Note 3 mü ? İphone 5s mi ?
69 Cevap8496 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3515 Mesaj
18 Ekim 2013; 3:46:17 

İnternette kendimce araştırdım, test videolarına baktım, yine tam karar veremedim ortada kaldım.

Yıllarca hep erteledim, hep alıcam dedim şu çıksın buda çıksın diye diye 5 yıldan fazladır cep telefonumu değişmedim ama hep takip ettim

Bütcem var ikisi içinde, telefonu alıp herkes gibi nette dolaşıcam, film ve müzik dinlerim videolar izlerim oyun oynarım vs.

Bana hangisi önerirsiniz ve nedeninie belirtirseniz iyi olur.

Marka fanlığım pek yok, ama şunu belirteyim ios çok güzel sade ve kullanışlı, ama note'de büyük ve pil süresi iyi

ikisinide test edip tecrübe etmiş arkdaşlar özellikle yorum bekliyorum, note 2 iphone 5 kullananlar mesala yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar.

EDİT: İkisinide alamadım, bu sene iphone 6 almaya karar verdim, ama z3 ve note4 de tanıtılırsa aralarında seçim yapabilirim., Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 14 Temmuz 2014; 19:05:35 >

| Intel® Core™ i7 4770K | Asus Maximus vı Formula | MSI GTX680 Lightning | Gskill 16 gb (2x8) Trident x 2400 mhz | OCZ Vertex 4 512 GB | Seasonic X-850W 80+ Gold | Özel sıvı soğutma | Corsair 900D | Creative Sb recon 3D Fatality Pro | SAMSUNG 23" S23A750D 2ms Full HD DVI HDMI 120Hz 2D-3D Led |

Resimli sistemim: http://forum.donanimhaber.com/m_85560291/f_//tm.htm#85560291

14690 Mesaj
18 Ekim 2013; 10:16:17 

İnternette gezip film izleyecekseniz Note 3 sizin içindir. Iphone 5s in ekranının küçük olması bu açıdan büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Fakat müzik dinleme konusunda Iphone 5s daha ön plana çıkıyor. İkinci el fiyatı bakımından ise Iphone 5s fiyatını daha uzun süre koruyacaktır. Galaxy Note III için bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Özellikle yurt dışında Note III fiyatları ülkemize göre bir hayli uygun oradan alma imkanınız varsa değerlendirin...

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

3515 Mesaj
18 Ekim 2013; 14:34:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

İnternette gezip film izleyecekseniz Note 3 sizin içindir. Iphone 5s in ekranının küçük olması bu açıdan büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Fakat müzik dinleme konusunda Iphone 5s daha ön plana çıkıyor. İkinci el fiyatı bakımından ise Iphone 5s fiyatını daha uzun süre koruyacaktır. Galaxy Note III için bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Özellikle yurt dışında Note III fiyatları ülkemize göre bir hayli uygun oradan alma imkanınız varsa değerlendirin...

Teşekkür ederim, peki kamera olarak nasıl ıkısı ben testlere baktım bzılarında ıphone bazılarında note daha ıyı cıkıyor sankı.

| Intel® Core™ i7 4770K | Asus Maximus vı Formula | MSI GTX680 Lightning | Gskill 16 gb (2x8) Trident x 2400 mhz | OCZ Vertex 4 512 GB | Seasonic X-850W 80+ Gold | Özel sıvı soğutma | Corsair 900D | Creative Sb recon 3D Fatality Pro | SAMSUNG 23" S23A750D 2ms Full HD DVI HDMI 120Hz 2D-3D Led |

14690 Mesaj
18 Ekim 2013; 14:45:35 

İkisinin de farklı üstünlükleri var Note 3 ün gece performansı Iphone 5se göre daha kötü ama gündüz çekimlerinde bir miktar daha iyi diye incelemelerde not verilmiş... Kamera konusunda ikisinin de birbirine büyük bir üstünlük sağlayacağını düşünmüyorum işin açıkcası...

