Şimdi Ara

iPhone 4'e jb yapsak spotify ücretsiz gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birde ben de şuan ios 7 var.Onun güncellemesi de düşürülebiliyor mu?
    S değil. :/

• iPhone 4'lerde bildiğim kadarıyla alt sürümlere geri dönüş mümkün ama dönmek istediğiniz sürüme ait SHSH dosyalarınız olması gerekli. Spotify ise zaten ücretsiz appstore'da, ücretsiz üyelikten bahsediyorsanız eğer bu ay bir değişiklik olmadıysa ücretsiz olarak sadece deneme hesaplarını kullanabiliyorsunuz.

Göz atın :http://www.eksiduyuru.com/duyuru/576777/spotify-turkiye-den-kullanmak
    Eski sürümlere dönüş için:http://forum.donanimhaber.com/m_81663045/tm.htm
  • spotify ücretsiz değil mi zaten?
    Ben yenizellanda mağazasından indirmiştim gerçi ama,

sürüm düşürme için arkadaşın dediği yardımcı olur
  • Hocam ben hiç bir dosyayı yedeğe almamıştım.Direk update yaptım.Okuduğum kadarıyla benim için artık geri dönüş yok galiba...

edit:hocam ben çok yanlış anlamışım,sürüm yedekleri varmış oradan temin edebiliyormuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B111CD008 -- 18 Ekim 2013; 23:43:41 >
  • Spotify'ı jb bile olsa premium kullanamazsınız para ödemedikten sonra.

Edit: free trial (ücretsiz deneme) yaparsanız kullanabilirsiniz belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 18 Ekim 2013; 23:43:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben betalarını kurmuştum sürünüyordu telefon(i4)
    sende durum nedir?

bir de ios 4.1 dönüşü yapabilirsin istersen(bence istemezsin )
  • Eski sürüme geçmeden bu işi halletmek için tunnel bear ile vpn ayarlarını yaptım.Us üzerinden app store'u da değiştirdim.Gelgelelim spotify 48 saatlik deneme süresi veriyor.Dediği gibi 15 günlük deneme süresi vermedi anlayacağınız.Şimdi iki günde bir yeni bir e-psota adresi alıp kullanmak gerekiyor o da çok sıkıcı olucak.Her seferinde listeyi yenile falan... Başka bir yol bilen var mı? Yada eski sürümlerde deneyen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.