye dusunuyorum

gangstar rio indirdim ondan büyük ihtimal, telefonu fabrika ayarlarına çektim rahatım.

2684 Mesaj
14 Aralık 2013; 14:59:04 

wowhead diye bi site war.
world of warcraft oynayanlar bilir.
mobilden girince (opera browser) uyarı veriyo..
mobigenie durumu var naapalım kabul edelim mi diye
iptal dersem opera kapandı kusura bakmayın diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 14 Aralık 2013; 14:59:51 >

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba

7057 Mesaj
14 Aralık 2013; 15:07:34 

Kendi kendine inmesi çok can sıkıcı.

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

5 Mesaj
17 Aralık 2013; 13:04:52 

Bende de aynı durum söz konusu. Siliyorum yine indiriyor. Bu duruma bir çözüm bulabilen oldu mu?

534 Mesaj
17 Aralık 2013; 14:38:37 

Google Play Seçenekleri tarzı bir uygulama vardı o olmadan indirmeye, youtube'a giriş yapmaya izin vermiyordu ve google play'i açınca kendiliğinden iniyordu. Belki google tarafından yapılmış başka bir programdır yapımcıya bakan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavister -- 17 Aralık 2013; 14:39:00 >

5732 Mesaj
4 Ocak 2014; 15:05:18 

apk sitelerinden bulaşıyor. Şansa bak ki önce denerim sonra alırım dediğim bir emulator sayesinde bulaştı.

T@rıq isimli kullanıcı 98 liramın üstüne yatmıştır. Bu tip insanlara karşı dikkatli olalım.

"freepanorama.blogspot.com"___ Intel SB 2600k@4.5ghz, Asus p8p97-m pro, Zotac gtx660, Corsair h60i

2766 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
azsussan
4 Ocak 2014; 17:59:14 

Ne illet birsey bu? Nasil inebilir kendiliginden?

1377 Mesaj
9 Ocak 2014; 12:51:46 

Bende 1film izlemeye çalışırken sayfadan çıkıp bu indirme başlıyor tamam indirdi hadi film izliyim diyorum yine aynı

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...

1284 Mesaj
9 Ocak 2014; 16:22:57 

indirdim,rahatladi,tek basina girisimlerde bulunmuyor.
pratik gibi,kullanan varmi ?

41 Mesaj
10 Ocak 2014; 19:48:31 

Apple'ın Safari Tarayıcısını kurarken de bu programı kurmanızı öneriyor. Zaten bayağı tanınmış ve kullanışlı bir uygulama. Korkmanıza gerek yok. Fakat nasıl yüklendiği konusu beni de meraklandırdı..

177 Mesaj
12 Ocak 2014; 23:06:04 

Merak etmeyin virüs değil.Sadece shorten url sitelerinin reklamları aracılığıyla yüklenen birşey bu.Ayrıca Dolphin browser kullanırsanız kendiliğinden inmez, onay ister indirilsin mi diye

"Aptallarla tartışmayın. Önce sizi kendi seviyesine çekerler, o seviyede tecrübeli oldukları için tartışmayı kazanırlar"

2572 Mesaj
13 Ocak 2014; 1:12:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Kakashi-sensei

Merak etmeyin virüs değil.Sadece shorten url sitelerinin reklamları aracılığıyla yüklenen birşey bu.Ayrıca Dolphin browser kullanırsanız kendiliğinden inmez, onay ister indirilsin mi diye

bilgisayarıma, benim iznim olmadan kuruluyorsa, o zaman virüstür. kimin tavsiye ettiğinin, önemi yok. bu program yüzünden, bir kaç yıldır kullandığım ve memnum kaldığım, jdownlander'dan da vazgeçtim.

Eğer bir şey öğrenemediysen, sınavın bir anlamı yoktur.(Kral Bumi, Avatar The Last Airbender)

[DH] Öğretmenler Odasi!

4325 Mesaj
13 Şubat 2014; 13:46:29 

Benim tele inmedi velet
Aman inmesiin daha iyi suan 92 tane uygulama var ve hic birinde inmedi avira sagolsun avirayi kurun hayatin tadini cikarin

Bu mesajda bahsedilenler: Teal&#39;c

İNTEL CORE 2 DUO E7400 2.80CHZ(O.C 4.20 CHZ)\\ASUS P5KPL 2.0 ANAKART\\DRR2 2GB RAM\\AMD HD 5670\\SEGATE BARCULA 1TB SATA3 6GB \\EVERST 500EPS 500 WAT PSU\\AOPEN KASA

170 Mesaj
16 Şubat 2014; 16:18:55 

Internetten sogudum her yerde cikiyor lanet sey

817 Mesaj
16 Şubat 2014; 16:59:04 

Tam bir virüs program...

1021 Mesaj
16 Şubat 2014; 17:06:41 

Reklamlarıyla nefret ettiren alternatif market uygulaması...

Türkiye Türklerindir!

137 Mesaj
20 Şubat 2014; 22:08:52 

arkadaslar ayarlar dan guvenlige girin. bilnmeyen kaynaklar i devre disi birakin. bir daha hic bi site sizden onay almadan otomatik apk yumleyemez

--

89 Mesaj
5 Nisan 2014; 0:47:27 

Selam bu mopogenie.apk midir nedir devamli karsima cikiyor otomatik iniyor bazen virüs olduğunu dusunuyorum avg ile felen taradim bulamadi birsey. Birkac foto cektim bunlar virus mudur ?