Nikon D200 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

953 Mesaj
18 Ekim 2013; 16:02:14 

Bence note 3 , ben olsam yani note 3 alırdım hatta note 2 bile olabilir

sapphire HD6670 1gb ddr3 / 2 gb Ddr2 533 mhz ram / intel E5200 işlemci / 450 watt psu /9 YILLIK HORT http://d1301.hizliresim.com/15/n/j47nx.jpg / /Samsung Galaxy NOTE II / Samsung Galaxy MİNİ / Nokia c3-00 / epiphone special 2 / nux mighty 30x / isteyenlerle bf3 team fortress2 oynayabiliriz pm atın /Alıntı yaparak cevaplayınız... / Bu Hesap 1 kişiliktir / Avatarımdaki benim.

17113 Mesaj
18 Ekim 2013; 16:03:14 

nore3

3515 Mesaj
18 Ekim 2013; 19:11:55 

bende note 3'e ısındım.

iphone nu ios ıcın almak ısterdım baska bı ozellıgı yok benım ıcın, keşke ekranı 4.5 olsa iadare ederdıde 4 çok kucuk ben fılm ve ınternet amaçlı kullanıcagım ıcın böyle dusunuyorum.

note3 alsanız beyazmı sıyahmı seçerdınız

534 Mesaj
18 Ekim 2013; 19:23:07 

İki telefonunda tüm özellikleri gayet yeterli.Film ve oyun oynuyorsanız note 3 şu an en iyi seçenek. Kameranın da fark edeceğini düşünmüyorum.
Note3 4K video çekiyor, youtubedan izleyeyim dedim monitörüm oynatmadı:)

3515 Mesaj
18 Ekim 2013; 20:11:54 

quote:

Orijinalden alıntı: crysisis

İki telefonunda tüm özellikleri gayet yeterli.Film ve oyun oynuyorsanız note 3 şu an en iyi seçenek. Kameranın da fark edeceğini düşünmüyorum.
Note3 4K video çekiyor, youtubedan izleyeyim dedim monitörüm oynatmadı:)

:D evt şuan note 3 e ısındım baya sız hangı rengını onerırsınız sıyah beyaz?

2131 Mesaj
18 Ekim 2013; 20:18:05 

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bende note 3 5s z1 arasında kalmıştım fakat note ü plastik kasadan note 2 kadar ıyı olmayan batarya suresı kasa açıklığı gıbı sorunlardan dolayı listemden sıldım sımdı z1 ve 5s arasında gıdıyorum geliyorum aşırı kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3515 Mesaj
18 Ekim 2013; 20:38:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Bende note 3 5s z1 arasında kalmıştım fakat note ü plastik kasadan note 2 kadar ıyı olmayan batarya suresı kasa açıklığı gıbı sorunlardan dolayı listemden sıldım sımdı z1 ve 5s arasında gıdıyorum geliyorum aşırı kararsızım

z1 in yorumlarına baktım pek sevmemıs mıllet, note 3 u daha cok övmusler ama z1 tasarım olarak hoş.

ocak ayında s5 cıkıcakmıs dıyorlar, öyle bırsey varsa beklemek lazım aslında.
http://ekonomi.milliyet...tay/1778639/default.htm

2065 Mesaj
18 Ekim 2013; 22:53:44 

öncelikle belirteyim note3 ün bataryası o devv ekranına göre az gelir
ama film-dizi izelemek istiyorsan düşünmeden büyük ekranı tercih et yani note3

534 Mesaj
18 Ekim 2013; 22:58:19 

Bence rengi kendiniz seçmelisiniz ancak bir sonraki modelleri bekleme mantığıyla telefon alınmaz. Sürekli yenileri çıkacaktır.
Note 3 almayı düşünen biri S serisini beklememeli bence:) Farklı telefonlar çünkü.

