Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S2 den geçeceksiniz sanırım. Benim İlk aklıı telefonumdur kendileri

S2 de şarj şuan büyük sıkıntı hocam. Günde 2 kez şarja takıyorsunuzdur garanti. 5S de S2 den sonra her türlü tatmin eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

S2 den geçeceksiniz sanırım. Benim İlk aklıı telefonumdur kendileri

S2 de şarj şuan büyük sıkıntı hocam. Günde 2 kez şarja takıyorsunuzdur garanti. 5S de S2 den sonra her türlü tatmin eder

sizi s2 ana konusundan hatırlıyorum :) günde 2 kere şarja takmayı geçtim kapalı vaziyette 5 saatte doluyor :/ telefon idare ediyodu ama pil sıkıntısı artık yetti bende senin gibi düşünüyorum 5S pil konusunda tatmin eder hemde 2017 yılına kadar güncelleme destegi ile baya bi idare eder

bi önceki yorumunda G3 den bahsetmişsin ama G3 kullanan arkadaşlarım memnun degil . ısınma kasma arayüzde takılma kasasında çatlak sorunu filan baya var

iPhone 5S bakın eger pil sıkıntı olur derseniz de Lenovo P70 öneririm 9-10 saat ekran süresi alanlar var

bide Avea kullanıyorum acaba 5S alınca Turkcell e mi geçsem :// Turkcell de çok pahalı ya :( avea da ne güzel 23 TL ye 500dk 5000sms 2gb internet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 29 Ağustos 2015; 20:43:01 >

• Konu dışı olacak ama hocam turkcellde 400 dk 1000 sms 2 gb internet 23 tl 😀 bende sizin tarifeden çekim gücü yüzünden turkcell e geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 ten uzak durun, bende ip5 vardı 2 seneden fazla kullandım değişiklik olsun diye adamın biriyle kafa kafaya takas ettim g3 5 aylık cihazdı, 1 hafta zor dayandım, pili çabuk bitiyor ve şarja takınca dolmak bilmiyor, iphone en azından bitsede hemen şarj oluyordu, amiral gemi dedikleri g3 arada donma kasma yapıyordu, benim emektar iphone 5 bile daha iyi çalışıyordu, gittim telefoncuya kaça alırsın g3 dedim 900 deyince al hemen dedim verdim kurtuldum, üzerine 400 ekleyerek 1300e mis gibi tertemiz 5s aldım, aldığımda ios 7 idi adam hiç kullanmamış 3310 niyetine kullanmış :-) kafam rahat şimdi, en az 2 yılda bunu kullansam 6s değilde direk 7 yada 7se geçiş yaparım, her yıl telefon değiştirmek aptallık, para kolay kazanılmıyor, iphone güncelleme aldığı müddetçe kullanılabilir, 3000 liralık iphone 6 ile 500 liralık iphone 4s ekran boyutu dışında aynı işlemleri yapabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xxfkcanxx

Merhaba arkadaşlar 5s cihazım vodafone hatta çekiyor sonra sol üstte aranıyor yazıyor hat gidiyor arada bir geri geliyor en fazla 3-4 nokta oluyor.turkcell hatta ise daha az aranıyor yazıyor daha fazla hatta kalıyor ne yapmalıyım?

Hocam simkartından kaynaklanabilir. Nano simkart kullanmıyorsan eğer.

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Nano simkart hocam simkartta sorun olsa hiç görmez yada turkcll hatta arada bir aranıyor yazmaz bence
  • 5s lerde dökülme problemi olmuyor diye biliyorum ama başına geldiyse kesinlikle servise götür büyük ihtimal değişim yaparlar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxfkcanxx

Nano simkart hocam simkartta sorun olsa hiç görmez yada turkcll hatta arada bir aranıyor yazmaz bence

Hocam telefonu sıfırlayın, düzelmezse servise götürün. Yere falan düştüyse alıcılar zarar görmüş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt28

5s lerde dökülme problemi olmuyor diye biliyorum ama başına geldiyse kesinlikle servise götür büyük ihtimal değişim yaparlar diye düşünüyorum.

