Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Peki bitek bende oluyo sanıyodumda tekrar sağolun

Sizde :)
  • Ses çıkışını elinle kapatıyorsundur muhtemelen farkında olmadan. Ben de de çok oluyor sebebi o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

Ses çıkışını elinle kapatıyorsundur muhtemelen farkında olmadan. Ben de de çok oluyor sebebi o.

Sanmıyorum hocam. Kapatmassanda oluyor
  • Usta beni listeye eklememişsin 1 ay oldu

16 gb uzay grisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

Usta beni listeye eklememişsin 1 ay oldu

16 gb uzay grisi

konu benım degıldı hocam. yeni devr aldım o arkadas ban yedi eklıyeyım hemen
  • 300.000den fazla nüfusu olan iskenderunda avea 3G bağlantı sağlayamıyor Sabahtan beri girip çıkmadığım konu kalmadı. Ayarlar tamam fakat 3G çekmiyor. Sadece ve sadece E göstergesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkisacabede

quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Selamlar. Sony z1ime su girdi ve garanti dışı denildi. Bunun üzerine yasal hakkım olan THH başvurumu yaptım.

Artık telefon almaya karar verdim. Ben iphone istiyordum Z2 almak istemiyordum ama ailem (su geçirse de z1den çok memnun olduğumu bildiklerinden) z2 almam için baskı yaptılar

Tam z2 siyah alacakken ellerindeki kutunun sistemde kayıtlı olmadığını söylediler ve kısmetimde iphone varmış dedim. 16 gb Gold rengini alarak aranıza katıldım.

Sony servisinden çok çekmiş biri olarak pişman olacağımı hiç sanmıyorum.

İlk sayfaya adımı eklerseniz sevinirim. İyi forumlar.

hayırlı olsun güle güle kullan ,inan pişman olmazssın,,

kardeş benim kızımdada sony z var telefona su girdi dokunmatik ekran çalışmıyor ama diğer herşeyi çalışıyor,,garantisine götürdük ,garanti dışı dediler telefonu iade ettiler,,senin yazını görünce birden aklıma geldı tüketici hakem heyetine gitsek sıfır telefon alabilirmiyiz,süreç ne kadar sürüyor,sen nasıl yaptın bilgi verebilirmisin,,,ben THH den olumlu cevap olmaz diye 380 tl verip ekranı değişmeyi düşünüyordum,,ne yapmamı önerirsin

Eğer suyun altına kapak açık şekilde sokmadıysanız (ki bunu kimse yapmaz) THHye başvurun derim. Bununla ilgili örnek kararlar var.

KONUMU inceleyebilirsiniz. Sony bölümünde buna benzer konular mevcut

hayır canım kapak açık sokulurmu,,suya dayanıklı diye her yarini kapatıp 4-5 saniye kadar denizin 10-15 cm içine sokup bir foto çekmişler sonrasında ekran kaput olmuş,yani ekrana su girmiş ama tel çalışıyor,,,dediğin gibi THH ye başvuralım ozaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar. Sony z1ime su girdi ve garanti dışı denildi. Bunun üzerine yasal hakkım olan THH başvurumu yaptım.

Artık telefon almaya karar verdim. Ben iphone istiyordum Z2 almak istemiyordum ama ailem (su geçirse de z1den çok memnun olduğumu bildiklerinden) z2 almam için baskı yaptılar

Tam z2 siyah alacakken ellerindeki kutunun sistemde kayıtlı olmadığını söylediler ve kısmetimde iphone varmış dedim. 16 gb Gold rengini alarak aranıza katıldım.

Sony servisinden çok çekmiş biri olarak pişman olacağımı hiç sanmıyorum.

İlk sayfaya adımı eklerseniz sevinirim. İyi forumlar.

hayırlı olsun güle güle kullan ,inan pişman olmazssın,,

kardeş benim kızımdada sony z var telefona su girdi dokunmatik ekran çalışmıyor ama diğer herşeyi çalışıyor,,garantisine götürdük ,garanti dışı dediler telefonu iade ettiler,,senin yazını görünce birden aklıma geldı tüketici hakem heyetine gitsek sıfır telefon alabilirmiyiz,süreç ne kadar sürüyor,sen nasıl yaptın bilgi verebilirmisin,,,ben THH den olumlu cevap olmaz diye 380 tl verip ekranı değişmeyi düşünüyordum,,ne yapmamı önerirsin

Eğer suyun altına kapak açık şekilde sokmadıysanız (ki bunu kimse yapmaz) THHye başvurun derim. Bununla ilgili örnek kararlar var.

