Şimdi Ara

Note 3 mü ? İphone 5s mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
15.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette kendimce araştırdım, test videolarına baktım, yine tam karar veremedim ortada kaldım.

Yıllarca hep erteledim, hep alıcam dedim şu çıksın buda çıksın diye diye 5 yıldan fazladır cep telefonumu değişmedim ama hep takip ettim

Bütcem var ikisi içinde, telefonu alıp herkes gibi nette dolaşıcam, film ve müzik dinlerim videolar izlerim oyun oynarım vs.

Bana hangisi önerirsiniz ve nedeninie belirtirseniz iyi olur.

Marka fanlığım pek yok, ama şunu belirteyim ios çok güzel sade ve kullanışlı, ama note'de büyük ve pil süresi iyi

ikisinide test edip tecrübe etmiş arkdaşlar özellikle yorum bekliyorum, note 2 iphone 5 kullananlar mesala yorumlarınızı beklıyorum arkadaşlar.

EDİT: İkisinide alamadım, bu sene iphone 6 almaya karar verdim, ama z3 ve note4 de tanıtılırsa aralarında seçim yapabilirim., Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 14 Temmuz 2014; 19:05:35 >

• İnternette gezip film izleyecekseniz Note 3 sizin içindir. Iphone 5s in ekranının küçük olması bu açıdan büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Fakat müzik dinleme konusunda Iphone 5s daha ön plana çıkıyor. İkinci el fiyatı bakımından ise Iphone 5s fiyatını daha uzun süre koruyacaktır. Galaxy Note III için bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Özellikle yurt dışında Note III fiyatları ülkemize göre bir hayli uygun oradan alma imkanınız varsa değerlendirin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

İnternette gezip film izleyecekseniz Note 3 sizin içindir. Iphone 5s in ekranının küçük olması bu açıdan büyük bir dezavantaj oluşturuyor. Fakat müzik dinleme konusunda Iphone 5s daha ön plana çıkıyor. İkinci el fiyatı bakımından ise Iphone 5s fiyatını daha uzun süre koruyacaktır. Galaxy Note III için bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Özellikle yurt dışında Note III fiyatları ülkemize göre bir hayli uygun oradan alma imkanınız varsa değerlendirin...

Teşekkür ederim, peki kamera olarak nasıl ıkısı ben testlere baktım bzılarında ıphone bazılarında note daha ıyı cıkıyor sankı.
  • İkisinin de farklı üstünlükleri var Note 3 ün gece performansı Iphone 5se göre daha kötü ama gündüz çekimlerinde bir miktar daha iyi diye incelemelerde not verilmiş... Kamera konusunda ikisinin de birbirine büyük bir üstünlük sağlayacağını düşünmüyorum işin açıkcası...
  • Bence note 3 , ben olsam yani note 3 alırdım hatta note 2 bile olabilir
  • nore3
  • bende note 3'e ısındım.

iphone nu ios ıcın almak ısterdım baska bı ozellıgı yok benım ıcın, keşke ekranı 4.5 olsa iadare ederdıde 4 çok kucuk ben fılm ve ınternet amaçlı kullanıcagım ıcın böyle dusunuyorum.

note3 alsanız beyazmı sıyahmı seçerdınız
  • İki telefonunda tüm özellikleri gayet yeterli.Film ve oyun oynuyorsanız note 3 şu an en iyi seçenek. Kameranın da fark edeceğini düşünmüyorum.
    Note3 4K video çekiyor, youtubedan izleyeyim dedim monitörüm oynatmadı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysisis

İki telefonunda tüm özellikleri gayet yeterli.Film ve oyun oynuyorsanız note 3 şu an en iyi seçenek. Kameranın da fark edeceğini düşünmüyorum.

:D evt şuan note 3 e ısındım baya sız hangı rengını onerırsınız sıyah beyaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

İki telefonunda tüm özellikleri gayet yeterli.Film ve oyun oynuyorsanız note 3 şu an en iyi seçenek. Kameranın da fark edeceğini düşünmüyorum.

