Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    naptın dostum 26'ya indirecek kadar gece 12'de yatarken çekmiştim fişten, şuanda %58...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaunees

Sabah 8'de şarjdan fullken çıkarttım. Şuan 12:15 ve şarjım %26

telefonu elinden hiç düşürmeden kullandıysan normal,beklemede bu kadar gittiyse ciddi bir sorun var demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

Orijinalden alıntı: assasincreed

quote:

quote:

Beyler iphone 5s almayi düsünüyorum. Daha once iphone 6 yada s6 almayi dusunyordum.fakat okadar para vermekten vazgectim. Suan icin en ideal secenek bana 5s geldi. fakat birkac sorum olucak yardimci olursaniz sevinirim.
    1. En fazla 6 aylik bi cihaz almayi dusunuyorum 1300 1400 tl arasina. Alirken nelere dikkat etmeliyim?
    2. Yeni gelen guncellemerle birlikte cihaz da herhangi bir sıkıntı var mi acaba?
    3. Daha once hic ios kullanmadim android kullanirdim. Android deki takilma donma hiz sorunlarindan biktim kullandigim telefonlar S3 ve turevleri. 5s bu konuda brni tatmin edebilirmi ozellikle son guncelleme ile birlikte hiz stabil durumu ve sarj durumu nasil acaba cihazin?
    Tesekkurler simdiden.

Elinde şarj aletiyle Priz köşelerinde takılmak istiyorsan al.

5s kullanidin mi hocam yoksa dusuncen ve gordugun kadari ile mi bole soluyorsun. Kullandiysan sarj durumu hakkinda bilgi verirmisin?

14 aydır 5s kullanıyorum.Hadi wifi ile kullanırken neysede 3g yi açınca şarj 3er 5er azalıyor

Cihazınızda ciddi bir problem olmalı. İlk kez 3G açıkken şarjı 3'er 5'er azalan biri görüyorum.

Evet 3G açıkken şarj biraz daha hızlı düşüyor. Fakat bende 3'er 5'er düşmüyor. Birkaç dakika arayla teker teker düşüyor. Bence cihazınızın garantisi varsa servise verin

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler iphone 5s almayi düsünüyorum. Daha once iphone 6 yada s6 almayi dusunyordum.fakat okadar para vermekten vazgectim. Suan icin en ideal secenek bana 5s geldi. fakat birkac sorum olucak yardimci olursaniz sevinirim.
    1. En fazla 6 aylik bi cihaz almayi dusunuyorum 1300 1400 tl arasina. Alirken nelere dikkat etmeliyim?
    2. Yeni gelen guncellemerle birlikte cihaz da herhangi bir sıkıntı var mi acaba?
    3. Daha once hic ios kullanmadim android kullanirdim. Android deki takilma donma hiz sorunlarindan biktim kullandigim telefonlar S3 ve turevleri. 5s bu konuda brni tatmin edebilirmi ozellikle son guncelleme ile birlikte hiz stabil durumu ve sarj durumu nasil acaba cihazin?
    Tesekkurler simdiden.

Elinde şarj aletiyle Priz köşelerinde takılmak istiyorsan al.

5s kullanidin mi hocam yoksa dusuncen ve gordugun kadari ile mi bole soluyorsun. Kullandiysan sarj durumu hakkinda bilgi verirmisin?

14 aydır 5s kullanıyorum.Hadi wifi ile kullanırken neysede 3g yi açınca şarj 3er 5er azalıyor

Cihazınızda ciddi bir problem olmalı. İlk kez 3G açıkken şarjı 3'er 5'er azalan biri görüyorum.

Evet 3G açıkken şarj biraz daha hızlı düşüyor. Fakat bende 3'er 5'er düşmüyor. Birkaç dakika arayla teker teker düşüyor. Bence cihazınızın garantisi varsa servise verin

O lafın gelişi yav
    İnsanın morali bozuluyor 3g ile kullanırken.

• Iyi bir scanner programı Lazım.

• Ankara' da olmak kaydı ıle en fazla 6-7 aylık iphone 5s arıyorum cızıksız garantılı var mı satan arkadaslar
  • Kasımda alınmış çiziksiz ekranında kırılmaz cam olan ve mili power spring 5 şarjlı kılıflı cihazımı ip6ya geçmek için satıcam. Önce aksesuarlara bakın, cihazımda kılcal çizik dahi yok silver renk. Düşünen olursa pm atabilir

• bu buffların orjinalliğini nasıl anlarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

bu buffların orjinalliğini nasıl anlarız?

Arkasinda Made in china made in prc yada made in abd yaziyorsa cakmadir orjinalinda made in korea yaziyor ve 50 60 tl civarinda oluyor 20 30 tl olanlara itibar etmeyin.

• ıslıadam kullanıcısına yanıt
    iphone 6 pişmanlıktır aldım geri sattım 5s e dönüş yaptım
  • whatsapp'a güncelleme gelmiş

arama özelliği geldi diyor açıklamada ama başaramadım

birde mavi tık kaldırma özelliği gelmiş artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MK*

whatsapp'a güncelleme gelmiş

arama özelliği geldi diyor açıklamada ama başaramadım

birde mavi tık kaldırma özelliği gelmiş artık

Bu hafta içinde dağıtılıcakmış hocam. Daha gelmedi arama yani güncelleme almamızı sağlayacak herhalde bende tam anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Ankara' da olmak kaydı ıle en fazla 6-7 aylık iphone 5s arıyorum cızıksız garantılı var mı satan arkadaslar

21 ocakta aldım ben çiziksiz garantili 16 gb silver.. Kutu fatura kulaklık (kullanılmamış şekilde) duruyor..
  • labraganza kullanıcısına yanıt
    Ne anlamda pişmanlıktır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Ankara' da olmak kaydı ıle en fazla 6-7 aylık iphone 5s arıyorum cızıksız garantılı var mı satan arkadaslar

21 ocakta aldım ben çiziksiz garantili 16 gb silver.. Kutu fatura kulaklık (kullanılmamış şekilde) duruyor..

pm ıle fıyat paylasırsanız sevınırım
  • watsapı güncelledim fakat sesli arama yok değişen bir şey olmadı sizdede aynı mı acaba
  • ahmetbulut13 A kullanıcısına yanıt
    Not : Whatsapp araması önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yavaş yavaş kullanıma açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

Ne anlamda pişmanlıktır hocam

ben sattığıma zerre kadar pişman olmadım şuan gittigidiyordan kelepir bir s4 mini aldım kullanıyorum . ip6 tasarım çok kaba kamera çıkıntısını geç ama o boyuta o incelik olmamış telefon elden kayıp düşecek hissi veriyor ki bir düşüp çizilse bayağı bir estetik çirkinlik oluyor ben 6s bekliyorum yada ismi asıl çıkacaksa artık 7 de olabilir 4 inc seceneği olacakmış ondan alırım eğer yine bunun gibi kaba çirkin bir model çıkartırlarsa 5s alırım kullanırım 2. el hem o zamana ucuzlar diyeceklerim bu . ilk olarak abim aldı bu 6 yı bana 5s ini verdi sonra beğenmedi ip6 yı bana verdi bende beğenmedim 2 ay kullandım ve sattım
  • beyler iphone 5s sahibiyim 1,2 gb kullanılabilir alanım var bu alanla kaç dk video çekebilirim bi tahmini değer verebilicek arkadaşlar varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Iyi bir scanner programı Lazım.

Scanner Pro , Cam scanner

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.