Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmir-ankara

arkadaşlar hala 5s alınırmı dersiniz. Ayrıca 5s 4.5 uyumlu mu acaba? birde lg g4 32 gb var hb da. fiyat 2200 den 1200 e düşmüş ne dersiniz.

Mesajınız herşeyi açıklıyor ,
    2200 den 1200 e Apple'ın hic bir cihazı pat diye düşmez.
    2.el bakımından iPhone her zaman 1 adım degil 10 adım önde .
    Ayrıca müşteri memnuniyeti ve garantisi bakımından asla pişman olmazsınız .
    2200 den 1200 e düştü diyorsunuz bilmiyorum fiyatını ama bu derece düşen cihazı siz satarken kim bilir sen ne kadar kaybedersin .
    Ayrıca ne kadar doğru bilmiyorum ama G4 te ghost screen ve bir çok kronik sorun olduğu yazılıyor forumda .
    LG garantisinin pekte olumlu yorumları yok okuduğum kadarıyla .
    Ben apple dan yana kullanmanızı tavsiye ederim kardeş .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Saçmalık değil çünki wifi alıcısı değişiyor telefonun max alabileceği sinyal artmış oluyor ki bağlantı hızı da buna dahil teknoloji gelişiyor yani anlayacağın ha 6s ile falan karşılaştırsan başabaş gider de 3 sene öncesinin telefonunu da bi zahmet geçsin 2 katı fiyatı var

• 5s mi SE mi diye soran arkadaşlara söylüyorum zaten 0 alıyorsunuz 0 5s alacağına şu anda git bi tane se al kullan 6s i adamlar 5s e sığdırmış bildiğin pili de daha iyi şahane daha ne olsun bence fiyatı da gayet uygun 5s in 2 yıl içinde ömrü biteceğe benziyor hayırlısı son sürümlere geçmeyeceğiz artık napalım
    (6aydır 5s kullanıyorum no problem bazen sürüme bağlı hatalar oluyor apple düzeltir inşallah o kadar para saydık apple ın gidişatı da pek iyi gibi değil )

• Arkadaşlar 2.el bir 5s alıyorum 800 tl'ye cihazın da 2 ay garantisi devam ediyor, şu saatten sonra alınır mı dersiniz görüşleriniz nedir?

Edit: yarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shikari -- 1 Mayıs 2016; 1:53:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shikari

Arkadaşlar 2.el bir 5s alıyorum 800 tl'ye cihazın da 2 ay garantisi devam ediyor, şu saatten sonra alınır mı dersiniz görüşleriniz nedir?

Edit: yarın

Cihaz temizse, çalışmayan bir donanımı v.s yoksa alınabilir, fiyat uygun.
  • arkadaslar yarın almayı düşünüyorum . bir sorum olucaka 4.5 g bağlantı hızı varmı lütfen yardımcı olun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackman09

arkadaslar yarın almayı düşünüyorum . bir sorum olucaka 4.5 g bağlantı hızı varmı lütfen yardımcı olun .

Bağlantı hızı var mı derken?

Cat3 modem var 5s te 4.5g/lte destekliyor, maksimum desteklenen hız 100 mbit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

arkadaslar yarın almayı düşünüyorum . bir sorum olucaka 4.5 g bağlantı hızı varmı lütfen yardımcı olun .

teşekkür ederim nasıl telefon sizce arkadsım tavsiye edermisiniz bunu
  • Arkadaşlar modeller arasındaki fark ne? Ben 2 ay önce media markt'tan aldım. A1457 model. Oltaya mı geldik?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

teşekkür ederim nasıl telefon sizce arkadsım tavsiye edermisiniz bunu

Kullanım amacınıza bağlı, 4 inc ekran ile sıkıntınız yoksa gayet iyi telefondur, tabi se çıkınca pabucu biraz dama atıldı ama hala iş görür.

• Beyler iyi günler . Yeni farkettim. Home tuşunda bir boşluk var. Nasıl tarif edeyim . Hani fotoğraf makinalarında fotoğraf çekme tuşuna biraz basarsınız da odaklanır sonrasında iyice bastırınca fotoğraf çeker ya . İşte o biraz bastırıncaki o boşluk hissi gibi. Ve bu beni rahatsız ediyor. Acaba sadece bende mi var? Yoksa sizde de var mı ?

• Saat Mahkumu S kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun mevcut ve bazen çıt diye ses geliyor daha basmadan tuşa. Arkadaşlarımda ki 5s lerde home tuşu daha sert ve yerinden oynamıyor benimki yerinden oynuyor maalesef. Sorunun çözümü illa ki servise yollamak ama bu sorundan hiç yollayan yok mu öğrenemedim önceden de yazmıştım konuya dönüş olmadı ya da ben göremedim.
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Bende önceden yoktu bir anda oldu. Sertti. Hareket etmiyordu. Sonra bir anda bu hale geldi. Hatta dediğin gibi daha basmadan çıt diye ses geliyor. Servise versek ne olur acaba yeni cihaz mı verirler home tuşunu mu değiştirirler ?
    Telefonu alalı 3 ay oldu. Biraz Canımı sıktı. Yeni cihaz da verecek olsalar bunu kullanmaya devam etmek istiyorum :/

• Shikari kullanıcısına yanıt
    Pilin sağlık durumunun kontrolünü yapın bence. 800 e aldığınız cihaz size daha fazlaya mal olmasın ;) Ya da biraz daha fazla verip garantisi daha uzun olan cihazlara bakabilirsiniz.

• Ben ilk telefonumu alıcam .14 yaşındayım daha.IPHONE 5S ve LG G4 arasında kaldım.Ama şuan IPHONE 5S almak istiyorum.Benim istedğim telefonda ekranı küçük çok oyun oynamam ama yinede oynayabilceğim 3-4 sene beni götürebilcek .Sizce IPHONE 5s bu özellikleri karşılıyormuda yada LG G4 hakkında ne düşünüyosunuz ? Şİmdiden çok teşekkürler.
  • İYF İ kullanıcısına yanıt
    Modem ile alakalı bir durum. S7 de yeni nesil modem var.

• rodney196 R kullanıcısına yanıt
    Genç adamsın G4 al derim.

• mihmancan kullanıcısına yanıt
    IPHONE 5S daha çok hoşuma gidiyo .Birde küçük olduğu için daha iyi olur benim açımdam .Özellik bakımından sıkıntı yaşamam dimi IPHONE 5S de ?
  • arkadaşlar iyi akşamlar bu 9.3.1 güncellemesi ile siri yaıyor fakat konuşmuyor. ayarlardan birşey bulamadım. yazılımsal bi hata sanırım. düzeltmk mümkünmü yeni güncellememi beklicez?
  • Saat Mahkumu S kullanıcısına yanıt
    Valla benim ki de 2 aylık dostum hemen göndermeye gerek yok bana kalırsa ama bu sorundan servise gönderen kullanıcı sayısı cidden az galiba. Yenisini gönderirler gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.