Şimdi Ara

LUTFEN YARDIM ADSL MODEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben evımde adls modem kullnmaktayım 3 aydır sorunsu econ marka modem kullanmaktaydım modem lınk vermedı arızaya gonderdım .onun yerıne yenı bır modem aldım pegasus 845s marka.
    modem 2 gun calıstı daha sonra arıza verdı arıza sebebı lınk var fakat arayuze gırelımyor neyse teknık servıse gonderdım bu arada satıcı bana aynı modemın yenısınden tekrar verdı 1 gun sonra gene aynı arıza hadı onuda gonder bu sefer satıcı arkadas baska bır marka modem deneyelım dedı starcom 4 portlu buda aynı sekılde gene aynı arıza.satıcı arkadas sabırlı dedıkı hatta elktrık akımı olabılır veya genel elektrıkte sorun?ve guc kaynagı taktık.modem korumalı olanlardan nıyayet tam kurtuldum derken 1 hafta kullandım her sey ıyı su anda gene aynı hatayı verdı ne yapacagımızı sasırdık bu konu hakkında yadımcı olusrsanız ınannın cok sevırım.

• her tür modem aynı hatayı veriyorsa, bu demektirki, ya senin bağlantıda bir sorunvar... yada biri internet bağlantını sömürüyor ip'ndeki boş portlardan...

benim tavsiyem: netten RegRestore, zone alarm antivirüslerini indirmeyi dene. eğer indirirsen, bunlarn updatelerini yap. makinanı bi tarat full olarak. bunlarda işe yaramazsa, herkezin kolay ama en etkili yöntemi olan formatı uygulamaktan başka bi filir gelmiyor aklıma...

bu aradada elektrikle ne alakası var bu olayın onu anlamış değilim. yada ben sonununu yanlışmı anladım

neyse, cevabını bekliyorum...
  • elekrıkle baglantı olayı akım su aralar bır ınıp bır cıkıyor bu yuzden baglantı kurdum belkıde olmayabılır fikrin için tesekkur ederım dedıklerını yapacagım
  • Kaliteli modem almanda fayda var eğer değiştirme imkanın var ise.
  • sisteminde virüs olabilir
  • bence modem değil sistemde bi sorun var tarmalardan sonra haberdar edersen sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.