KONUMU inceleyebilirsiniz. Sony bölümünde buna benzer konular mevcut

hayır canım kapak açık sokulurmu,,suya dayanıklı diye her yarini kapatıp 4-5 saniye kadar denizin 10-15 cm içine sokup bir foto çekmişler sonrasında ekran kaput olmuş,yani ekrana su girmiş ama tel çalışıyor,,,dediğin gibi THH ye başvuralım ozaman

Başvurunuzu yapin derim. Hiçbir masrafı da yok. Ücret iadesi talep edin.

Bu arada konu sahibi arkadaş beni de ekleyebilir misin ilk sayfaya

İlk gün izlenimlerimi yazmak istiyorum. Tasarımı elde duruşu cepte duruşu beni mutlu ediyor. z1 kullanırken birgün pantolon yırtılacak diye korkardım
    Ekranın küçük olması (z1 e göre) parmaklarım uzun olsa da beni pek zorlamadı. Tek elle kullanım kolay. Kamera konusunda ise beklentimin üstünde ancak z1in daha başarılı olduğunu söylemeliyim.
    Hoparlör sesi yeterli geldi bana. Kulaklık ise alışmadığım türden. Hep kulakiçi türünden kullandığım için sanki kulağımda kulaklık değil de hoparlör varmış gibi hissettirdi
    Arayüz ise çok kötü apple yapamamış. Çok kasıyor takılıyor Diyemeyeceğim elbette androidden geçtim ve o akıcılığı net hissediyorum.
    Şarj konusunda net birşey söyleyemiyorum. Sadece yarım saat kullanımda %100ün altına düşmemesi beni şaşırttı.

iTunes kullanımına da alışıyorum yavaş yavaş.

Şuan için tek sıkıntım İskenderun gibi bir yerde Avea ile 3G bağlantı yakalayamamam. Bu da operatör kaynaklı.
    İleriki zamanlarımda tecrübelerimi tekrar yazarım (özellikle pil performansı) Okuyan arkadaşlara teşekkür ederim

• Pil performansı hariç cihaz mükemmel böyle hızlı telefonu başka hiç bir yerde görmedim hani şu iphone fanları var ya haklılarmış eniştemde g3 var geçişlerde bazen donma oluyor banada g3 aldıracaklardı ama ısrarla iphone aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhngnl31

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 8aylık 5S'im ısınıyor önerebileceğiniz çözümler var mı?

surumunuz guncel mi

Evet güncel, 3G ile aşırı derecede ısınıyor sağ kısmı özellikle

allah allah hocam yedek alip bi restore cekseniz

Komple restore ettim şuan edge ye aldım soğuyor 3G de ısınıyor inanın elimde sıcak kor tutuyor gibiyim oyun oynamıyorum whatsapp snapchat facebook gibi uygulamalar var hiç oyun oynamıyorum.

cidden garip hocam forumda;
    bu arkadaslar applei yalayip yutmus insanlar denebilir. anlatlr hocam buyuk ihtimal

Garantisi varsa gönderin yenisi ile değişir

• Yaklaşık bir yıldır 5s kullanıyorum, Asphalt 8, Real Racing 3, GT Racing gibi grafik olarak oldukça zorlayıcı oyunlarda bile en ufak ta olsa donma, kasma, takılma görmedim. Arkaplanda istersen 20 uygulama aç, bana mısın demez.

Artıları

1. Metal Kasa
    2. Zararlı Yazılım ve Uygulamalara Karşı Güvenilirlik
    3. Apple Garanti Hizmetleri
    4. Boyutundan dolayı kullanım rahatlığı
    5. Kristal netliğinde görüntü kalitesi, net ses kalitesi
    6. Bol aksesuar seçeneği
    7. Çift renkli flaş
    9. Donma, kasma, takılma yapmayışı
    10. Kendine has ve sade bir tasarım
    11. Parmak izi okuyucu (Bir ilk yaratmıştır.)
    12. Fiyat olarak değerinin düşmemesi
    13. Daha aklıma gelmeyen bir çok şey...