9 Mesaj
18 Ekim 2013; 23:09:14 

Note 3 Almanı Gerektirenler :
1)Geniş büyük ekranı(1 haftaya alışıyorsun, normalmiş gibi geliyor)
2)Her türlü oyunu akıcı bir şekilde oynayabilme
3)Yan göz olayı (gören birdaha bakıyor, yanından geçen gözünü mutlaka kaydırıyor, iphone artık herkesin elinde var = alışılmışlık)
4)Not alabilme olayı ( süper hassas yazı yazabilme şansı fark yaratıyor, istersen resim felan çizersin sana kalmış :D )
5)Aynı anda birden fazla programı aynı ekranda görebilme
6)Arka kapağı çıkabildiğinden batarya veya micro sd değiştirme şansı
7)Geliştirilmiş S Pen ile çeşitli aktivitelerde bulunabilme

İphone 5s Almanı Gerektiren:
1)Geç ucuzlar (satınca oluşan zararı minimize eder)
2)Daha sağlam metal kasa deniyor ancak dayanıklılık testlerinde genellikle tersini gördüm pek çok videoda
3)Parmak iziyle ekran kilidi olayı bana pek çekici gelmese de avantaj sayılır
4)Oyunlarda sıkıntı yaratmasa da ekran küçüklüğü kişiden kişiye avantaj veya dezavantaj olabilir
5)Daha iyi Uygulama Mağazası(appstore)
6)Ne olursa olsun hiçbir android cihazının yakalayamadığı dokunmatik hassasiyet oranı (fark büyük)

*Şu an Note 3 kullanıcısıyım, yazdıklarım tabiki de pek objektif olamaz, ben sadece içimden gelenleri yazdım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

*Bu arada Siyah renk daha business daha class bir görüntü verir, Beyaz renk daha sportif ve atraksiyonif bir hava katar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biçare Çocuk -- 18 Ekim 2013; 23:11:33 >

3515 Mesaj
19 Ekim 2013; 1:05:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Biçare Çocuk

3)Yan göz olayı (gören birdaha bakıyor, yanından geçen gözünü mutlaka kaydırıyor, iphone artık herkesin elinde var = alışılmışlık)
4)Not alabilme olayı ( süper hassas yazı yazabilme şansı fark yaratıyor, istersen resim felan çizersin sana kalmış :D )

İphone 5s Almanı Gerektiren:
1)Geç ucuzlar (satınca oluşan zararı minimize eder)
2)Daha sağlam metal kasa deniyor ancak dayanıklılık testlerinde genellikle tersini gördüm pek çok videoda
3)Parmak iziyle ekran kilidi olayı bana pek çekici gelmese de avantaj sayılır
4)Oyunlarda sıkıntı yaratmasa da ekran küçüklüğü kişiden kişiye avantaj veya dezavantaj olabilir
5)Daha iyi Uygulama Mağazası(appstore)
6)Ne olursa olsun hiçbir android cihazının yakalayamadığı dokunmatik hassasiyet oranı (fark büyük)

*Şu an Note 3 kullanıcısıyım, yazdıklarım tabiki de pek objektif olamaz, ben sadece içimden gelenleri yazdım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

*Bu arada Siyah renk daha business daha class bir görüntü verir, Beyaz renk daha sportif ve atraksiyonif bir hava katar

@crysisis

s4 ile note 3 arasında pek uçurum yok,yeni s5 farklı olucakmıs hanı beklemeye degermı dıye dusunuyorum. dedıgınız gıbı hep bekleye bekleye 5 sene oldu hala beklıyoruz

ben galaxy serisi almak ıstıyordumda tasarımı ve ozellıklerı benı tatmın etmedı, yenı seri hakkındakı dedıkodular çok dıkkat çekıcı.

@Biçare Çocuk

teşekkür ederim gayet guzel yazmıssınız, pekı pil durumu nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Ekim 2013; 1:10:58 >

9 Mesaj
19 Ekim 2013; 3:07:10 

quote:

@crysisis

s4 ile note 3 arasında pek uçurum yok,yeni s5 farklı olucakmıs hanı beklemeye degermı dıye dusunuyorum. dedıgınız gıbı hep bekleye bekleye 5 sene oldu hala beklıyoruz

ben galaxy serisi almak ıstıyordumda tasarımı ve ozellıklerı benı tatmın etmedı, yenı seri hakkındakı dedıkodular çok dıkkat çekıcı.

