Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3g sadece ihtiyacım olduğu zamanlar acarim evrede wifi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

beyler 8.3 te şarj sorunu yaşayan bir tek ben miyim ? gece %100 şarjdan çıkarıp yatıyorum sabah %90'a düşmüş. sadece 4-5 saatte sıfır kullanımla sadece böyle oluyor.

gün içinde zaten 3g'de su gibi gidiyor.

batarya ölmüş gibi senin. en fazla yüzde 2 düşer 7-8 beklemeyle %100 ken hiç düşmemesi lazım hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahsancak12345

3g sadece ihtiyacım olduğu zamanlar acarim evrede wifi var

Sen sony z3 compact al, ip 5s de film izlenmez.
  • iPhone 4s ten 2. El 5s e geçilir mi ? Sizce 5s yerine 6 mı almalıyım yoksa 5s beni götürür mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tesekkurler
    Dhaa ucuza yok artık almalı 5s ))

Gardaş bitti mi askerlik
  • İndirim denk getirilirse hertürlü alınır

• Selam dostlar. Kılıf tavsiyeniz var mıdır spigen neo ve slim armor kullanıyorum uzun zamandır. Artık farklılık arıyorum.

Spigen ultra hybrid clear arıyorum ancak hiçbir yerde yok. SpigenUSA gönderim yapmıyor. SpigenUK gönderiyor ancak kargosu üründen pahalı geliyor.Kaliteli koruyucu kılıf tavsiyeleriniz varsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Tesekkurler

Gardaş bitti mi askerlik

21 kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar, mail'ime bir word dosyası yolladım. 5s bunu gayet düzgün bir şekilde açıyor. okumada falan hiçbir sıkıntı yok. benim sorum bu word dosyasının içinde arama yapabilmek ile ilgili. bir türlü bulamadım öyle bir özellik. yoksa kötü bir durum olacak benim için. PAGES falan kullanmak istemiyorum. word içinde varsa bir yöntemi, söylerseniz sevinirim.

yok mu bilen biri yav?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Tesekkurler

Gardaş bitti mi askerlik

21 kaldı

Az kalmış kardeşim sabret
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahsancak12345

Abi filmi arada bir izlerin her gün değil lisedeyim okulda film izlemeye çok vakit yok bos derslerde felan yani.şarj beni goturur derseniz deneyimleri bizden yola sokarak alican inşallah telefonu

Şarjı kesinlikle götürmez,gidin sony z3 compact alın hem paranız cebinizde kalır hem her istediğinizi rahat yaparsınız.Apple utanmadan şu cihaza zam yapıyor,bilinçli olalım karşılarında keriz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Iceman

Selam dostlar. Kılıf tavsiyeniz var mıdır spigen neo ve slim armor kullanıyorum uzun zamandır. Artık farklılık arıyorum.

Spigen ultra hybrid clear arıyorum ancak hiçbir yerde yok. SpigenUSA gönderim yapmıyor. SpigenUK gönderiyor ancak kargosu üründen pahalı geliyor.Kaliteli koruyucu kılıf tavsiyeleriniz varsa memnun olurum.

Ultra hybrid crystal clear kullandım bir süre ve yanlışıkla parçalamam sonucu kullanmayı bıraktım. Asla önermem kılıfın kenarlarında belirli kısımlar açık o kısımlardan 2 güne bir toz temizliyordum. Ek olarak kılıf o kadar sert ki çıkartırken çerçeveyi çiziyor bazen. Arka tarafı da çizikleri normal şeffaflardan daha çok belli ediyordu şimdi kılıfsız kullanıyorum oh be dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    Dün gece ebaydan spigenuk kullanıcısından sipariş vermiştim. 10 dolar kılıf 14 dolar kargo. Yorumun üzerine siparişimi iptal ettim kardeşim teşekkür ederim bilgi için

aliexpress'ten 3 dolarlık verus kılıf siparişi geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BellatRixess -- 20 Mayıs 2015; 13:52:34 >

• Bu da çok kabaymış yahu. 0.3 mm al geç işte. Gerçi yaz geldi sağlama da almak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu 2 ay önce hepsiburadadan almıştım. Garantiyi apple ın sitesinde sorguladığım zaman 2 yıl aldığım tarihli garanti çıkıyor sorun yok fakat bunun dışında telefonun genpa, teleservice, bilkom, brightstar gibi garanti firmalarından birinde de kayıtlı olması gerekmiyor mu? İMEİ ile sorguluyorum hiçbirinde kayıtlı değil. Hepsiburada yı aradım distribütör garantili diyor, yani bu firmalarda kayıtlı olmaması normal mi?
  • wallpaper atarmısınız beyler
  • apple da garanti varsa sorun değil.
    bana da telefoncu genpalı diye satmıştı ama sadece apple da çıkıyor.
  • 32 gb 5S 2449 lira,vay canına.

• Phone 5s vatan da hala 1999 tl

• Gelen aramalarda telefonu açınca telefonu kulağa götürme süresi dedikleri 2 saniye daha telefonun çalması sorununu çözmenin bir yolu var mi? ios 7 de sorun yoktu 8 ile başladı galiba

• 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.