Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple Store garantili cihazlarını KARGO yoluyla kabul ediyor mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Evet mesai saatleri içinde arayın istanbuldaki şubeyi bilgi alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: İYF

quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Evet mesai saatleri içinde arayın istanbuldaki şubeyi bilgi alın

Peki.. Teşekkürler

• İstanbul kadıköyde deki pupa yetkili servisi aras kargo ile ortak çalışıyor ve kargo ücreti almıyor. Pupa her ne kadar bana sıkıntı yaşatsa da bilginiz olsun..

• Bornoz B kullanıcısına yanıt
    gmail ya da benzer ekstra mail uygulaması kurmuşsunuzdur. @Bornoz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffoo F kullanıcısına yanıt
    Sadece telefon bağlantısı kurmuştuk.
  • Ekran esnemesi safari sorunlari donma gibi hoparlor gibi sorunlarim var arkadaslar,eskisehirden direkt hangi servise kargolasam mantikli olur? Kutusuyla birlikte kargolasam yeterli olur degil mi zaten faturayi kaybettim ama kulaklik vs koymak gerekmiyor sanirim?

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Faturayı yollamadım diye kargo'yu bana geri yollamışlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bornoz

Faturayı yollamadım diye kargo'yu bana geri yollamışlardı.

Alla alla nereye yollamistiniz nelerle beraber yollamistiniz?

Baska boyle bir olay yasayan oldu mu htc de hic boyle bisey yasamamistim faturam oldugu halde yollamamistim sistemden hersey gozukuyor ne gerek var ki?

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    1 sene doldu ikinci senedeyim. Apple store kabul etmez heralde değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabriweb

1 sene doldu ikinci senedeyim. Apple store kabul etmez heralde değil mi ?

Apple yurt dışı cihazlar için 1 sene bakıyor . yurt içilere garanti bitene kadar bakıyor
  • aeffes kullanıcısına yanıt
    İstanbulda pupa yetkili servisi var oraya yollamıştım. telefonda bana faturaya gerek olmadığını,imei numarasının yeterli olduğunu söylediler. kargoyla şarj adaptörünü ve imei numarasını yolladım,3 gün sonra aynı şekilde geri yolladılar. dedim hani gerek yoktu vs,bir ton kavga ettim telefonda. arkası gittim 60 TL bayıldım orijinal şarj adaptörüne. anlayacağın fatura olursa iyi olur.. birde eğer kullanıyorsan icloud hesabını bir süre kapatmanı isteyecekler diye hatırlıyorum..
  • iPhone U BUL kapatmadan yollarsanız işlem yapmadan geri gönderirler.

• Arkadaşlar bir şey soracağım. iPhone çalışırken sim kartı çıkardığımızda arama kayıtları vesaire siliniyor mu telefonda kayıtlı kalmaya devam mı ediyor?
  • Takvimde Facebook arkadaşlarının dogum Günlerini göstermesin istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ayarlar>Facebook> takvim kapalı ama hala takvimde facebook çıkıyor

Edit: buldum. Takvim uygulamasına girip en altta takvimler e tıkladığımızda istediğimiz takvimleri seçebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 22 Mart 2015; 10:14:44 >
  • Arkadaslar daha once telefonda jack cogaltici kullanan oldu mi bir sakincasi olur mu merak ediyorum?

Safaride gezinirken bazen sayfa kendi kendine uste kayiyor sebebi nedir? Tesekkurler simdiden.

• 1 kaç hafta öncesine kadar teknosa gibi teknolojik marketlerin sitesinde 1800 1850 lira civarında olan 5s şuan 2000 lira. Beklersek fiyatlar tekrar 1800lere kadar düşer mi? veya neden o kadar düşük fiyattan satılıyordu 1 haftada yeni bir zam mı geldi? Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim
  • Dolar uçtu kardeş bi ara.cumhurbaşkanı sesini kezmezse bir müddet daha düşmez.

• arkadaşlar merhaba iphone 5s 32 gb garantiden değişmiş gelmiş sıfır ürün ederi ne kadar sizce anlaşmak üzereyşm sizinde bir fikrinizi almak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzo

arkadaşlar merhaba iphone 5s 32 gb garantiden değişmiş gelmiş sıfır ürün ederi ne kadar sizce anlaşmak üzereyşm sizinde bir fikrinizi almak istedim.

1600

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.