@Biçare Çocuk

teşekkür ederim gayet guzel yazmıssınız, pekı pil durumu nasıl ?

Telefonu Türkiye'de ilk alanlardan biriyim, 25 Eylül'de gelir gelmez almıştım, o zamandan bugüne kadar artık bataryanın da stabilleştiğini düşünürsek oldukça iyi gidiyor, Özellikle Youtube'da bol bol video izleyen birisiyim. O kadar full hd video izlemelerime rağmen batarya performansı oldukça şaşırttı beni. Mobil internete fazla yüklenmediğin takdirde 1 günü rahat çıkarıyor.
*Özellikle bu performansı test etmek için zaman tuttum , 4.5 saat boyunca Youtube videoları ve oyun kullanımında en fazla %50 harcama yaptı ki bu kadar yoğun kullanımda muazzam bence (Modern Combat 4, Real Racing 3, GTA Vice City)

3515 Mesaj
19 Ekim 2013; 3:11:24 

quote:

Telefonu Türkiye'de ilk alanlardan biriyim, 25 Eylül'de gelir gelmez almıştım, o zamandan bugüne kadar artık bataryanın da stabilleştiğini düşünürsek oldukça iyi gidiyor, Özellikle Youtube'da bol bol video izleyen birisiyim. O kadar full hd video izlemelerime rağmen batarya performansı oldukça şaşırttı beni. Mobil internete fazla yüklenmediğin takdirde 1 günü rahat çıkarıyor.
*Özellikle bu performansı test etmek için zaman tuttum , 4.5 saat boyunca Youtube videoları ve oyun kullanımında en fazla %50 harcama yaptı ki bu kadar yoğun kullanımda muazzam bence (Modern Combat 4, Real Racing 3, GTA Vice City)

teşekkür ederim gayet tatmın edıcı.

6000 Mesaj
19 Ekim 2013; 5:38:55 

Boyut farkı çok fazla.Bence hangisinin boyutunu seversen onu al.

169 Mesaj
29 Ekim 2013; 17:22:31 

Sadece yanında şarj cihazı taşımamak için bile Note 3 seçilir

228 Mesaj
29 Ekim 2013; 17:45:43 

S5'te beklenenler arasında yanlış hatırlamıyorsam alüminyum kapak olacakmış. Başka bir sitede ise bunun samsung tarafından yalanlandığı bunun note 4 te kullanılacağını yazmıştı ama bilmiyorum ocağa kadar bekleyip s5 tanıtımını izleyip öyle karar verirsin

Uzaklaştırılmış
83 gün cezanın,
23 gün 21 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
29 Ekim 2013; 17:50:32 

quote:

8) Bence note 2'den bile daha verimli kullanıyor bataryayı
9) Kişiselleştirebilme
10) v.b. diye gider iphone 5s'in yapamadığı herşeyi fazlasıyla yapan üst düzey cihaz note 3 ve bence şu anda alınabilecek en iyi telefonlardan biri

3995 Mesaj
29 Ekim 2013; 20:12:42 

Benim bir akrabam vardı note 2 sini kırdı iphone 5 al şimdi note 2 yi servise yolladı iphone 5 i de attı bir kenara

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2695 Mesaj
29 Ekim 2013; 20:29:32 

quote:

Siyah. Beyaz Samsunglar(geçen seneden itibaren) soyulmaya başladı. Siyahlarda ise renkten dolayı belli olmuyor

Vale decem * Ad aeternam * Di meliora * Ad aeternam * Vale decem * Di meliora * Beati * Pacifici * Vale decem * Alis grave
Ad perpetuam * Memoriam * Vale decem * Gratis tibi ago * Ad aeternam * Numquam singularis * Numquam * Dum spiro fido
Vale Vale Vale Vale ...