Telefonu Kuşadası Kipa'dan almıştım evo garantili cihaz. Verirsem değişeceklerini hiç zannetmiyorum, İstanbul'a yolum düşerse Apple'a gitmem en mantıklısı olur
  • Operatörümden bu sabah sim kartınız 4G Uyumlu değilir ibareli bir mesaj aldım. Sadece bir operatöre özgü bir şey mi yoksa genel olarak şirketler mesajları müşterilerine mi yolluyor? Ve yeni 4G Sim kartlara geçiş yapılabiliyor mu?
  • bence de istanbulda şansını dene derim. duyduğum kadarıyla çok sıkıntı çıkarmıyorlarmış. Hiç yolum düşmedi ondan net bir bilgi veremiyorum :)
  • İlk olarak Avea destekliyor yanılmıyorsam.

• Arkadaşlar an itibariyle 8 aylık cihazımın hoperlorunden ses gelmıyor hiç bi yere düşme toz ve su girmemesine ragmen birden ses kesıldı ve sıfırlamama rağmen düzelmedi servise vereceğim mecburen zorlu centerda randevu yok pupa ve akasya karşıda oldugu ıcın uzak bana baska nereye verebılırım telefonumu genpaya vermek ıstemıyorum
    ve zorludan nasıl randevu alabılırız yardımcı olursanız cok sevınırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

Arkadaşlar an itibariyle 8 aylık cihazımın hoperlorunden ses gelmıyor hiç bi yere düşme toz ve su girmemesine ragmen birden ses kesıldı ve sıfırlamama rağmen düzelmedi servise vereceğim mecburen zorlu centerda randevu yok pupa ve akasya karşıda oldugu ıcın uzak bana baska nereye verebılırım telefonumu genpaya vermek ıstemıyorum

Hocam Apple Store Randevu Yardımlaşma konusunu takip edin. Başka türlü zor. Zorlu Center Genius Bar rezervasyonu için yardım isteyin. Sağolsunlar rezervasyon için karşılık beklemeden yardımcı olan birkaç arkadaş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 30 Ağustos 2015; 21:23:37 >

• İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Bu gece uyuya kalmazsam girip alırım hocam randevu. Apple store yardımlaşma konusunuda takip rdin randevu kolay iş 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bu gece uyuya kalmazsam girip alırım hocam randevu. Apple store yardımlaşma konusunuda takip rdin randevu kolay iş 😀

çok büyük iyilik yapmış olursunuz kardeşim ıstersen özelden numaramı atayım oradan yazarsınız alırsanız eger
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

Arkadaşlar an itibariyle 8 aylık cihazımın hoperlorunden ses gelmıyor hiç bi yere düşme toz ve su girmemesine ragmen birden ses kesıldı ve sıfırlamama rağmen düzelmedi servise vereceğim mecburen zorlu centerda randevu yok pupa ve akasya karşıda oldugu ıcın uzak bana baska nereye verebılırım telefonumu genpaya vermek ıstemıyorum

Hocam bu linteki konuyu takip edin. Başka türlü zor. Zorlu Center Genius Bar rezervasyonu için yardım isteyin. Sağolsunlar rezervasyon için karşılık beklemeden yardımcı olan birkaç arkadaş var.

hangi link kardeşim ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu linteki konuyu takip edin. Başka türlü zor. Zorlu Center Genius Bar rezervasyonu için yardım isteyin. Sağolsunlar rezervasyon için karşılık beklemeden yardımcı olan birkaç arkadaş var.

hangi link kardeşim ?

@SemiÇevik arkadaş ile aynı konudan bahsediyoruz hocam. Gönderiyi düzenledim, tekrar bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 30 Ağustos 2015; 21:27:40 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi link kardeşim ?

@SemiÇevik arkadaş ile aynı konudan bahsediyoruz hocam. Gönderiyi düzenledim, tekrar bakabilirsin.

gördum şimdi, sende bu gece 12 de randevu almayı dener misin kardesım ?

• Iphone 5s telefonumun sifirlamadan once sorunu yoktu ama sifirladiktan sonra wifi acma kapama tusu pasif kaldi ve bluethoot da surekli ariyor ne yapmam lazim cildiracam taktik varmi

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.