Resimleri telefondan yukleyemedim isimlerini yaziyorum.

AutoPreconfig, CSC, Mobil İzleyici, Perso, Preconfig bunlardan suphelendim.

221 Mesaj
5 Nisan 2014; 0:55:47 

Allah ın belası...

89 Mesaj
5 Nisan 2014; 23:11:36 

nasıl silcez bunu ?

1821 Mesaj
17 Mayıs 2014; 11:58:03 

Mobil milliyet'e girerseniz görürsünüz, otomatik olarak apk iniyor. böyle bir manyaklık var mıdır arkadaş?

İsteyen denesin..

255 Mesaj
18 Mayıs 2014; 18:16:43 

bende malum sitelerde gezerken iniyor bu meret indirmeler bölümünde 60tane falan vardır..

68 Mesaj
25 Mayıs 2014; 17:25:59 

Arkadaşlar bu illet hem uydu cihazima hemde cep tele dadandi . Bıktım valla . Bence film izle uygulamalarından veya sitelerinden bulaşıyor. Hiç bir isede yaramiyor . Varken bile tekrar tekrar kendi kendine iniyor . Sağlıklı birşey olsa böyle virüs gibi olmamali. Demekki bir ipneluk var bu iste

1452 Mesaj
25 Mayıs 2014; 17:36:41 

Allah belasını versin bu mobo nun internette kendine giden bir reklamı görmeden gezemez olduk. Hadi indirmek ister misiniz diye sorsa ya da anasayfasına yönlendirse neyse ama direk indirmesi uyuz ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kuralınız imza dışıdır || Uymanız gereken kural imzalarını tıklamak için okuyunuz.

4677 Mesaj
25 Mayıs 2014; 17:42:21 

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Mobil milliyet'e girerseniz görürsünüz, otomatik olarak apk iniyor. böyle bir manyaklık var mıdır arkadaş?

İsteyen denesin..

Şimdi milliyet'in mobil sitesine girdim, indirmedi benim telefonda. Başka sitelerde indirebiliyor yalnız.

"Dünya'nın En Tehlikeli Hali, Cehaletin Örgütlü Eyleme Geçme Halidir." Goethe

1821 Mesaj
25 Mayıs 2014; 20:32:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Şimdi milliyet'in mobil sitesine girdim, indirmedi benim telefonda. Başka sitelerde indirebiliyor yalnız.

Evet kaldirilmis. Bugun girdim ve kendiliginden yuklemedi.twitter da sikayetler de olmus. Milliyetin izin verip sikayetlerden sonra kaldirdigini dusunuyorum.

1284 Mesaj
25 Mayıs 2014; 23:35:52 

bunu dogru duzgun kullanan yokmu ?

114 Mesaj
28 Mayıs 2014; 14:11:17 

iyi yanı var uygulamaları yeni versiyonu varsa bana söylüyor ve yüklüyorum.ayrıca izinsiz hiç bir program kurmuyor bana soruyor iptal ediyorum %50 sevdim %50 sevmedim

117 Mesaj
29 Mayıs 2014; 12:13:26 

Arkadaslar aynı sorun bende de vardı uygulamalara girdim tüm uygulamalar oradan indirme yöneticisine basıp onu devre dışı bıraktım şimdi yüklenmiyor hiç bir şey

63 Mesaj
12 Ağustos 2014; 21:08:51 

Selamun aleykum.konu biraz hortlamis gibi, en azindan benim sucum olmayacak :D tabletimde tarayiciya girince otomatik olarak birkac siteye yonlendiriyor beni.birkac dedigim yani mesela aciyorum tarayiciyi, a sitesi aciloyor.baska bir zaman ise b sitesi aciliyor.Baidu.com gibi bir yer aciyordu google gibi bir tarayici sanirim ve cince.yakin zamanda bir baktim 3-4 uygulama var ama ben indirmedim.otomatik indirmis.iclerinde o baidu.com dedigim seyle alakali biseyler vardi.baidu tarayici miydi neydi oyle bisey.hadi neyse her ne kadar kullanmasam da yararli bisey indirmis gibi.ama nasil izinsiz indiriyor? Birkac gun oncede poker, ve bir oyun indirmksti.sildim bidaha indirdi.bende dedim olmayacak boyle.tableti formatladim.Daha dun yada onceki gun formatladim.ardindan actim biraz zaman gecti ki yeni birsey farkettim.mobognie indirilmis.silmeye calisiyorum silinmiyorda.yani silme secenegi yok.ve hala poker indirmeye dvm ediyo.siliyorm bidaha indiriyor.bunlar virusmudur nedir acaba?Sonucta kafasina gore iniyor ve baska seylerde indirilebiliyosa aklima ilk gelen cihazimin izlendigi yani :D malum birsuru teoriler var ortalikta.acaba bu haysiyetsizler bzi izlemeye falanmi calisiyor? Bu indirme sorununu cozebilecek varsa yazsin lutfen.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » HTC » mobogenie nedir??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531