1002 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AndroidWT
29 Ekim 2013; 20:46:46 

Note 3 ün bataryası yeter

Origin İD:Beels01
En İyi Android Oyunlar Konum(Tıkla)
Balıkesir Üniversitesi/Ayvalık

217 Mesaj
10 Aralık 2013; 15:43:17 

Arkadaşlar bende yurt dışından Note 3 N9005 veya Apple İphone 5s getirteceğim. Ama Bu ikilemi yaşamaktayım. Note3 belki özellik olarak çok çok iyi ama , ios menüsü daha çok hoşuma gidiyor. Ayrıca note 3 çok büyük bu da bi dez avantaj olabilir. Ama daha hızlı oluşu, arttırılabilir kapasitesi,full hd kamerası ve daha yüksek çözünürlüğü Note 3ü öne çıkarıyor. Türkiyedeki modelden farklı bir işlemcisi var. Fakat gönlüm 5s ama aklım Note3 diyor . Samsung sanki iphone a göre aynı dokunmatik hazzını vermiyor gibi. Yardım lütfen :)

475 Mesaj
25 Ocak 2014; 12:53:20 

Bende acaba 5s mi alsam note 3 mü alsam diye kararsızdım. Fakat aklımda hep 5s vardı çünkü s3 kullanıyordum ve kullanımdan dolayı hiç düşürmeme rağmen soyulmalar olmuştu bir daha samsung kullanmayacağım demiştim kendime. Fakat alışverişe giderken kafama koymuştum 5s i alıcam direk kasaya gidip parasını verip kullanmaya başlayacağım diye. 4 farklı büyük teknoloji marketlerine gittim 4 ündeki çalışanların hepsi note 3 ü önerdiler. İşim dolayısıyla da note 3'ün benim için daha yararlı olacağını söylediler. Ben iphone daki kullanıcı arayüzünü seviyordum bekletmeden açılması vb. fakat note 3 ü elime aldıktan sonra note a olan görüşüm değişti. Çok hızlıydı ve takıntısız çalışıyordu. Kalemiyle yapılan işler zaten müthiş işimde de kolaylık sağladı. Fakat bu gün telefon ilk defa dondu ve kendini yeniden başlattı. Bu durum canımı sıktı. Şarja taktığım anda elim büyük bir uygulamayı çalıştırınca dondu telefon. Telefondan açıkcası çok memnunum fakat her zaman aklında olanı almanı kullanmanı tavsiye ederim kimsenin dediklerine aldırma bazen mantıktan çok bir şeye olan aşkını da tercih etmek gerekir canın iphone istiyorsa iphone al samsung istiyorsa samsung. Benim içimden 5s geçiyordu fakat mantık note 3 den yanaydı..

445 Mesaj
25 Ocak 2014; 14:48:36 

Note 3 Derim.

0850-466-01-52 numaralı arayan kişilere kanmayın arkadaşlar bilgilendirmek için imzama ekledim bankadan kredi çekenleri soruyo kendisini devletden biriymiş gibi gösteriyor görüşmeler kayıt altında falan diyor halbuki hiç bir ilgisi yok arkadaşlar dikkatli olun..!

846 Mesaj
25 Ocak 2014; 16:21:44 

Note 3 de 5s kadar şık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

490 Mesaj
25 Ocak 2014; 17:06:43 

gine yıllarca kullancaksanız 5s öneririm çünkü ios stabil dir fakat android yıllar içinde yıpranmaktadır ki eğer siz en ufak yıpranmadan rahatsız olacaksanız bence 5s alın 5 yıl daha kullanın fakat note 3 ekranı büyük ve istediğin gibi notlar alabilme gibi özellikleri cazip duruyor ( 2 sininde ram veya ghz lerini söylemiyorum bile ) ama tabi gine size kalmış ve şunu söyleyeyim ben ki samsung u çok sevmem fakat note 3 ün büyük ekranı çok cazip geliyor fakat her zaman şu aklınızda kalsın samsung kaliteli malzeme kullanmaz

1 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:22:58 

http://www.elektrikport...-5s-mi/10109#ad-image-0
Bir göz atın isterseniz :) tüm özellikleri açıklıyor çünkü =)