Bende note 3 5s z1 arasında kalmıştım fakat note ü plastik kasadan note 2 kadar ıyı olmayan batarya suresı kasa açıklığı gıbı sorunlardan dolayı listemden sıldım sımdı z1 ve 5s arasında gıdıyorum geliyorum aşırı kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

quote:

Bende note 3 5s z1 arasında kalmıştım fakat note ü plastik kasadan note 2 kadar ıyı olmayan batarya suresı kasa açıklığı gıbı sorunlardan dolayı listemden sıldım sımdı z1 ve 5s arasında gıdıyorum geliyorum aşırı kararsızım

z1 in yorumlarına baktım pek sevmemıs mıllet, note 3 u daha cok övmusler ama z1 tasarım olarak hoş.

ocak ayında s5 cıkıcakmıs dıyorlar, öyle bırsey varsa beklemek lazım aslında.
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/samsung-galaxy-s5-bomba-gibi/ekonomi/detay/1778639/default.htm
  • öncelikle belirteyim note3 ün bataryası o devv ekranına göre az gelir
    ama film-dizi izelemek istiyorsan düşünmeden büyük ekranı tercih et yani note3
  • Bence rengi kendiniz seçmelisiniz ancak bir sonraki modelleri bekleme mantığıyla telefon alınmaz. Sürekli yenileri çıkacaktır.
    Note 3 almayı düşünen biri S serisini beklememeli bence:) Farklı telefonlar çünkü.
  • Note 3 Almanı Gerektirenler :
    1)Geniş büyük ekranı(1 haftaya alışıyorsun, normalmiş gibi geliyor)
    2)Her türlü oyunu akıcı bir şekilde oynayabilme
    3)Yan göz olayı (gören birdaha bakıyor, yanından geçen gözünü mutlaka kaydırıyor, iphone artık herkesin elinde var = alışılmışlık)
    4)Not alabilme olayı ( süper hassas yazı yazabilme şansı fark yaratıyor, istersen resim felan çizersin sana kalmış :D )
    5)Aynı anda birden fazla programı aynı ekranda görebilme
    6)Arka kapağı çıkabildiğinden batarya veya micro sd değiştirme şansı
    7)Geliştirilmiş S Pen ile çeşitli aktivitelerde bulunabilme

İphone 5s Almanı Gerektiren:
    1)Geç ucuzlar (satınca oluşan zararı minimize eder)
    2)Daha sağlam metal kasa deniyor ancak dayanıklılık testlerinde genellikle tersini gördüm pek çok videoda
    3)Parmak iziyle ekran kilidi olayı bana pek çekici gelmese de avantaj sayılır
    4)Oyunlarda sıkıntı yaratmasa da ekran küçüklüğü kişiden kişiye avantaj veya dezavantaj olabilir
    5)Daha iyi Uygulama Mağazası(appstore)
    6)Ne olursa olsun hiçbir android cihazının yakalayamadığı dokunmatik hassasiyet oranı (fark büyük)

*Şu an Note 3 kullanıcısıyım, yazdıklarım tabiki de pek objektif olamaz, ben sadece içimden gelenleri yazdım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

*Bu arada Siyah renk daha business daha class bir görüntü verir, Beyaz renk daha sportif ve atraksiyonif bir hava katar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biçare Çocuk -- 18 Ekim 2013; 23:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biçare Çocuk

Note 3 Almanı Gerektirenler :
    3)Yan göz olayı (gören birdaha bakıyor, yanından geçen gözünü mutlaka kaydırıyor, iphone artık herkesin elinde var = alışılmışlık)
    4)Not alabilme olayı ( süper hassas yazı yazabilme şansı fark yaratıyor, istersen resim felan çizersin sana kalmış :D )

