Şimdi Ara

>>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
4
Favori
7.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok ısınıyor telefon varmı çözümü,suya sokmaktan başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 28 Haziran 2014; 1:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Kitkat gelecek merak etmeyinn

Ben 442 NEE kurdum. Gayet iyi ama hala sıcak :) CSC olayı SE oluyor yalnız bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alali iki gun oldu. Gri rengini pendik pandora mediamarkt dan genpa garantili 1299tl aldim.. yanina mobil usb bellek, tasinabilir pil verdiler (prizin olmadigi yerde takiosun cihaz sarj oluyo) bide bluetooth kulaklik hediye ettiler..

Cihazin pil ömrü akiciligi saglamlik hissi gercekten beni tatmin etti.. ekran konusunda benimde suphelerim vardi amoled olmamasi dusunduruyodu.. ama cihazi aldikdan sonra eski cihazim s4 mini ile dusununce cok canli ve parlak geldi active ekrani.. parlaklik en dusukte kullanmam bile yetiyo.. daha suya sokmadim cesaret edemedim.. bence uzun sure cihaz degistirmek istemeyenler kesinlikle s4 active alsinlar

Son olarak s4 mini aldigimda da ilk iki ay cihazim cok isiniyodu.. daha sonra bu sorun kendiliğinden gecti.. s4 active de cok rahatsiz edici olmasada hafif ust kısımda isinmalar oluyo.. s4 mini gibi umarim zamanla cihaz toparlar kendini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skymoon34 -- 2 Temmuz 2014; 16:55:12 >

• Mahferer nasıl kurdun 4.4.2 yi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de bu telefondan almıştım ancak

http://forum.donanimhaber.com/m_94061571/f_//tm.htm#94061571

konusunda paylaştığım bir sıkıntıyla karşılaştım. Sizlerde durum nasıl? Bilgisi veya tecrübesi olanlar paylaşırsa çok mutlu olurum. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Arkadaşlar merhaba. Ben de bu telefondan almıştım ancak

konusunda paylaştığım bir sıkıntıyla karşılaştım. Sizlerde durum nasıl? Bilgisi veya tecrübesi olanlar paylaşırsa çok mutlu olurum. Teşekkürler

Kardew ben cihazi yeni aldim bendede o aciklik var. Yarin foto gonderirim.. ama suya sokmadim henuz

• quote:

Orijinalden alıntı: skymoon34

quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Arkadaşlar merhaba. Ben de bu telefondan almıştım ancak

Kardew ben cihazi yeni aldim bendede o aciklik var. Yarin foto gonderirim.. ama suya sokmadim henuz

Bence kesinlikle suya sokmayın. Çünkü bu telefonun belli bir serisi anladığım kadarıyla hatalı üretilmiş. Deneyip su alanlar var ki garantiyi hemen götürüyor samsung ama hiç bir şekilde su almayanlar da var.

• Biz hanımın telefonu suda yıkıyoruz sorun yok
  • quote:

Biz hanımın telefonu suda yıkıyoruz sorun yok

Hocam cerceve kenarlarinda açıklık var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtatr09

Mahferer nasıl kurdun 4.4.2 yi?

Sammobile'den NEE indirdim. Odin ile kurdum ;) S4 LTE cf-root'u ile de root ettim

• quote:

quote:

Arka kapağı alttan yerleştirerek kapatın 1. Sağ sol üst bastırmadan sonra flaşın 2 cm altına tık sesini duyacak şekilde bastırın 2. Suya sabuna sokun 3

• quote:

quote:

yok
  • 1150 tl ye aldığın telefonla korkmadan her oyunu oynayabilmek süper bir şey...Sim kartın mikro olması gerekiyor.2,5 gb lik madagascar 3 filmini attım,o kadar zevkliki anlatamam.Serbest 11 gb tan fazla dahili hafızası var...Beko tv ye tanıttım ve başka bir şeye yapmadan evdeki vestel tv yi de kontrol edebildim.Ters çevirince görüntü ve müzik susuyor.Süper...
  • Sizde cihazin ram kullanimi nasil? Bende 0.98gb / 1.78gb cikiyo.. sizde kac?

• Bende boş RAM 600lere iniyor. Bakıyorum Telefon (com.android.provider.com) uygulaması 150 MB RAM harcıyor. S2 S4 Mini ve Note2 kullandım böyle şey görmedim. Mecburen smart ram booster kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bende boş RAM 600lere iniyor. Bakıyorum Telefon (com.android.provider.com) uygulaması 150 MB RAM harcıyor. S2 S4 Mini ve Note2 kullandım böyle şey görmedim. Mecburen smart ram booster kurdum

Uygulamadan memnunmusun hocam? Bende clean master yuklu..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bende boş RAM 600lere iniyor. Bakıyorum Telefon (com.android.provider.com) uygulaması 150 MB RAM harcıyor. S2 S4 Mini ve Note2 kullandım böyle şey görmedim. Mecburen smart ram booster kurdum

Uygulamadan memnunmusun hocam? Bende clean master yuklu..

Memnun kalmadım kaldırdım. Zira ya uygulamaların hemen hepsini beyaz liste denilen durdurulmayacaklar listesine alman gerekiyor ki müzik dinlerken uygulama müzik çaları kapatmasın. Başka bir müzik çalar (mesela musixmatch) kullanıyorsun beyaz listeye alıp. Öyle oluyor ama uygulama ram'i optimize edeceğim diye kararsızlıklar yaratıyor. Neticede çoğu uygulama beyaz listeye alınınca ram de yeterince optimize edilemiyor. Çok bi işr yaramıyor yani. Ama ben Nordic 4.4.2 yükledim o da var. Belki 4.2.2'de daha iyi çalışır. Ki benim tel root'lu yani experimental özellikler de seçilebiliyor. Şimdi İOLO'nun auto memory manager'i deniyorum. O daha faydalı gibi..

• Bende Haziranın 22'sinde merterdeki mediamarketten 1099 tlye alıp s4 active kullananlara katıldım :).Türkiyede satılan S4 ten farkı 8 mp kamerası, su geçirmezliği, çok düşük sar değerlerine sahip olması, muhteşem parlaklıktaki ips lcd ekranı,4G desteği vermesi,1.9 ghz 4 çekirdek snapdragon APQ8064AB işlemciye (Amerika'da satılan LTE s4 lerle aynı işlemci)ve 450 mhz de çalışan adreno 320 gpu'ya sahip olması.Greksiz servisleri programları kapatınca kullanıma göre 1.5 gün-2 gün gidiyor pili.
     >>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownmesenger -- 12 Temmuz 2014; 11:41:34 >

• Nirde kaldı bu 4.4.2 kitkat yolda başına bişey mi geldi acep bilen var mı?
  • Kesin tarih verildi mi 4.4.2 için ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.