- x
FİFA 14 TUŞ ayarı
3 Cevap271 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 23 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
18 Ekim 2013; 18:53:34 

arkadaslar kurbanınız olayım delirmek üzereyim playstoreden aldm oyunu üçgenle pas falan atıyo ayarlardan ayarlamama ragmen hala aynı select yerine ücgene basıyorum yokmu bunun bi cözümü lütfen

1404 Mesaj
18 Ekim 2013; 21:19:41 

Oyuna girerken select side yerinde ücgene bas. R2 yap ve kendi tuş ayarlarını yap. Ondan sonra yuvarlak yap sonra custom 1 olarak kaydet. Sonra oyna girerken select side kısmında classic yazar. Onu R2 tuşlarını kullanarak Custom 1'e getir. Bunları yaptın mı ? Ben Xbox'ta oynuyorum ona göre söyledim tuşları. R2 yada R1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sev_Snape -- 18 Ekim 2013; 21:21:53 >

Xbox Live gamertag : Vahlok DX

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 23 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
18 Ekim 2013; 22:51:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Sev_Snape

Oyuna girerken select side yerinde ücgene bas. R2 yap ve kendi tuş ayarlarını yap. Ondan sonra yuvarlak yap sonra custom 1 olarak kaydet. Sonra oyna girerken select side kısmında classic yazar. Onu R2 tuşlarını kullanarak Custom 1'e getir. Bunları yaptın mı ? Ben Xbox'ta oynuyorum ona göre söyledim tuşları. R2 yada R1.

sagolasın hocam cözdüm birde bise sorcaktım ultimate teamda elemanlar kart mart diyolar kart çekiyolarmıs oyuncu cıkıyomus hangi karttır acaba o

1404 Mesaj
18 Ekim 2013; 23:05:20 

quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

sagolasın hocam cözdüm birde bise sorcaktım ultimate teamda elemanlar kart mart diyolar kart çekiyolarmıs oyuncu cıkıyomus hangi karttır acaba o

Ultimate team oynamıyorum bana göre değil. O yüzden sorunun cevabını tam bilmiyorum. Youtube'da vardı ultimate team incelemesi bi ara bulursun.

Xbox Live gamertag : Vahlok DX
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » FIFA Serisi » FİFA 14 TUŞ ayarı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266