Şimdi Ara

İnternet Seçenekleri Bölümü Kilitli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet Şeçeneklerinde Giriş Sayfası Bölümü Kilitli ve Değiştiremiyorum...

• Bilgisayarına Spy virüs girmiş. Forumda arama yaparsan Başlat>Çalıştır'da çalıştırman gereken komutu ve daha sonra ne yapman gerektiğini öğrenebilirsin.
  • Çalıştır Bölümünde Registry yazmam gerekiyor ama daha sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Teşekkür ederim.
  • Ayrıca Spyware Doctor Programı Yüklü.
    Bilgisayardaki bütün spy ları buluyor ama onları silerken sistem kilitleniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manas34 -- 23 Temmuz 2006; 3:22:02 >
  • bana yaklaşık 5-6 kere aynı şey oldu Ad-Aware ile tarattığımda sadece bir kere düzeltemedi. diğer hepsinde düzeltti. yani %90 başarısı var. bir dene istersen...
  • olmazsa windows u güvenli kipte açıp öyle tarat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manas34

Ayrıca Spyware Doctor Programı Yüklü.
    Bilgisayardaki bütün spy ları buluyor ama onları silerken sistem kilitleniyor...

eğer kayıt olunmadıysa spyware doctor spyları temizlemez sadece bulur
  • banada oldu ama format atınca düzeldi ancak başka türlü tarama dene ya da 2. foruma kulak ver
  • Ad_aware işe yarar.
  • Aynısı banada olmuştu! garanti reklam trojanleridir
  • Şu anda bilgisayarda hiç Spy kalmadı.
    fakat İnternet Seçenekleri Menüsünden Giriş sayfasını değiştiremiyorum.
    Çünkü hala kilitli...
  • Spyware Doctor Programının kaydını yaptım. Kayıtta herhangi bir problem olmadı.
    Dün Akşam Yaptığım son taramada 56 adet Spy buldu ve hepsini temizledi.
    Fakat İnternet Seçenekleri Menüsünde Giriş Sayfası Bölümü Hala Kilitli Kafayı sıyıracağım yakında...
  • quote:

İnternet Şeçeneklerinde Giriş Sayfası Bölümü Kilitli ve Değiştiremiyorum...

Ad-Aware programını yüklersen bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır kardeşim.

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA.

http://dw.com.com/redir?pid=10399602&merid=69274&mfgid=69274&ltype=dl_dlnow&lop=link&edId=3&siteId=4&oId=3040-8022_4-10399602&ontId=8022_4&dlrs=1&destUrl=http://www.download.com%2F3001-8022_4-10399602.html

• En sonunda sorunu gidermeyi başardım.
    Ad-aware programını yükleyip bilgisayarı güvenli kipte başlatıyorsunuz.
    Tarama yaptırıp bulunan spy virüslerini siliyorsunuz ve tarama bitip sistem kendine restart atıyor daha sonra Bilgisayar yeniden açıldığında menüdeki kilit açılmış oluyor... Hepsi bu...
  • quote:

En sonunda sorunu gidermeyi başardım.
    Ad-aware programını yükleyip bilgisayarı güvenli kipte başlatıyorsunuz.
    Tarama yaptırıp bulunan spy virüslerini siliyorsunuz ve tarama bitip sistem kendine restart atıyor daha sonra Bilgisayar yeniden açıldığında menüdeki kilit açılmış oluyor... Hepsi bu...

üst konu yapmak lazım bunu
    çok kişinin başı ağrıyor bu yüzden

• virüs girmiş çünkü spylar sistem dosyalarını değiştirme eğiliminde değillerdir, virüsü bulup silsen bile düzeleceğini zannetmiyorum geçmiş olsun yeni sistemin içinde şimdiden hayırlı olsun :D
  • Başlattan çalıştır a gir,"regedit" yaz.HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/Main klasörüne gir,sağ tarafta çıkan listeden "Start Page "değerini bul.çift tıkla değer verisi bölümüne istediğin adresi yaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgdincer

virüs girmiş çünkü spylar sistem dosyalarını değiştirme eğiliminde değillerdir, virüsü bulup silsen bile düzeleceğini zannetmiyorum geçmiş olsun yeni sistemin içinde şimdiden hayırlı olsun :D

olay çözülmüş, ad aware ile temizlenmiş ya işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgdincer

virüs girmiş çünkü spylar sistem dosyalarını değiştirme eğiliminde değillerdir, virüsü bulup silsen bile düzeleceğini zannetmiyorum geçmiş olsun yeni sistemin içinde şimdiden hayırlı olsun :D

Arkadaşım yukarıda yazdıklarımı okumadan mesaj atmışsın...
    Ben Sorunu giderdim... TRQX 'in dediği gibi çok kişinin başı ağrıdı.
    Bence de bu konuyu yeni bir başlıkla belirtmek lazım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.