2)Daha sağlam metal kasa deniyor ancak dayanıklılık testlerinde genellikle tersini gördüm pek çok videoda
    4)Oyunlarda sıkıntı yaratmasa da ekran küçüklüğü kişiden kişiye avantaj veya dezavantaj olabilir
    6)Ne olursa olsun hiçbir android cihazının yakalayamadığı dokunmatik hassasiyet oranı (fark büyük)

*Şu an Note 3 kullanıcısıyım, yazdıklarım tabiki de pek objektif olamaz, ben sadece içimden gelenleri yazdım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

*Bu arada Siyah renk daha business daha class bir görüntü verir, Beyaz renk daha sportif ve atraksiyonif bir hava katar

@crysisis

s4 ile note 3 arasında pek uçurum yok,yeni s5 farklı olucakmıs hanı beklemeye degermı dıye dusunuyorum. dedıgınız gıbı hep bekleye bekleye 5 sene oldu hala beklıyoruz

ben galaxy serisi almak ıstıyordumda tasarımı ve ozellıklerı benı tatmın etmedı, yenı seri hakkındakı dedıkodular çok dıkkat çekıcı.

@Biçare Çocuk

teşekkür ederim gayet guzel yazmıssınız, pekı pil durumu nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Ekim 2013; 1:10:58 >
  • quote:

quote:

@crysisis

s4 ile note 3 arasında pek uçurum yok,yeni s5 farklı olucakmıs hanı beklemeye degermı dıye dusunuyorum. dedıgınız gıbı hep bekleye bekleye 5 sene oldu hala beklıyoruz

ben galaxy serisi almak ıstıyordumda tasarımı ve ozellıklerı benı tatmın etmedı, yenı seri hakkındakı dedıkodular çok dıkkat çekıcı.

@Biçare Çocuk

Telefonu Türkiye'de ilk alanlardan biriyim, 25 Eylül'de gelir gelmez almıştım, o zamandan bugüne kadar artık bataryanın da stabilleştiğini düşünürsek oldukça iyi gidiyor, Özellikle Youtube'da bol bol video izleyen birisiyim. O kadar full hd video izlemelerime rağmen batarya performansı oldukça şaşırttı beni. Mobil internete fazla yüklenmediğin takdirde 1 günü rahat çıkarıyor.
    *Özellikle bu performansı test etmek için zaman tuttum , 4.5 saat boyunca Youtube videoları ve oyun kullanımında en fazla %50 harcama yaptı ki bu kadar yoğun kullanımda muazzam bence (Modern Combat 4, Real Racing 3, GTA Vice City)
  • quote:

quote:

quote:

@crysisis

@Biçare Çocuk

Telefonu Türkiye'de ilk alanlardan biriyim, 25 Eylül'de gelir gelmez almıştım, o zamandan bugüne kadar artık bataryanın da stabilleştiğini düşünürsek oldukça iyi gidiyor, Özellikle Youtube'da bol bol video izleyen birisiyim. O kadar full hd video izlemelerime rağmen batarya performansı oldukça şaşırttı beni. Mobil internete fazla yüklenmediğin takdirde 1 günü rahat çıkarıyor.
    *Özellikle bu performansı test etmek için zaman tuttum , 4.5 saat boyunca Youtube videoları ve oyun kullanımında en fazla %50 harcama yaptı ki bu kadar yoğun kullanımda muazzam bence (Modern Combat 4, Real Racing 3, GTA Vice City)

teşekkür ederim gayet tatmın edıcı.
  • Boyut farkı çok fazla.Bence hangisinin boyutunu seversen onu al.
  • Sadece yanında şarj cihazı taşımamak için bile Note 3 seçilir
  • S5'te beklenenler arasında yanlış hatırlamıyorsam alüminyum kapak olacakmış. Başka bir sitede ise bunun samsung tarafından yalanlandığı bunun note 4 te kullanılacağını yazmıştı ama bilmiyorum ocağa kadar bekleyip s5 tanıtımını izleyip öyle karar verirsin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.