Eksileri

1. Fiyatı
    2. Diğer cihazlarla uyum sorunu
    3. Batarya (kısmen de olsa)
    4. Geliştirme ve düzenlemeye imkan vermeyen kapalı kaynak kodlu işletim sistemi
    5. Siri uygulamasının Türkçe dil desteği olmaması
    6. Ekranın küçük olmasından dolayı klavye kullanımında güçlük çekilmesi.
    7. Kasanın çabuk çizilebilir olması, zamanla soyulmalar olması
    8. Bazı modellerin batarya sorunu nedeniyle geri toplatılması (Güven boşluğu yarattı.)
    9. Bazı modellerde ortaya çıkan ekran camında oynama sorunu (Bizzat başıma geldi.)
    10. Diğer cihaz kullanıcılarının kıskanç ve çekemez tavırlarına maruz kalmak

Bir yıla yakın sürede ilki garantiden değişmek suretiyle iki adet 5s kullanmış biri olarak şimdilik yazabileceklerim bunlar. Sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

Yaklaşık bir yıldır 5s kullanıyorum, Asphalt 8, Real Racing 3, GT Racing gibi grafik olarak oldukça zorlayıcı oyunlarda bile en ufak ta olsa donma, kasma, takılma görmedim. Arkaplanda istersen 20 uygulama aç, bana mısın demez.

Artıları

1. Metal Kasa
    2. Zararlı Yazılım ve Uygulamalara Karşı Güvenilirlik
    3. Apple Garanti Hizmetleri
    4. Boyutundan dolayı kullanım rahatlığı
    5. Kristal netliğinde görüntü kalitesi, net ses kalitesi
    6. Bol aksesuar seçeneği
    7. Çift renkli flaş
    9. Donma, kasma, takılma yapmayışı
    10. Kendine has ve sade bir tasarım
    11. Parmak izi okuyucu (Bir ilk yaratmıştır.)
    12. Fiyat olarak değerinin düşmemesi
    13. Daha aklıma gelmeyen bir çok şey...

Eksileri

1. Fiyatı
    2. Diğer cihazlarla uyum sorunu
    3. Batarya (kısmen de olsa)
    4. Geliştirme ve düzenlemeye imkan vermeyen kapalı kaynak kodlu işletim sistemi
    5. Siri uygulamasının Türkçe dil desteği olmaması
    6. Ekranın küçük olmasından dolayı klavye kullanımında güçlük çekilmesi.
    7. Kasanın çabuk çizilebilir olması, zamanla soyulmalar olması
    8. Bazı modellerin batarya sorunu nedeniyle geri toplatılması (Güven boşluğu yarattı.)
    9. Bazı modellerde ortaya çıkan ekran camında oynama sorunu (Bizzat başıma geldi.)
    10. Diğer cihaz kullanıcılarının kıskanç ve çekemez tavırlarına maruz kalmak

Bir yıla yakın sürede ilki garantiden değişmek suretiyle iki adet 5s kullanmış biri olarak şimdilik yazabileceklerim bunlar. Sağlıcakla kalın.

Yazınız için teşekkürler hocam

• Rica ederim. Bir mühendis kadar inceleyemesek te naçizane izlenimlerimi belirtmek istedim. Herkesin en ufak bile olsa bilgisine, tecrübelerine ihtiyacımız var.

• beni de ekleyebilirsiniz. yaklaşık 4 aydır beyaz 16gb modelini kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

beni de ekleyebilirsiniz. yaklaşık 4 aydır beyaz 16gb modelini kullanıyorum.

• Merhabalar, 5s almak istiyorum ama cihazın radyasyon değeri ne kadardır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: special361

Merhabalar, 5s almak istiyorum ama cihazın radyasyon değeri ne kadardır ?

0.80 di sanırım
  • quote:

quote:

0.80 di sanırım

Acaba iPhone 6' da radyasyon değerini azaltırlar mı ?

• quote:

quote:

quote:

0.80 di sanırım

Bilmem ki hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

0.80 di sanırım

Bilmem ki hocam

Cevaplar için teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.