Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sekobaba

iphone 5s de wifi problemi yaşıyorum arkadaşlar sizce normal mı yoksa servise göndereyim mı ?
    modeme 1 metre uzaklıktağım ama çekim performansı çok kötü ve örneğin twitterda gezerken bi anda net düşer gibi oluyor 10 sn falan açmıyor fotoğrafları bir takılma oluyor.

Evde wifi yoktu önceleri hiç wifi testi edemedim 3g ile girerken sorun yok hızda acaba günceleme ile mı sorun oldu acaba ?
    şuanda ios 8.0.2 yüklü ne yapsam bilemiyorum sizdede böyle bir sorun var mı
    ağ ayarlarını sıfırladım kaç kere halen sorun devam ediyor

Evet arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var ? Aynı odanın içinde 2 tane 5s var ikisi de aynı durumda ? Sanırım güncellemeden dolayı,7de böyle bişey yaşadığımı hatırlamıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla 5 saat fena değil ama bekleme süren çok aZmış ben 6 saatten fazla kullandıktan sonra 2, gün akşam şarja takıyorum bekleme sürem 1 gün. 18 saat ve şarjım %2

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Physiotherapist

Hocalar benim 5 s de aksam 60 dan bıraksam sabah 50 de alıyorum clash of glans cevrimdısı net yok ama bildirim geliyor nedendir ? Arka planda uygulama calısıyo olabilir mi ?

Net aciksa olur tabii en iyisi kapamaktir

• ios 8.0.2 kullanıyorum, fakat mesaj yazarken kelime önerisi gelmiyor. Android ve windows phone de kelime önerisi vardı. İphonede yok mu, yoksa ben mi bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Ahahhshs aynen dostum ilk aldıgımda bendede öyleydi tok tok ediyordu kullana kullana düzeldi hahaha :D

Hayretler icinde cevabini okudum tesekkurler :)

@FurkanCbn
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

ios 8.0.2 kullanıyorum, fakat mesaj yazarken kelime önerisi gelmiyor. Android ve windows phone de kelime önerisi vardı. İphonede yok mu, yoksa ben mi bulamadım?

öyle bir özellik var ama henüz türkçe için yok klavyeyi ingilizce yaptıpınızda görebilirsiniz bu özelliği
  • quote:

ios 8.0.2 kullanıyorum, fakat mesaj yazarken kelime önerisi gelmiyor. Android ve windows phone de kelime önerisi vardı. İphonede yok mu, yoksa ben mi bulamadım?

Markette Swype Klavye var, onu indirin kelime önerileri var ve zaman geçtikçe artık sizi çok iyi tanımış oluyor. Android'de kullanmıştım, şimdi iPhone 5S aldım onda da kullanıyorum. Markette ücretli ama cüzi bir miktar ama yok para vermem derseniz internette bedava indirme yöntemleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

Markette Swype Klavye var, onu indirin kelime önerileri var ve zaman geçtikçe artık sizi çok iyi tanımış oluyor. Android'de kullanmıştım, şimdi iPhone 5S aldım onda da kullanıyorum. Markette ücretli ama cüzi bir miktar ama yok para vermem derseniz internette bedava indirme yöntemleri var.

Türkçe dil desteği yok dediğiniz programda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

Türkçe dil desteği yok dediğiniz programda ?

İndirme yöntemleri için Türkçe desteği yok ama Swype klavyede Türkçe desteği olması lazım Android'de vardı.

• Bir önceki mesajınızda programı kullandığınızı yazmışsınız, Türkçe desteği var mı, yok mu? Ona göre satın alayım.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam İOS'a ait şuana kadar hiç türkçe destekli klavye mevcut değil..
  • thelord03 kullanıcısına yanıt
    Yani şimdi kelime önerisi olan bir klavye yok mu ios ta?
  • quote:

Yani şimdi kelime önerisi olan bir klavye yok mu ios ta?

şimdilik yok. ama çoğu uygulamada türkçe seçeneği geliştiriliyor yazıyor benim denediklerimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane2bin6

quote:

Orijinalden alıntı: Zizi008

Arkadaşlar sizce iOs 8.0.2'ye geçmeli miyim? Sürümüm 7.1.2 kararsız kaldım da. Şarj ve stabilite nasıl?

Yok hocam geçme tam oturmadı yazılım ve 3G ileride sorun olur şu an kapanmıyor diğer 8 sürümlerinde düzelir inşaallah.

Eyvallah hocam. Tamam biraz daha bekleyeceğim artık.

• thelord03 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı ürünleri kullanıyoruz çok garibime gitti.
    iphone 5s y500 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

iPad olsa neyse de iphone varken gerek yok bence almaya

@harungs1905 evet bende bilgisayardan USB ile ederken aynı durum başıma geliyor, normal fişte sorun yok.
    @DH_Türk Rock haklısın öyle bi galeyana geldim birden almadım ama :D

ben resimlerdeki gibi donmalar ve sayfaya sığmama yaşıyorum 8.0.2 versiyon sizede bu sorunlar var mı?

• Beyler telefonu nasıl şarj ediyorunuz %100 e kadar mı ? yoksa kapanana kadar kullanıp ardından %100 e kadar takılı mı bırakıyorsunuz ? Lityum pillerde sorun olacağını düşünmüyorum ama sizce ?
  • İos 8.0.2 hatalarından bıktım yahu. Ekrana sığmama, uygulamaların çökmesi. 3G sorunu. Apple ne yaptın ya sen :)

İos 8 icin jb ciksa da yapsak. ( ilk jb deneyimim olucuak.. )

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Physiotherapist

Beyler telefonu nasıl şarj ediyorunuz %100 e kadar mı ? yoksa kapanana kadar kullanıp ardından %100 e kadar takılı mı bırakıyorsunuz ? Lityum pillerde sorun olacağını düşünmüyorum ama sizce ?

Valla ben 8.0.2den sonra boş bulduğum her an takmaya başladım, şarj o kadar çabuk bitiyor ki acele bi işim çıksa dışarı çıkacak olsam 1-2 saate bitecek durumda, ama önceden tamamen bitmesini beklemezdim %20nin altına düşünce takardım genelde

• iOS 8,02 yükledim şuan bir sıkıntım yok şarj konusuna gelince bir fark görmedim öyle su gibi falan gitme durumu olmadı bende çok kurcalamıyorum tekefonu saat 9.00 şarjdan çektim an itibariyle %83 internet telefon görüşmesi Yaptım , şuan için bi sıkıntım yok. Sağlık uygulamasını alabılecegim bir ücretsiz program önerirmisiniz lütfenn bir de sesli mesaj özelliğini göremedim

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.