635 Mesaj
6 Şubat 2014; 16:02:56 

sözde 5s daha sağlam cam olması nedeniyle param parça oluyor buda testi buyrun :)

http://www.youtube.com/watch?v=jXX_35xy8Rc

Intel Core Haswell i7 4700QM || Nvidia GeForce GTX765M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard || Razer Deathadder 2013 || RAZER Goliathus Mouse Pad || ASUS VK278Q || Logitech G710 Keyboard || SteelSeries Siberia v2 Headset || Samsung Note 3 || Logitech Gamepad F710

109 Mesaj
6 Şubat 2014; 22:15:41 

Ne amacla kullanilacagi bence cok onemli. 5s bir cok ozelligi olan bir TELEFON. Note 3 ise bir TABLET sayilir. Tasinabilirligi sizin icin kabul edilebilir seviyede ise her zaman buyuk ekran daha iyidir bana gore.

3515 Mesaj
6 Şubat 2014; 23:07:19 

beyler konuyu ben açmıştım, zamanında alıcaktım daha sonra işler iyi gıtmeyınce alamadım. sımdıde s5 ve iphone 6 yı beklıyorum ıphone 6 buyurse kesınlıkle onu alıcam.

3 Mesaj
11 Şubat 2014; 19:58:53 

bende kararsızım note 3'ün büyük ekranlı olması hoşuma gidiyor ama taşıma açısından Iphone 5s daha uygun gibi

131 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
korayalpaslan
11 Şubat 2014; 20:42:08 

ben olsam note3alırım

248 Mesaj
11 Şubat 2014; 20:57:11 

Kardesim faturali hat tarifesine ek odemeyle iphone 5s almis...

bana vereyim dedi 100*24 ay
Bende Note 3 le takas yapayim dedim Bana Buyuk magza calisanlari Note 2 uste para al dediler.. cunku max 4 aya Note 3 fiyati 1400 e kesin duser 2000-2100 tl lik iphone 5s takasta deger kaybeder dediler ..

Ayrica Note 2 de 3100 amper pil
Note 3 de 3200 amper pil var...
batarya yonetimi iyi olsada daha yuksek cozunurluk,guclu islemci,daha genis ekran ayni kullanim suresine esdeger dedi mantikli geldi

Note 2 =1380-1450tl
Note 3=2000-2100tl

Neyi Secersen Seç,Aklın hem Seçemediğinde Kalır.
Huawei G610 Phablet Sahibi :)

61 Mesaj
12 Şubat 2014; 20:27:51 

Turkiyeye getirilen hicbir note3 4K video cekemiyor. Turkiyedeki tum note3ler N9000Q serisi telefonlar. 4k cekim yapabilen note3 N9005 serisi olan ve Turkiyeye gelmeyecek.

Bu mesajda bahsedilenler: crysisis

İşlemci: i7 4700MQ
Ram: 8GB (1x8GB) 1600Mhz
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 740M
Hafıza: 1T HDD
Kasa: Toshiba Satellite S70
Monitör: Toshiba 17.3'' Monitor

846 Mesaj
12 Şubat 2014; 22:57:07 

Note 3ler 4k çekse ne olacak onu bilemiyorum keza çeksede çok ciddi hafıza problemi yaşarız.

3 Mesaj
12 Şubat 2014; 23:47:55 

Bende note 2 yi ilk çıktığında almıştım ilk kullandığım zamanlar çok güzel sorunsuz çalışıyodu sıkıntısız çok güzel oyun filan oynuyordum ancak aradan 4 5 ay geçtikten sonra kasmalar donlamalar meydana geliyor android de, dışı ise kab kullandığım halde soyuldu ve telefondan iyice soğmuştum eğer sen note 3 alırsan ilk 3 4 ay güzelçe kullanırsın ama sonradan anlayacaksın nasıl bir telefon olduğunu ve satmaya kalkışacaksın ciddi oranda düşük bir para sunacaklar sana emin olabilirsin ama iphonede öle bir sorun yok , performans açısından ise internette uygulamalı videoları var açma kapama oyun açılışı vb. şeyler hemen hemen aynı perforsmansta şu şundan üstün diyemezsin kesinlikle izlediğinde sende göreceksin bide batarya konusu tabiki note 3'ün dev bataryası uzun gidiyo ama her ikiside günü çıkarıyo ancak iphone daha çabuk sarj olabiliyo note 3 ise 3200 dev gibi batarya daha geç şarj oluyo ben her ikisinide kullanmış biri olarak iphone 5s diyorum samsungun tek iyi yönü ekranı büyük olması ve full HD olması ama koçaman bir telefonu elde tutmak bazen mümkün olamıyor ve düşme oranı daha yüksek ve buda bir kabı olsa dahi soyulmalara ve ezilmelere neden olabiliyo kab olsa dahi bunu ben bizzat kendim yaşadım iphonede ise düşürme oranı daha az ve aleminyum olduğu için daha sağlam diyebilirim.

