Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "apple hesabımın şifresini değiştiriyorum ama icloud kabul etmiyor" Nasıl çözerim?
  • İphone 5s 7.1.1 halen direniyorum,8.2 ye geçilir mi?
    İos 8 de en çok hoşuma giden özellik touch id ie banka uygulamalarına giriş yapmak.
    7.1.1 ile şarjı aynı ise geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

"apple hesabımın şifresini değiştiriyorum ama icloud kabul etmiyor" Nasıl çözerim?

yardım edicek yok mu ya silmek istiyorum silemiyorum çıkamıyorum sifreyi girmeden
  • Hocam bana kalırsa 8li sürümlerin en iyisi şuan ama ben olsam 7den geçmezdim hele de sırf touch id kullanmak için. Bana kalırsa bekleyin derim olmadı 8.3de geçersiniz Türkçe Siri filan geldiğinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 8.2'den hiç memnun değilim, arada kasılmalar ve takılmalar oluyor. yüklemeyin bence.
  • Arkadaşlar 1 2 hafta içerisinde bir 5s almayı planlıyorum ancak bu beni 3 4 yıl götürür mü? Yeni çıkacak ios sürümleri ve 5sin alacağı güncelleme desteğini göz önünde bulundurursak kaç sene idare edebilirim?
  • 8.1' de takılmaya devam

• Arkadaşlar telefon bekleme modundayken wifi baglantisi kesiliyor, tuş kilidini açınca tekrar baglaniyor.. Sorun neyden kaynaklaniyor, modemden olabilir mi?

• Gamecenter hesabıma bağlı bir oyun oynuyorum. Bu oyundaki hesabımı satacağım fakat gamecenter hesabımı ve aynı şekilde gamecenter'a bağlı maili de kişiye vereceğim. Fakat sürekli kullandığım mail olduğu için vermem mümkün değil. Gamecenter hesap ayarlarımdan birincil maili değiştirsem, gamecenter hesabıma bağlı oyunlarda herhangi bir değişiklik olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzckrhn

Arkadaşlar 1 2 hafta içerisinde bir 5s almayı planlıyorum ancak bu beni 3 4 yıl götürür mü? Yeni çıkacak ios sürümleri ve 5sin alacağı güncelleme desteğini göz önünde bulundurursak kaç sene idare edebilirim?

Aynen kardeşim bende aynı cevabı merak ediyorum
  • 8.2 de gözlemlediklerim

- hafif kasma/donma lar giderilmiş
    - batarya bana eskisine göre çok daha iyi gibi geldi
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    valla şuan ios 8.2 de hiç kasma yok. bana kalırsa ios 9 u da rahatlıkla alır ama ios 10 nasıl olur bilemem. yani 2-3 yıl kesin gider de 4.yılı tahmin edemiyorum
  • Daha iki yıl çok rahat gider 5s ama 3.sene takılmalar başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Orijinalden alıntı: dnzckrhn

Arkadaşlar 1 2 hafta içerisinde bir 5s almayı planlıyorum ancak bu beni 3 4 yıl götürür mü? Yeni çıkacak ios sürümleri ve 5sin alacağı güncelleme desteğini göz önünde bulundurursak kaç sene idare edebilirim?

Aynen kardeşim bende aynı cevabı merak ediyorum

Hocam siz sanirim bayagi celiskilisiniz alip almamak konusunda telefonu . Içiniz kuskulu kalacaksa surekli son surumu alin o zaman sizin icin daha iyi .
    5s alinir mi adli konunun Url sini atacaktim da sonradan baktim o konu zaten sizinmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Arkadaşlar telefon bekleme modundayken wifi baglantisi kesiliyor, tuş kilidini açınca tekrar baglaniyor.. Sorun neyden kaynaklaniyor, modemden olabilir mi?

Bu sorunu iPhone 6 da zaman zaman bende yaşıyorum.bir problemmi yoksa ayarlardan çözülebilecek bir durum mu anlayamadım .yoksa Wi-Fi bağlantısının ikonunu geçmi geliyor ekrana kilidi açtıktan sonra?

• 8.2 yi kullanan değerli 5s kullanıcıları ne dersiniz geçelim mi biz de yeni sürüme?
  • mgencer05 kullanıcısına yanıt
    Bu bence sorun değil enerji tasarrufu için malumunuz wfi açıkken şarj yediği için otomatik kapanıyor tuş kilidini açınca açılıyor benim telefonda da aynısını yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Bu bence sorun değil enerji tasarrufu için malumunuz wfi açıkken şarj yediği için otomatik kapanıyor tuş kilidini açınca açılıyor benim telefonda da aynısını yapıyor

Ama o zaman bu durumda bildirim filan gelmez?

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Ona hiç dikkat etmedim ama kapalı oldumu bildirim gelmez tabi sonuçta mutlaka telefona dokunacaksın wifi açılacak bildirimler topluca gelecek ....neyse forumdaki arkadaşlarda bi denesinler eğer onlarında böyle oluyorsa sorun yok .yok olmuyorsa o zaman bizim tellerde sorun var ....ben aldığımdan beri böyle alalı 15 ay oldu
    Şaka maka garanti dolmak üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

8.2 yi kullanan değerli 5s kullanıcıları ne dersiniz geçelim mi biz de yeni sürüme?

Ben temiz kurulum yapıp geçtim ama batarya konusunda şimdilik birşey demek istemiyorum, her ne kadar tatminkâr olsada. 8.1.3 ipsw indirdim bilgisayarıma eğer batarya konusunda bir sorunla karşılaşırsam hemen dönerim diye.

• 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.