Şimdi Ara

Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mağazada gördürdüm hem donanım hem görünüm olarak chuwi v88 kopyası gibi bu konuda bilgisi olan var mı?

• Hocam vippad v88s modeliyle aynı olması lazım 1 GB Rami var. V88'in 2gb Rami var onunla aynı olan model cbox tab x785 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 18 Ekim 2013; 21:12:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de vippad elegance var. Elinde vippad elegance 4.1 sürümü olan var mı yani üzerindeki? Birde chuwi v88 in 4.2 güncellemesini yapsak olur mu uyumlu olur mu acaba? Üretici kısmında chuwi yazıyor vippadin.
  • Ben v88s rom'unu yükledim sorunsuz çalışıyor.

• Bir de ICOO ICOU Fatty2 var. Galiba bunları Chuwi üretip isteyene istediği markayı basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryaz28

Ben v88s rom'unu yükledim sorunsuz çalışıyor.

Rom a nerden ulastiniz bizimlede paylasirsaniz sevinirim
  • Rom linki: V88S Android 4.2 Rom

Rom Yükleme Editörü : RKbatch Tool v1.6

Not: Ben yükledim herşey normal çalışıyor ama yinede belirteyim bütün sorumluluk yükleyiciye aittir.

• eryaz28 E kullanıcısına yanıt
    Kamera ve performansta bir değişiklik oldu mu hocam? Bende denemek istiyorum bir şey olsa eskiye dönerim diyeceğim ancak elimde üzerindeki rom yok.
  • Kamera, özellikle ön kamera performansı çok arttı.

• https://drive.google.com/file/d/0B8VRhtSfRAXGa09rSklJcFZQQlU/edit?usp=sharing

burda 24.01.2014 tarihli romvar normalde chuwi v88s için

ben denedim vippad elegance da da çalışıyor

özelliği multi window

denemek isteyenler için
  • ofehmi O kullanıcısına yanıt
    Hocam link açılmıyor herkese görünür ayarlarsanız iyi olur. Bende chuwi nin sitesinden baktım ancak sizin verdiğiniz tarih değilde 2013/12/16 yazıyor chuwi v88s multi windows diye. Yükleme işlemini nasıl yapacağız. 4.2 sürüme yükselttiğimiz gibi mi rkbtool ile mi ?
  • bir de fotoğraf ekleyebilir misiniz merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsahin01 -- 3 Mart 2014; 22:47:09 >
  • ofehmi O kullanıcısına yanıt
    Bende de icoo fatty2 2gb modeli var.Bu rom benim tablete de uyar mı?
  • buyuk ihtimalle calisir ama yine de soft brick olma ihtimalini de unutmamak lazim
  • http://www.rockchipfirmware.com/node/199

Vippadde caliusiyor

• quote:

Rom linki: V88S Android 4.2 Rom

Not: Ben yükledim herşey normal çalışıyor ama yinede belirteyim bütün sorumluluk yükleyiciye aittir.

arkadaşım nasıl yükledin bu konuda acemiyim
    yükleme aşamalarını
    bilgi verebilirmisiniz

wifi çekim gücü arttımı ??

• quote:

Rom linki: V88S Android 4.2 Rom

arkadaşım merhaba
    yükleme aşamasını nasıl yaptınız bilgi verebilirmisiniz

wifi gücü arttımı

• Merhaba arkadaşlar Bu ürünün aynısı bendede var Yani Vippad Elegance lakin dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama şimdi buraya dikkat ÜRÜNÜN KENDİ SİTESİNDE OLSUN yada BİMEKS kendi sitesinde olsun Ürünün özellikleri şu şekilde yazıyor

ELEGANCE

- Android 4.1
    - RK3188 Quadcore Cortex A9 1.8 GHz
    - 7.85" 1024x768 IPS
    - 16GB HDD
    - 1GB DDR3

Lakin yapmış oldugum testlerde ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FARKLI ÇIKIYOR...

Mesela bir defa ürün RK3188 Quardcore degil RK3100 Prescoot Ayrıca Cortex A9 işlemcili degil Cortex A7 işlemcili ve 1.8GHz degil 1.6GHz buna dikkat eden var mı bilmiyorum lakin tamamen yanlış bilgi verilmiş Bunun için BİMEKS şikayet formu yolladım bu şartlar altında ürün degişimi istedim geri dönecez dediler bakalım ne olacak LÜTFEN SİZLERDE TEST EDERMİSİNİZ ELİNDE BU ÜRÜNDEN OLAN VARSA ÖZELLİKLERİNİ YAZARSA SEVİNİRİM...

• Neyle Test ettiniz cpu-z ile deneyin bir de. islemci A9 gozukuyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.