Şimdi Ara

Note 3 mü ? İphone 5s mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
15.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

Arkadaşlar merhaba ben de 5s alıcam beyaz gold fakat z2 mi alsam s5 mi alsam karar veremedim ipad imde var ipod umda var note 3 ü niye düşünmüyorsun diyeceksiniz babamda var şahsen beğenmedim ilk 1ay müthiş telefon sonra başlıyor kasmalar donmalar fakst ondan önce iphone düy vardı hiç böyle sorun olmamıştı bü yüzeen ya s5 ya z2 yada iphone 5s hangisi sizce ?

S5'i sil derim Samsung'un her telefonu senin de dediğin gibi ilk aydan sonra kasmaya donmaya başlar. Z2 de 5S de çok güzel cihazlar. Eğer elime otursun, uzun süreli kullanayım, havası olsun dersen iPhone 5S almalısın. Fakat internette gezinirim, video izlerim, rahatça oyun oynamak isterim, bataryası uzun süreli olsun isterim, ekranı büyük ve kamerası daha iyi olsun isterim dersen Xperia Z2 senin için daha iyi olacaktır. Z2 de iPhone kadar olmasa da en azından 2 sene rahat götürür diye düşünüyorum, bu tarz bir konu ben de açmıştım aynı yanıtları almıştım

• Note 3 tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen 1 haftaya kadar alıcam o yüzden soruyorum . En çok içime sinen ip5s ama yani ne bilryim android in uydurukluğunuda biliyorum :) s5 de alınabilir gibime geliyor neyse alınca buraya :) tekrar gelirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyaclariniza note 3 tabiki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BUGUN İPHONE 5s gold umu ALDIM. TELEFON KESİNLİKLE ÇOK GÜZEL FAKAT TEK SORUM UYUT UYANDIRMTUŞU ÜSTTEKİ BUTON HAFİF OYNUYOR . ACABA BİR SORUN MU VAR ?
    Media markt den 0 aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum öncelikle merhaba bu konunun asıl cevabı sende bak bende senin gibiydim iphone mu alsam note 3 mü alsam hangisine 2 bin TL verirsen. Parasını hak eder diye çok düşündüm almaya gittiğimde 2 sinde iyice inceledim ama ben iphone 5s istiyordum çünkü iphone kalitesini herkes bilr satıcı note 3 çok övdü ama ben iphone 5s çok istiyordum zevkler ve renkler tartışılmazdir bence al bi iphone 5s gold takıl keyfine bak bence iyi düşün ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cr4zY6o -- 14 Temmuz 2014; 19:03:25 >
  • Peki arkadaşlar bu note 3 övme anlayışınız nedir ben aldım bi note 3 övulecek fazla bir yani yok varsa da anlatabilirler mi bizde bilgi sahibi olalım

• Cr4zY6o C kullanıcısına yanıt
    doğru seçimi yapmışsın, ben de note 3 bir arkadaşımda iphone 5 var (5s değil gerçi)

kesinlikle note 3 derim, ikisini yan yana getirince iphone oyuncak gibi kalıyor.

iphone ile yaptığın her şeyi note 3 ile yapabilirsin, ama note 3 ile yaptığın her şeyi iphone ile yapamazsın

kaç iphone çıktı ekran hala ufacık, biraz çeşit olmalı, insanları salak yerine koyuyorlar

android daha yavaş ekran geçişleri açısından bakıldığında fakat arayüz daha güzel 3 boyutlu, root yapıp değiştirebilirsin mesela samsung daki touchwizi sony deki ile değiştirmek mümkün
  • ip5s
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.