9142 Mesaj
13 Şubat 2014; 8:19:45 

note 3

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

18 Mesaj
22 Mart 2014; 19:28:19 

kardeşim 2 ay önce iphone 5s aldım ondan önce 5 ay kadar s4 kullandım valla ilk 2-3 ay diyosun telefonum çok iyi falan filan diye :D sonra telefondan sıkılıyosun benim bi düşmede arka kapağı çatladı şuan ablam kullanıyor rehbere bi basıyor 3-4 saniye sonra geliyor ekrana al ios rahat ol gerçekten APPLE forever :D

8 Mesaj
18 Nisan 2014; 3:29:04 

Valla Kardeşim Ben İphone 5 Kullandım Sattım Şimdi note 3 Düşünüyorum özellik Olarak Daha İyi

345 Mesaj
18 Nisan 2014; 7:03:17 

Lumia 1520 hem büyük ve pili iyi hem de işletim sistemi ios gibi ama ikisi arasında note 3 daha iyi gibi Apple alacaksan 6 yı bekle bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

585 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
SkipDom60
18 Nisan 2014; 8:47:58 

İos androidden daha iyidir derim ben

cCc

760 Mesaj
18 Nisan 2014; 16:35:08 

5s

Yaşam huzur verince ölüm ürkütür
bazende ölüm ürküttüğü için yaşam huzur verir

664 Mesaj
18 Nisan 2014; 17:39:51 

SM-N9005 kullanıcısı olarak ne yazık ki 5s diyorum, 4k video diyorlar tamam iyi güzel fakat bu telefon 4k videoyu 5dk çekebiliyor maximum yani kullanmaya değer birşey değil. Sonra malzeme kalitesi olarak samsungun 2 hafta önce gerçek yüzünü gördüm, cihazı aldığım günden beri spigen neo hybird ile kullandım(hatta telefon gelmeden önce kılıf elimdeydi),2 hafta önce nasıl oldu ise kılıfın çerçevesinde bir çatlak oluştu ve kılıf ayrıldı. Bu haliyle kullanılırken biraz sıkıntı oluyordu bende kılıfı çıkarttım (o halde arkadaşımdan teklif geldi) sattım ve 2 haftadır kılıfsız kullanıyorum ben böyle adilik görmedim bir daha ne alırım nede tavsiye ederim samsung u diyorum sadece çünkü çerçevede öyle salakca hasarlar var ki anlatılmaz ki bu telefonu düşürmedim bile bu yüzden samsungu komple bitirdim diyebilirim gözümde... 5s de de sadece boya atıyor gerçi.

Sonra kamerası ayrı bir dert, düzgün fotoğraf çekmek için girdiğim halleri anlatamam,sürekli karanlık veya bulanık odaklama ozürlüsü bir sensör, cihazimda
sorun yok hepsi böyle...

Şarj konusunda zaten batırdılar seriyi, note 2 den çok daha az gidiyor sarjı...

Güncelleme konusuna zaten hiç mi hiç girmeyelim...

Bana birisi 5s getirse gerçekten takas düşünebilirim...

