Şimdi Ara

Casper Nirvana CHY.4702 '4. Nesil Intel işlemcili Fiyat / Performans Dizüstü bilgisayarı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
5.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Casper'ın Haswell tabanlı 4. nesil Intel Core i7 işlemci taşıyan Nirvana CHY ailesinin en güçlü üyesini sizler için test ettik. Bakalım fiyat / performans oranı ile iddialı dizüstü bilgisayar beklentileri karşılayabiliyor mu?

• Reklam kokuları alıyorum...

• 2014 yılına giriyoruz, SSD'siz 1366*768 Piksel çözünürlüklü notebooklar,işlemcisi ve belleği ne olursa olsun bence geri kalmıştır

• Reklam kokusu alan arkadaşım, Hiç düşündünüz mü bu web siteleri nasıl yayın yapıyorlar ? Burada bu bilgileri aktaran arkadaşların maaşları nasıl ödeneniyor ? Bu soruları kendinize sorun küçük düşmeyin.. Her ürünün bir alıcı vardır. Biraz saygı..

• Aynı donanımın 8 GB ram bulunduran modelini kullanıyorum siyah renkli olan bilgisayarım gerçekten çok iyi iş çıkarıyor ben Battlefield 3 oyununda ayarları otomatiğe aldım hiç bir sorun olmadan oynuyorum casper diye uzak duran arkadaşların gidip bi yerde denemesini tavsiye ederim.Bu arada hoparlor kalitesine neden vurgu yapılmamış ? çok az ses çıkıyor.Sizde benim gibi masaüstünde tutup hoparloru ayrı ekranı ayrı kullanıyorsanız bence gayet iyi bir ürün bi yere gitmek istediğim zamanda yarı yolda bırakmıyor.

• fiyat olarak 2 milyar neredeyse asla f/p urunu oldugunu dusunmuyorum .Cok cok cok daha iyi olan notebook rakipleri var maalesef

• ah nerde eski donanımhaber eskiden insanları bilgilendirmek gibi amacları vardı şimdi ise tek amacları para kazanmak.Eskiden hep bilgi veren haberler vardı şimdiki haberler ise çoğu gereksiz.2006-2009 zamanlarında ne harikaydı donanımhaber özledim vallaha.

• Adblock videoyu engelliyordu az kalsın...

• cihaza baktığımızda güzel bi donanımı var yerli marka bunlar güzel şeyler ama videoda kabul edilebilir bi ısınmadan söz ediliyor oyun için özelleştirilmiş olmasa da cihazda fps oyunları oynandığı taktirde genel olarak vga chip set problemleri ortaya çıkıyor ki casper kullanan herkesin şikayeti bu yönde bunu da bi tek ben söylemiyorum maliyet düşürülmeye çalışılır ama casper'ın da yaptığı gayet milleti dolandırmak marka olarak donanımsal açıdan casper iyi işler yapıyor ama kalitede aynı şeyleri söylemek mümkün değil

• Reklam kokan diyen arkadaşlara sorarım bu fiyat segmentinde bu özelliklere sahip bir cihaz daha var mı? Cihaz gerçekten başarılı olmuş. Laptop alıcak olsam bu cihaz listemde olurdu.

• ÇÖP

• Casper Bilgisayar = Sürekli Kronik Sorunlar

• Casper = Pişmanlık ötesi
  • Casper = kalitesiz malzeme
  • 2000lira verip casper alıp paramla neden rezil olayım. Msi monster toshiba acer dell gbi cihazlar varken.

• tam bir al ve pişman ol ürünü.

• CASPER=ÇÖP

• para iyidir.
  • Tabi ki malzeme kalitesi iyi değil,ama reklam da olsa haberi olmalı ki ürün hakkinda bilgi sahibi olalım,hem donanimhaber gelir elde eder hem de benim gibi her türlü donanim meraklilari icin "bilgi" olur,ama inşallah da casper yöneticileri bu yorrymları okuyup bilincli tüketicilerin beklentilerini öğrenmiş olurlar,

Benim gibi sadece işlemci gücünü kullanmak isteyen tasarımcılar için de cok iyi ikinci el alternatifidir,mesela sony'den sonra casper kullanmak çok komik geliyor,ama ikinci el bir casper aldım 950tl'ye i7 2670 8gb ram 2gb 6760m ve 128gb ssd takinca muthiş hizli ama asla sony i3 işlemcili notebook kadar windows hizli acilmiyor,gunluk kullanimlarda 1-2 saniye programlarda casper iyi, photoshop gibi,

Bu yeni casper da 5-6aya kadar 1000-1200tl araligina duşer ikinco elde,onun dişinda 2000tl verip de sony acer asus toshiba lenovo filan alin

• yaw kaç kişi full hd video çekip onu editliyo ki gereksiz bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.