Bu mesajda bahsedilenler: Requiestcat in Pace

Steam : avcitalip - [TR]avcitalip[67]
Facebook : https://www.facebook.com/avcitalip

293 Mesaj
18 Nisan 2014; 20:48:31 

Kesinlikle iphone 5s aslında bekleyip z2 almalısın ama sen zaten bekleyeceğin kadar beklemissin ios

3515 Mesaj
18 Nisan 2014; 21:13:57 

Arkadaşlar ben iphone 6 almaya karar verdim, nedeni ios gerçekten çok basit ve kullanışlı bir işletim sistemi, iş yerinde akrabamın iphone5'i var ve ondan fazla ben kullanıyorum telefonu gerçekten çok iyi, hemde iphone 6 da 64 bit oldugu ıcın gidip eskı teknolojıye para vermek ıstemıyorum, yıllarca guncellemede verıyor degerde kaybetmıyor telefon.

2703 Mesaj
19 Nisan 2014; 16:03:38 

quote:

Arkadaşlar ben iphone 6 almaya karar verdim, nedeni ios gerçekten çok basit ve kullanışlı bir işletim sistemi, iş yerinde akrabamın iphone5'i var ve ondan fazla ben kullanıyorum telefonu gerçekten çok iyi, hemde iphone 6 da 64 bit oldugu ıcın gidip eskı teknolojıye para vermek ıstemıyorum, yıllarca guncellemede verıyor degerde kaybetmıyor telefon.

Eylül-Ekim i beklemek zorunda kalıcaksin Neyse karar vermissin, simdiden hayirlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Intel Core i7 4930K Soket 2011 3.40 GHZ 12 MB | ASUS GTX780 Ti 3 GB 384 BiT GDDR5 DX 11.2 | 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram | ASUS Rampage IV Black Edition x79 | Corsair Carbide 500R MidT ATX | RS 1000 VANGUARD 1000W 80 PLUS Power Supply | Seagete Barracuda 2 TB 64 MB Cache 7200rpm HDD | Samsung 256 GB 840 PRO SATA 3.0 (540/520 MB) SSD | ASUS VG248QE 24'' | Logitech G710 | Logitech G930 | Logitech G502 | BF4 / BF3 / MohW

3515 Mesaj
19 Nisan 2014; 16:16:13 

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Eylül-Ekim i beklemek zorunda kalıcaksin Neyse karar vermissin, simdiden hayirlı olsun

Evet hocam, yıllardır bekliyorum birkaç ay daha beklerim, almışken iyisi olsun istiyorum.

16 Mesaj
20 Nisan 2014; 0:14:29 

kesinlikle note 3 hiç dü?ünmene bile gerek yok

2131 Mesaj
20 Nisan 2014; 17:30:30 

note 3

162 Mesaj
1 Haziran 2014; 9:34:13 

Arkadaslar yapmayin note 3 kullaniyorum 3 ay oldu ve telefonu satiyorum 5s alicam note den once 4s kullandim su an note den biktim. Cogu zaman iphonenin hizini ariyorum iphoneyi tek elle kullaniyordum noteyi cift elle kullaniyorum ve cogu ozelligi ise yaramiyor

Volkswagen Caddy 2012 1.6 TDI Trendline Doğal Gri

VoLkSwAgEn CaDdY TeAm

1049 Mesaj
1 Haziran 2014; 10:50:14 

Note 3 biraz daha özgür bir telefon. S pen de not alma konusunda oldukça iyi. Dısarıda her zaman elinizde kagıt kalem olmuyor ama note 3 nüz oluyor. Ayrıca internette gezerken ekranı 2 ye bolup. internette gezme sansı verıyor. örnegin face üstte alt tarafta forum :) Oldukça kullanışlı

69 Mesaj
1 Haziran 2014; 13:39:23 

kardeşim öncelikle merhaba dieceğim önerileri dinlemeni tavsiye ederim telefonu düşürürüm kaybederim diye tereddütün varsa iphone 5s sana göre hem daha dayanıklı hemde kaybolma şansı sıfır note 3 ün arka kapağı açıldıgından imei şifresini değiştirip telefonunu polisler bile zor bulur benden söylemesi yardımım dokunduysa ne mutlu bana o yüzden her zaman daha iyisi çıkana kadar iphone 5s